404 nenalezeno | Green-Pages.info

Kuchyňské člověka za minimální rozpočet

Dobrá kuchyně by měla mít skvělé osvětlení

Trocha fantazie a starý kbelík má nový život

Podnětem pro nové nápady může být jednoduchá nápověda, zajímavá fotografie nebo video, které jsou plné v globální síti.

Dále byste měli dát vaší fantazii úplnou svobodu, abyste mohli přeměnit řadu nápadů ve stylovou a skutečně zajímavou dekoraci pro kutily.

Výběrem různých židlí do kuchyně zdůrazníte její individualitu

Otevřené kuchyňské police se v poslední době staly velmi populární.

Neobvyklá výzdoba zdi v zajímavém designu

Pomocí různých šablon nebo uměleckých dovedností mohou monochromatické a nudné zdi získat nový půvabný a jedinečný vzhled, který nejen aktualizuje váš interiér, ale také ho učiní mnohem zajímavějším a rozmanitějším.

Pokud jste kreativní člověk a nevíte, kde utratit energii, vezměte si do rukou štětec a barvy. Zeptejte se kde? Ano, přímo na zdi! Vyhoďte na ně všechny své emoce a pokuste se zprostředkovat svůj vnitřní svět různými obrazy.

Ilustrace polic s kuchyňským náčiním

Šablona na zdi

Veselá kresba na fasádách nábytku vždy přispěje k dobré náladě

Bílá zeď je skvělým pozadím pro světlý dekor.

Jasné zbarvení na zdi je indikátorem inspirace

Řemesla do kuchyně a další drobnosti

Interiér kuchyně nebude zdobit nic jako ruční dekorace ze šrotu. Právě tyto drobnosti dávají interiéru jedinečný a nenapodobitelný styl a vytvářejí v domě skutečně domáckou a teplou atmosféru.

 • Skleněné láhve a vázy se zajímavými tvary a neobvyklou náplní;
 • Sklenice na koření zdobené stuhami;
 • Krásné palčáky a chňapky vyšívané jasnými vzory;
 • Originální police a domácí lustry;
 • Hliněné květináče malované v různých barvách.

Jak vidíte, existuje mnoho způsobů, jak změnit interiér kuchyně. Zbývá jen vyzvednout pár originálních nápadů a můžete začít vytvářet krásu.

Originální ručně vyráběný stůl na kolečkách

Pravděpodobně nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak změnit kmen na židli

Při správném přístupu lze dokonce i běžné protokoly převést na umělecké předměty.

Lampa z čajových hrnků si vaši hosté nevšimnou

Pomocí obyčejné skleněné nádoby, drátu se stínem a žárovky můžete vytvořit originální lustr

Trochu fantazie a slavné postavičky Pixar ozdobí váš interiér

Čerstvé květiny jsou nejjednodušší cestou, jak dát místnosti svěží a slavnostní vzhled.

Krásná kytice — krásná váza

Zdroj kreativních nápadů je neomezený. Vytvořte, zkuste a experimentujte

Používejte co nejvíce malých věcí, jako je vnitřní dekorace. Uspořádejte je tak, aby nezasahovaly do základních funkcí v kuchyni, ale byly vždy v dohledu.

S takovou čajovou konvicí je ráno zaručena zábavná čajová párty

V rukou umělce se jakýkoli předmět mění v umění

Jak se zdobí

Pro výzdobu interiéru jsou vázy zakoupeny s ohledem na styl a barevné schéma prostor. Vlastní řemeslo by také mělo doplňovat nastavení, a ne vystupovat jako rozpor. Výběr materiálů se proto bere vážně.

Omezené klidné barvy, přírodní suroviny jsou vhodné pro klasický a etnický styl:

 • dřevo;
 • papír;
 • oblázky;
 • skořápky;
 • semena ovoce a obilovin.

Pro interiér navržený v antickém nebo koloniálním směru si vybírají bohaté jemné odstíny, vintage předměty se složitými ornamenty, obrazy zvířat a rostlin.

K dekoraci těchto řemesel používají:

 • tmel;
 • sádra;
 • ubrousky pro decoupage;
 • různé barvy;
 • korálky a korálky.

Moderní nápady na nábytek nevyžadují různé formy, hlavní podmínkou je pohodlí a pohodlí. Objekty by měly potěšit oko jednoduchými obrysy, čistými barvami a několika detaily.

