Dětský nábytek na zakázku | Green-Pages.info

Výrobní společnost «Galerie nábytku»

Dítě pro dva

 • Dítě pro dva chlapce
 • Dítě pro dvě dívky
 • Dítě pro dvě různé sexuální děti
 • Fotografie projektu

Dítě na objednávku

 • Dítě pro chlapce
 • Dítě pro dívky
 • Dítě pro dva
 • Dítě pro tři nebo více dětí
 • Dítě se skládacími postelemi
 • Dítě se stolním lůžkem
 • Fotografie projektu
 • Fotografie na nábytek
 • Pískovací kresby
 • Výrobky z dětského nábytku

Domov

 • Dítě na objednávku
 • Akce a slevy
 • Dětský nábytek na splátky a úvěr
 • Naše ceny
 • Vaše zpětná vazba
 • Poznámky pro rodiče
 • Náš další nábytek
 • Kontakty

Co hledat

Před rekonstrukcí je nutné vypracovat jasný plán místnosti s ohledem na jeho velikost, počet oken a umístění dveří.

Stojí za to okamžitě jasně určit funkce, které má školka vykonávat, a podle toho ji rozdělit do několika funkčních zón.

Návrh pokoje pro dvě děti

Je nutné brát v úvahu zájmy dětí a splnit alespoň jednu touhu každého dítěte. Nemůžete počítat s názorem jediného dítěte.

Jaký nábytek si vybrat

Luxusní dětský pokoj pro dvě děti

Dětský pokoj pro dvě děti v zelené

Příslušenství hraje významnou roli — police, noční stolky, fotorámečky a obrazy. To vše zvyšuje pohodlí a lehkost místnosti. Existuje mnoho zajímavých možností designu pro komody, které se perfektně hodí do jakéhokoli interiéru.

Velký pokoj pro dvě děti

Základní pravidla registrace

Územní plánování je důležitým krokem při přípravě prostoru pro mladé členy rodiny. Obzvláště pokud jde o dvě děti různého pohlaví. Umožní realizovat zájmy a preference každého dítěte. Hlavní věc je udělat to správně.

Musíte se pokusit fantazírovat o designu mateřské školky pro děti různých pohlaví, aby každá z nich měla svůj vlastní koutek.

Pro takovou místnost existují zvláštní požadavky. Měl by mít speciálně určený prostor pro:

 • Spát;
 • Rekreace;
 • Studie;
 • Sport nebo hry;
 • Osobní koutek.

Je třeba poznamenat, že některé oblasti mohou být sdíleny. Jedná se o herní a sportovní koutek. Místo odpočinku a osobní prostor jsou však čistě individuální. Měli byste se na ně soustředit a promyslet design.

K vizuální diferenciaci metrů čtverečních se používají různé metody. Nejoblíbenější je instalace speciálních zařízení: obrazovek, falešných oddílů.

Skupinové uspořádání nábytku může dosáhnout stejného účinku.

Často jsou vytvářeny úrovně pro chlapce a dívky. V každé oblasti můžete použít různá svítidla.

Vizuálně odliší oblast.

Jak může bratr a sestra žít ve stejné školce?

Chlapci a dívky se liší nejen ve fyzických vlastnostech, ale také v preferencích, zájmech, psychologické formaci. Pro bratra a sestru je docela obtížné vyjít ve stejné místnosti. Rodiče s tím mohou pomoci správným návrhem školky.

Pokud bude vše hotovo správně, nedojde ke střetu zájmů.

Dívky milují panenky, chlapci milují vozidla a roboty. Pro skladování hraček je nutné, aby si každé dítě vybralo vlastní místo. Police, skříňky jsou nezbytné pro vyřešení tohoto problému. Pokud vymezíte území, nebude existovat důvod pro spory.

Místnost je tedy rozdělena na dvě části. Lepší se rovná, aby nevyvolával rozhořčení.

Hlavním požadavkem na interiér je integrita místnosti. Trik, jak toho dosáhnout, je míchat styly tečkovaným způsobem. Na růžovou pohovku sestry můžete umístit polštáře stejné barvy jako postel vašeho bratra.

Vybavení pokoje pro školáky

Chcete-li to provést, můžete nainstalovat dvě tabulky nebo jednu, ale dlouhé.

Zájmy studenta se liší od těch, které byly dříve. Hračky vyblednou do pozadí a objeví se nové preference. Jsou odlišné, ale vyžadují další volné místo. Můžete to dosáhnout díky vysoké ergonomii zón.

Tím se zabrání bitvám a dá jim tolik osobního prostoru, kolik potřebují.

Světlý strop a jeden koberec vytvoří prostor celým.

Tipy pro zdobení školky pro děti různých pohlaví s velkým věkovým rozdílem

Pokud má jedno dítě tři roky a druhé je deset, pak to velmi komplikuje proces uspořádání dětského pokoje. Děti jsou různého pohlaví a věku. Pro mladší je hlavním typem činnosti hry, ty starší — studium.

Bude nutné kombinovat zájmy na stejných metrech čtverečních, aby si navzájem nezasahovaly.

Pokud pokoj správně vybavíte, budou děti různého pohlaví a věku schopny jednat o své záležitosti ve stejnou dobu a navzájem se nezasahovat. Každý bude dělat to, co miluje.

I jako dítě je potřebný osobní prostor.

Praktičnost při uspořádání pokoje

Mateřská školka pro děti různého pohlaví by měla být co nejpraktičtější. Interiérových předmětů vyrobených z barevných materiálů to pomůže. Zajistí, aby místnost byla jasná, zajímavá a dodala interiéru elegantní vzhled.

Tyto prvky hrají důležitou roli v procesu výchovy dětí.

Dvě děti různého pohlaví v jedné místnosti spolu vycházejí dost tvrdě. A to není překvapivé. Jejich zájmy, vkus a preference jsou odlišné. Existuje však řešení problému — územní plánování místnosti.

Chlapec a dívka budou mít své vlastní místo, které bude vyhovovat všem.

Design dětského pokoje by měl být zajímavý

Nejlepší je zvolit design dětského pokoje s dítětem. Samotné dítě vám řekne, jaký dětský pokoj má rád, a dává přednost jednomu nebo druhému stylu.

Je velmi dobré, pokud je design dětského pokoje tematický. Vaše dítě se tak bude vždy zajímat o jeho životní prostor a bude pro vás jednodušší rozhodovat o vnitřních prvcích.

Krásné tapety jsou vhodné pro zdobení dětského pokoje. Tapeta pro školku pomůže vytvořit pohádkový svět nebo neuvěřitelný tajemný prostor ve školce, kde bude vaše dítě nejdůležitější.

Také je to dětský pokoj, který je nejlepším místem pro neobvyklé sádrokartonové konstrukce, pomocí kterých nejen zónujete prostor, ale také budete moci vytvářet užitečné interiérové ​​prvky, například originální a složité vestavěné police.

Dětský pokoj: navrženo dítětem

Vaše dítě bude moci nalepit své kresby nebo plakáty na zdi, rozložit hračky, vyrobit krásná řemesla, zajímavé věci a uspořádat je do místnosti.

Takový design dětského pokoje nadechne pocity, emoce a zájmy vašeho dítěte.

Design dětského pokoje musí být bezpečný

To vše je velmi důležité a rodiče by měli věnovat zvláštní pozornost bezpečnosti dětského pokoje, což bude klíčem k jejich klidu.

Design dětského pokoje by měl být pohodlný

Když už mluvíme o komfortu designu, musíme představit skutečnost, že nábytek dětského pokoje by neměl dítě napínat ani komplikovat jeho život.

Dítě by mělo být schopno samostatně řešit problémy v dětském pokoji. Měl by se cítit nejdůležitější ve svém pokoji. Všechno by mělo být umístěno tak, aby vyhovovalo vašemu dítěti.

Design dětského pokoje pro dospívající děti

Jak jsme již řekli, návrh dětského pokoje by měl být vytvořen společně s dítětem, ale design dětského pokoje pro teenagera je ještě větší.

Pokuste se dát svým dětem příležitost být šťastný v jejich dětském pokoji, protože vyrostou velmi brzy, nebudete mít ani čas se ohlédnout.

Milujte své děti a pokud se blíží renovace dětských pokojů, dejte svým dětem nejlepší design dětských pokojů.

Nábytek jako dětská základna pro dvě děti

Když v místnosti žijí 2 děti různého pohlaví, vždy najdou způsob, jak být spolu. Úkolem rodičů je dát jim možnost alespoň relativního soukromí.

Protože oblast školky je obvykle malá, takže dělení není možné. Územní členění se provádí uspořádáním nábytku: postele, stoly, skříně. Začněme tedy s tvarem a designem nábytku.

Bílý nábytek

Podrobně jsem diskutoval význam bílého nábytku v dětském nábytku v minulých tematických materiálech. Nezapomeňte si přečíst:

A obecně nejdůležitější materiál Jak kombinovat barvy v interiéru, důrazně vám doporučuji seznámit se.

Jas můžete přidat pomocí tapety, doplňků a hraček. Ale od děti různého pohlaví, téma by mělo být neutrální a pokud možno dlouhodobé.

Neutrální témata dětských karikatur nebo superhrdina téma fungují dobře. Zajímavý design v antickém nebo skandinávském stylu, taková dětská provence. Ten bude relevantní až do vyššího věku.

Pokud se dvě vaše děti, kromě pohlaví, liší také věkem, měla by být sestava školky vytvořena pro více dospělého.

Nebo více stylových možností:

Rozložení a územní nábytek

Návrh pokoje pro dvě děti začíná relativním uspořádáním míst na spaní. 4 možnosti:

 1. Palanda
 2. Diagonální osa symetrie v místnosti
 3. Kolmé umístění
 4. Paralelní a v řadě

Podívejme se na skutečné fotografie (nedívej se na design), jsou umístěny podle bodů:

Postele na různých úrovních nemusí být přesně jedna nad druhou, mohou být kolmá:

Je vhodné umístit stůl blíže k oknu a dále od herního prostoru. Stůl musí mít samostatné osvětlení. Obecně by děti měly mít možnost vybrat osvětlení pro aktuální lekci — potřebujete hodně světelných zón.

Pokud je v místnosti chlapec, dívka bude také tyran. Děti pobíhají, padají a manipulují s nábytkem nenápadně. Bylo by hezké myslet na bezpečnost — toto téma bylo projednáno v článku o návrhu dětského pokoje.

Čím menší je plocha na osobu, tím obtížnější je navrhnout, tím důležitější jsou všechny chytré triky a nápady.

Úložiště

Obecně je vertikální územní plánování hlavním projektovým nástrojem pro školku. Dvě děti — mnoho věcí. Snažíme se vyrábět skříňky, police a zásuvky všude, kam se můžeme dostat.

Problém s ukládáním hraček je v tom, že děti často chtějí konkrétní a vše obrátí vzhůru nohama, dokud jej nenajdou. Zajímavým východiskem jsou průhledné kontejnery. Nevypadají tak elegantně jako skříňky a police, ale více se vejdou a je snazší je v nich hledat.

Dobrá volba pro skutečnou školku, kde je nábytek plánován správně:

Dětská výzdoba interiéru

Posledním zajímavým přístupem je dětská klasika. Klasický interiér odkazuje na témata pohádek.

Určitě přidělte místo v místnosti pro stolní hry. Malý stůl nebo jen koberec. Většina deskových her je vzdělávací a dospělé si je mohou také užít.

Získá se pocit chuti. Vaše děti budou vděčny za správnou opravu, hodně štěstí!

Samostatná lůžka

Pokud z nějakého důvodu pro vás není možnost s palandou vhodná, nebo pokud plocha místnosti pro dvě děti je 18 m2 nebo více, můžete uvažovat o interiéru se dvěma oddělenými postelemi. Níže si probereme několik způsobů, jak je uspořádat.

 • Tradiční

Při této možnosti jsou postele vzájemně rovnoběžné. Skvělé pro čtvercové pokoje.

 • Podél zdi

V pravoúhlé místnosti není mnoho možností uspořádání postelí. Postele můžete umístit jeden po druhém proti stejné zdi a mezi nimi umístit noční stolek nebo policovou jednotku.

 • Čelní desky navzájem

Tato metoda je skvělá pro úsporu místa, takže je skvělá pro malou místnost pro dvě děti.

 • V různých rozích

Takže můžete místnost jasně rozdělit na dvě samostatné části. Výherní volba při zdobení místnosti pro dvě děti různého pohlaví nebo věku.

Dětské územní plánování

LEGO chlapecký pokoj se zónováním. První oblast je pro rekreaci, druhá je prostor pro hraní, třetí je prostor pro skladování hraček

Zajímavý nápad pro zónování dětského pokoje, připomínající skutečný kout města s modrou oblohou, obytnými budovami, pouličními lampami atd.

Území pro dětský pokoj. Na pódiu je kreativní prostor s loutkovým divadlem a většinu místnosti zabírá smíšený prostor vhodný pro relaxaci i zábavu.

Dětský pokoj s prostorem pro aktivní zábavu ve středu pokoje a posezením pod zdí

Samostatné pracoviště pro každou z dětí, vybavené stolní lampou, zásuvkami, koši na věci. Společná oblast odpočinku a tvořivosti na pódiu u okna

S významným věkovým rozdílem je územní plánování jednoduše nezbytné. Mezi místa k sezení můžete umístit například knihovnu.

Dětský pokoj pro dvě dívky nebo dva chlapce

Dětský pokoj pro dva chlapce se stejnými místy na spaní. Vrcholem interiéru je geografická mapa jako tapeta

Dětský pokoj pro dva chlapce se třemi odlišnými zónami

Dětský pokoj pro dívky, vyrobený ve formě domu s imitací kachlové střechy na stropě, plotem jako zábradlí, objemnými nebo štěrbinovými okny

Téma dětského designu pro dívky je cestování. Vrcholem interiéru je lustr ve tvaru balónku

Nechte to být dva stejné školní lavice, ale různé barvy, nebo dvě podobné židle se jménem gravírování.

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector