DIY houpačka pneumatik pro děti: jednoduchá postupná fotografická instrukce | Green-Pages.info

Klady a zápory houpání pneumatik kol

Pokud to pečlivě analyzujete, pak dětská zábava na kolech má mnoho výhod:

Mezi minusy lze zaznamenat dva body. Za prvé, guma vydává nepříjemný toxický zápach v teplu. Za druhé, velká kola mají působivou hmotnost. Bude vyžadována zesílená podpora, aby se houpačka nerozbila.

Jak udělat houpačku z pneumatiky vlastními rukama

Existuje mnoho možností, jak vytvořit dětskou zábavu s pneumatikami. Konstrukce se liší podle podpory, způsobem, jakým je pneumatika zavěšena nebo namontována na zemi, a dalšími nuancemi.

Houpací hnízdo z pneumatiky

Houpací sedadlo pneumatiky vodorovně zavěšené na řetězu nebo laně připomíná hnízdo. Odtud pochází název.

Houpačka vyvážení pneumatik

Vyvažovač není vázán k zemi pomocí podpory. Houpačka se může pohybovat kamkoli. Pro estetiku jsou kolo a deska natřeny jasnou barvou. Můžete nakreslit vzory.

Příklad houpačky z kola ve videu:

Vertikální houpačka pneumatiky

Swing kolébka z pneumatiky automobilu

Pokud máte malé dítě, udělejte to sami s kolébkou nebo křeslem pro zahradní houpačku vyrobenou z pneumatik.

Houpačka kol může být vytvořena za jednu hodinu. I nejjednodušší design poskytne dítěti zábavu po celé léto.

Kde je nejlepší místo k houpačce

Než začnete vytvářet přitažlivost vlastními rukama, musíte si vybrat místo. Záleží na místě, jakou velikost zde lze umístit, kolik sedadel si vyrobit.

Pokud je prostorná mýtina, můžete nainstalovat velkou houpačku se třemi sedadly

Schémata houpání pneumatik

Pro výrobu pouličních atrakcí nepotřebujete komplikované plány. Schéma však nebude bolet, pokud plánují udělat houpačku z pneumatik automobilu vlastníma rukama na stacionární podpěře nebo snížit a kroužit pneumatiku, aby jí daly určitý tvar.

Výhody a nevýhody výkyvů pneumatik

Popularita přitažlivosti zřídka přiměje každého, aby si myslel, že vytváří vlastní houpačku z pneumatik vlastními silami, ne proto, že materiál lze na skládce najít zdarma. Tajemství se skrývá v mnoha dalších výhodách:

Houpačky jsou k dispozici během dne po příjezdu na dachu

Nevýhoda se často projevuje při výrobě otočného sedadla z pneumatik se silným opotřebením. Takové pneumatiky mohou mít vyčnívající ocelový kord. Dítě je schopné se zranit na vyčnívajících ostrých koncích. Je lepší nepoužívat opotřebovaná kola.

Legrační houpačka pneumatik

Myšlení mistrů nezná hranice. Pneumatiku lze rozstřihnout a otočit, takže získáte neobvyklou sedačku, kterou dítě bude v klidu. Jednoduchým příkladem je křeslo. Je vyroben ze dvou křížových chráničů spojených šrouby.

Zavěšení židle řetězy pomocí obočí

Z skvělých postav je považována brusle. Vystřihněte ji z měkké pneumatiky. Jednotlivé části, které tvoří obrázek koně, jsou upevněny nýty nebo šrouby. Chcete-li přidat přirozenost, hříva je vytvořena z povlečení lana.

Zadní část houpačky bude ocasem koně a úchyty budou ušima zvířete

Nejdůležitější: Řemesla z pneumatik pro hřiště

Malé pneumatiky jsou také v pořádku. Lze je upevnit pomocí samořezných šroubů. Vyčnívající část šroubu musí být zašroubována do kusu dřeva, aby se nikomu neublížilo.

Mini bazén vyrobený z velkého kola je známý podnik. Malý workshop o vytvoření bazénu:

Houpačka je posvátná věc. Nikdo se nestane Gagarinem, ale všichni členové rodiny se budou těšit z houpačky. V železářství budete muset zakoupit řetěz, háčky pro zavěšení, karabiny pro připojení řetězu, šrouby, podložky a matice M6, M8 pro vytvoření sedadla.

Za uvedených podmínek bude produkt co nejbezpečnější. Na obrázku níže jsou možnosti, ve kterých bylo vyžadováno pouze lano.

Osobní houpačka, stejně jako pro dvě nebo více dětí

Houpací křeslo pro jedno dítě může mít základnu jednodušších tvarů. Ne každý má starou řídítka kola a lze ji nahradit lopatkou.

Nábytek pro dospělé a děti v jejich letní chalupě

Nemůžete zakázat krásně žít: jednoduché a složité jsou blízko

Skleněné víko — elegantní a jednoduché. Pokud vytvoříte měkké kryty a zabalíte pneumatiky šňůrou nebo hadříkem, získáte prestižní možnost. Chcete-li se dozvědět, jak vyrobit loď vyrobenou z pneumatiky tak, aby byla jasná a atraktivní, přečtěte si článek „Lakujeme pneumatiky aut pro výrobu krásných květinových záhonů a řemesel: vhodná barva pro pneumatiky“.

Zábavné, vtipné figurky pro každého

Postavy z pneumatik zapůsobí svou barevností, originalitou a velikostí. Už jsme vám řekli, jak vyrobit palmu z plastových lahví. Můžete také postavit palmu ze starých pneumatik. Palma je také často vyrobena z plastových lahví. K palmě v zahradě můžete připojit žirafu.

Tato dlaň a žirafa se nebojí mrazu

Po pohřbení starého kola částečně v zemi můžete vyrobit téměř jakékoli zvíře. Doporučuje se přidávat různé atributy k dekoraci řemesla. Nejdůležitější věcí není omezit vaši fantazii při používání barev.

Kolo uložené v zemi se snadno promění v jakékoli zvíře

Přejeme vám kreativní úspěch při vytváření nového plavidla ze starých pneumatik vlastními rukama! Video vám pomůže.

Druhá myšlenka: zahradní figurky z pneumatik

Postavy vyrobené z pneumatik jistě oživí váš zahradní plot a dodají vám i vašim dětem pozitivní emoce.

Pneumatiky, které přežily jejich provozní životnost, spolu se starou smaltovanou pánví, se mohou snadno proměnit v pohádkovou želvu nebo žábu. Kreativní přístup a sáňkování ruky vám umožní vytvářet vtipné a krásné kompozice.

Idea four: Swing from pneumatik

Houpačky pneumatik jsou považovány za méně traumatické než jejich dřevěné a kovové protějšky a samozřejmě bezpečnější.

Přinesou neuvěřitelnou radost a užitek.

Chtěl bych poznamenat, že zkušení řemeslníci s velkým potěšením a nadšením přicházejí s novými užitečnými předměty z pneumatik. Začněme nejjednodušším způsobem. K tomu potřebujete:

 • Silná větev, nejlépe visící rovnoběžně se zemí.
 • Nůž.
 • Vykružovačka.
 • Řetězy nebo lana.
 • Pneumatika.

Detailní MK: Kakadu cache-pot

Hrnce v podobě kakadu — je vhodné do ní zasadit květiny a umístit je kamkoli. Samotný proces vytváření falešné se skládá z několika fází:

Fotografie krok za krokem pro vytvoření secího stroje z pneumatiky:

Auto, tahač a tank — vše ze starých kol

Myslím, že jedno z těchto aut může odvrátit vaše dítě od televize. U vozu je kromě opotřebovaných kol vyžadován také volant. Nepotřebné disky, kryty nábojů a světlomety jsou přítomny téměř v každé garáži a budou rádi použity pro užitečné účely.

Ve své nejjednodušší podobě je jako sedadlo vhodná běžná deska položená na pneumatice. Rozbitá plastová židle vytvoří auto Schumacher. A co je nejdůležitější, při práci s modelem nenahrazujte barvy a fantazii.

Chuť se liší, pokud jde o budoucího řidiče traktoru a generála

To se hodí na farmě

Tento domácí produkt získal mé srdce natolik, že jsem za to neuspokojil pět minut práce na skládačce. Fotografie ukazuje technický postup a výsledek.

Pohodlná hadicová nádoba je vyrobena za pět minut

Je obtížné zůstat lhostejným, když je zřejmá možnost použití opotřebovaných pneumatik na farmě. Ohodnoťte se:

Možnosti řemeslných pneumatik automobilů

Jaké nástroje je třeba připravit pro práci s pneumatikami? K tomu budete potřebovat:

 • ostrý nůž;
 • samořezné šrouby;
 • barvy a laky;
 • kartáče různých průměrů;
 • gumové lepidlo;
 • tmel.

Bazén hlavní třídy ze staré pneumatiky

Určitě každý z nás přemýšlel o přítomnosti bazénu v zemi. Vysoké náklady na takový design nejsou vhodné pro každého zákazníka. Upozorňujeme na bazén vyrobený ze staré pneumatiky s našimi rukama.

Před zahájením pracovního procesu se musíte rozhodnout o umístění budoucího fondu. Skutečnost je taková, že spodní část je vyrobena z tenkého materiálu, který nevydrží stálý pohyb.

Jak vidíte, vše je celkem jednoduché. Hlavní věcí v pracovním procesu je být trpělivý a řídit se uvedenými pokyny. Fotografie pneu řemesel ukazuje nejlepší možnosti pro zdobení letní chaty.

Variace atrakcí

Aby to bylo pro děti pohodlnější, můžete vystřihnout horní polovinu pneumatiky a ponechat na okrajích pouze 2 ráfky — dostanete druh kolébky.

O kovových houpačkách

Kovové houpací kresby

Dospělí a všichni, všichni, všichni

Výkresy rodinného švihu tohoto „klasického“ typu jsou znázorněny na Obr. délka nohou je dána jejich hloubkou do země 0,5 m:

Výkresy rodinného houpání z desek

Poznámka: na obr. napravo — metoda označení polotovarů nohou na základě úhlu mezi nimi 30 stupňů. Značky na ocelovém lavičce jsou vyrobeny z několika závitů z měkkého drátu s ohnutými konci.

Houpačka z pneumatiky

Houpačka z pneumatiky

Ссылка на основную публикацию