Zdobení vázy vlastními rukama pro takové místnosti nebude obtížné, pokud máte:

 • úzká páska;
 • motouzy z juty;
 • kousky látky;
 • nálepky;
 • krajka.

Video

Video ukazuje hlavní třídu na zdobení vázy šroty.

DIY techniky výzdoby místnosti

Quilling je druh vyšívání, který netrvá dlouho.

Z papírové mozaiky můžete vytvořit různé skladby

K dekoraci pokojů se používá mnoho dalších technik:

Pomocí techniky decoupage můžete ozdobit nábytek, sklo a dlaždice.

Nápady do koupelny

Odpojení dveří v koupelně

„Přímořská krajina“ doplní koberec z plochých kulatých kamenů. K tomu naneste univerzální lepidlo na běžnou gumovou podložku a povrch rozložte velkými oblázky.

Skutečná oblázková rohož vypadá dobře a lze ji použít pro masáž nohou

Mega-ekonomické nápady pro luxusní interiér

Někdy není nutná velká investice na výzdobu místnosti ve velkém stylu. Existují nápady na transformaci interiéru, které jsou implementovány během několika minut, ale vypadají luxusně:

Je pozoruhodné, že tvar světel bude záviset na konfiguraci vyříznutých otvorů.

Dekorativní krb se skutečnými svíčkami

Pomocí pásky můžete diverzifikovat monotónní povrchy stěn

Pomocí nejjednodušších materiálů a technik můžete transformovat prostředí nad rámec uznání, učinit z něj exkluzivní a přidat kus své kreativity.

Výzdoba ve formě mapy světa z provázků, karafiátů a pohlednic

Prostor se před našimi očima reinkarnuje a překračuje obvyklé standardy, klišé a vzorce. Interiér má svůj vlastní charakter, zvláštní chuť a styl.

Povrchová úprava

Povrchová dekorace znamená práci se stěnami, stropy nebo dokonce podlahami. Nejčastěji v tomto případě to znamená provedení změn ve finální fázi, ale často se vyskytují práce se starým nátěrem.

Jako možnosti transformace stěn, podlahy nebo stropu se používá:

 • umělecká dekorace;
 • ručně malované;
 • vzorníková kresba;
 • aplikace.

Umělecké povrchové úpravy jsou speciální typy nanášení barev nebo jiných barvicích látek na povrch. Nejčastěji se používá pro dokončování stěn a stropů, protože v případě podlahy nevypadá elegantně a neprakticky.

To může být skvrny sáčky, pomocí kudrnaté špachtle, pomocí zmačkaného papíru. Dokonce i kombinace barevných odstínů může v tomto případě působit jako dekorace.

Ruční malba je aplikace kreseb na povrch. Téma výkresu je vybráno na žádost majitele a můžete provést návrh sami nebo pozvat umělce.

V případě přání samostatně uspořádat místnost, ale pokud si nejste jistí svou vlastní silou, můžete použít šablonu. Kreslení podle šablony je jednoduché: přilepte základnu, vyřízněte oblasti řezu barvou, odstraňte, zajistěte lakem.

Je lepší nezdobit celou místnost aplikacemi, ale vybrat samostatnou oblast. Jedna zeď nebo například „cesta“ na podlaze může být ozdobena kompozicemi přírodních materiálů (kameny), novinami, výstřižky z novin, fotografiemi.

Oddělené akcenty v interiéru

Ručně vyráběná výzdoba doma vypadá zvláště působivě u malých prvků. Výhoda těchto věcí spočívá také v tom, že jejich výroba nevyžaduje mnoho prostoru, nepřináší celou místnost do stavu opravy a umožňuje odpočinek.

S ohledem na jednotlivé dekorační prvky se nemůžete bát experimentovat. Po naplnění rukou při zdobení malých věcí bude mnohem snazší přejít na nábytek nebo stěny.

Ponořte se do barvy!

Modrá paleta napodobuje vodu, zatímco zelené tóny, které také vypadají úžasně, se zdají splynout se stonky květů, které společně ztělesňují ohromující design.

Takže pokud máte zajímavě tvarovaný skleněný obal, můžete mu dát nový život. A získejte perfektní detaily interiéru v žádném okamžiku.

DIY papírová váza

Chcete-li získat originální vázu na květiny do-it-sami, připravte obyčejný nebo vlnitý papír různých barev, lepidlo PVA, nůžky a průhlednou skleněnou základní nádobu — v hlavní třídě se používá obyčejná okurka.

 • Vystřihněte barevný papír na proužky stejné délky jako obvod vašeho kontejneru. Proveďte mnoho dlouhých řezů podél celé pásky a vytvořte třásně.

 • První barevný proužek přilepte okrajem ke dnu blízko základny budoucí vázy.

 • Začněte vkládat přes produkt pruhy po celé výšce — nechte jej pevné nebo měňte barvy papírových stuh mezi sebou.

 • Vytvořte několik váz stejného typu, abyste ozdobili interiér jasnými řemesly.

Vlastní rukou máte pěknou vázu — hlavní třída je tak jednoduchá, že do její implementace se mohou zapojit i nejmenší členové rodiny! Děti si zamilují práci s barevnými listy a řezání načechraných okrajů.

Takové nádoby plní různé funkce: v závislosti na velikosti a tvaru mohou být květinovými vázami a miskami na cukrovinky, miskami na cukr, třepačkami soli a sklenicemi na obilniny.

Pokud potřebujete vázu ne jako stojan pro čerstvé květiny, ale pro suché a volné předměty, zkuste také vyrobit papírovou vázu pomocí techniky papír-mâché, modulární origami.

Příklad vázy z plastové láhve

Vše, co potřebujete, je průhledná plastová láhev o objemu asi 2-2,5 litru.

 • Odřízněte horní zužující se část láhve.

 • Změřte, rozdělte a nařežte horní část láhve na několik stejných segmentů. Tyto části musí být nařezány na stejný počet proužků stejné šířky.

 • Jemně ohněte všechny proužky prstem tak, aby se všechny sklopily dozadu, můžete obrobek otočit a dobře přitlačit na rovný povrch a vyrovnat všechny prvky.

 • Bez otáčení obrobku oddělte 4 proužky. Ohněte úplně vpravo doleva tak, aby ležel nad levou částí a pod zbývajícími dvěma částmi — schéma vám pomůže s navigací.

 • Složte další pásek, zajistěte jej přes další dva a pod třetí volný pás a pohybujte se přesně proti směru hodinových ručiček.

 • Třetí část musí být položena stejným způsobem jako první.

 • Pokračujte v práci, dokud nedokončíte celý rámeček.

Pokud máte obavy o rozdělení prvků, ohřejte láhev před prací na ohni, ale buďte opatrní, abyste ji neroztavili!

Aby byl produkt vyrobený z lehkého nestabilního materiálu lepší na povrchu, položte na dno skleněné kuličky a ozdobné mořské kameny. Když do nádoby nalijete tekutinu, bude to vypadat, jako byste měli ve váze moře!

Můžete naplnit loď na vrchol oblázky a skleněnými korálky a projít skrz něj světelný paprsek — dostanete krásné průhledné noční světlo.

Pokud potřebujete krásnou klasickou vázu pro kutily, použijte tkací metodu podobnou tkaní z novinových zkumavek nebo vinné révy.

Další mistrovskou třídu, díky které získáte vlastní skleněnou vázu vlastními rukama, najdete v tomto videu.

DIY techniky výzdoby místnosti

Quilling je druh vyšívání, který netrvá dlouho.

Z papírové mozaiky můžete vytvořit různé skladby

K dekoraci pokojů se používá mnoho dalších technik:

Pomocí techniky decoupage můžete ozdobit nábytek, sklo a dlaždice.

Nápady do koupelny

Odpojení dveří v koupelně

„Přímořská krajina“ doplní koberec z plochých kulatých kamenů. K tomu naneste univerzální lepidlo na běžnou gumovou podložku a povrch rozložte velkými oblázky.

Skutečná oblázková rohož vypadá dobře a lze ji použít pro masáž nohou

Mega-ekonomické nápady pro luxusní interiér

Někdy není nutná velká investice na výzdobu místnosti ve velkém stylu. Existují nápady na transformaci interiéru, které jsou implementovány během několika minut, ale vypadají luxusně:

Je pozoruhodné, že tvar světel bude záviset na konfiguraci vyříznutých otvorů.

Dekorativní krb se skutečnými svíčkami

Pomocí pásky můžete diverzifikovat monotónní povrchy stěn

Pomocí nejjednodušších materiálů a technik můžete transformovat prostředí nad rámec uznání, učinit z něj exkluzivní a přidat kus své kreativity.

Výzdoba ve formě mapy světa z provázků, karafiátů a pohlednic

Prostor se před našimi očima reinkarnuje a překračuje obvyklé standardy, klišé a vzorce. Interiér má svůj vlastní charakter, zvláštní chuť a styl.

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector