Interiér 2020: 5 nejvýznamnějších interiérů (69 fotografií) | Green-Pages.info

Základní koncepční a interiérové ​​nápady 2020

Hlavním konceptem, který by měl interiérový design 2020 následovat, je pohodlí a blízkost přírodě.

Světově uznávaná studia nabízejí pro svou realizaci nečekaná řešení.

Interiér bytu 2020: Klasický „otevřený prostor“ již nemá tendenci

Komfort v moderním slova smyslu začíná přitahovat intimitu. To znamená, že princip klasického „otevřeného prostoru“ již není relevantní.

Řekněme hned, že nemluvíme o kategorickém odmítnutí myšlenky kombinace kuchyně a obývacího pokoje nebo obývacího pokoje a ložnice.

Také vás bude zajímat:

Doporučujeme však návrhářům, aby důkladně přemýšleli, než zbourají vnitřní příčky nebo je nahradí zajímavějšími návrhy.

Například v módě jsou průhledné příčky nebo přepážky od podlahy ke stropu vyrobené z průsvitného skla. Poskytnou vynikající zvukovou izolaci a nenechají pachy z „kuchyně“ do obývacího pokoje.

Pro oddělení spacího prostoru od obývacího pokoje jsou vhodné příčky jednotlivých lamel otáčející se kolem jejich osy. Mohou být vodorovné nebo svislé (od podlahy ke stropu).

Výběr materiálu pro jejich výrobu by měl být vybrán v závislosti na tom, které styly interiéru 2020 se používají.

Moderní interiér 2020: v blízkosti přírody

Obyvatelé velkých měst se cítí jako vězni kamenné džungle. Designéři doporučují udělat vše pro to, aby se člověk cítil blízko přírody v domácnosti. V tomto ohledu navrhují použití dřeva jako hlavního dokončovacího materiálu.

Jak víte, dřevěné panely, fasády nábytku atd. Jsou poměrně drahé. Pro ty, kteří si to nemohou dovolit, existují levnější, ale ekologicky šetrné a vysoce kvalitní materiály.

Například známé značky nabízejí laminátové a dokonce i keramické dlaždice, které dokonale napodobují dřevo.

Pro vytvoření pocitu jednoty s přírodou lze interiér obývacího pokoje 2020, kuchyně nebo ložnice zdobit pokojovými rostlinami. Současným řešením je uspořádat velké květináče květin v dobře osvětlených částech domu.

Majitelé prostorných bytů nebo venkovských domů mohou jít ještě dále. Chcete-li vytvořit nejnovější interiér v roce 2020, mohou vybavit mini-zimní zahradu v jednom z prostor.

Módní barvy v interiéru 2020

Trendem, díky kterému vyniká interiér 2020, je pestřejší paleta barev. Interiér v neutrálním barevném schématu bude samozřejmě relevantní.

Módní interiér 2020: Vlastnosti designu jednotlivých pokojů

Konečně chceme představit trendy designu interiéru haly 2020, obývacího pokoje, koupelny a dalších prostor.

Interiér kuchyně 2020

Začněme v kuchyni. Jak již bylo zmíněno, nespěchejte, abyste rozbili oddíly. Kuchyně v obývacím pokoji již nejsou v trendu. To se však nevztahuje na loggie. Jeho kombinace s kuchyní je podporována.

Interiér obývacího pokoje 2020

Interiér haly 2020 vyžaduje promyšlený přístup. Ideální, pokud se jedná o prostorný pokoj. Pak můžete použít jasné barvy, například barvy ze zelené palety barev.

Tapeta v interiéru roku 2020 s přechodovou barvou bude vypadat perfektně. Neo-mincovna, růžové a modré možnosti práce. Ten je vhodný pro velmi slunné místnosti.

Pro výzdobu se doporučuje vybrat objekty ve stylu etno. Může to být textilní a ratanový nábytek a bambusové předměty.

2020 nejnovější interiér do ložnice

Pro výzdobu ložnice nabízejí návrháři nový trend — měkké čelní desky. Čelenky čalouněné přírodní prošívanou nebo vysoce kvalitní ekologickou kůží jsou relevantnější než kdy jindy. Bude fungovat i semiš, velur nebo samet.

Pro dekorace na stěně se doporučuje použít textilní tapetu. Obecně je interiér ložnice do roku 2020 velkým množstvím velmi jemných a útulných textilií.

Dobré vědět:  Co je otevřený plán - interiér, územní plánování a výzdoba | Green-Pages.info

V interiéru budou v závislosti na zvoleném stylu vypadat i oddíly. S jejich pomocí můžete oddělit improvizovanou šatnu nebo zařídit „toaletu“.

Pokud chcete mít velmi jednoduchou ložnici, která není přetížena detaily, vyberte skandinávský styl. Tato konstrukce neztrácí svůj význam, zejména pokud se používá velmi lehké dřevo.

Interiér koupelny 2020

Příští rok bude interiér koupelny 2020 zdobený mramorem v trendu. Různé odrůdy tohoto luxusního přírodního kamene dávají spoustu prostoru pro představivost.

Nejlepší je však zvolit bílý mramor se šedými žilkami. Kromě toho je moderní interiér koupelny plný světla. Spolu s vestavěným stropním osvětlením se doporučuje nainstalovat nástěnné svítidlo.

Zde je rychlý přehled hlavních trendů pro nadcházející rok. Doufáme, že vám uvedené informace pomohou při uspořádání vašeho domu v souladu s nejnovějšími trendy v interiéru.

Módní styly

Mezi současné styly interiéru 2019-2020 patří:

 • podkroví;
 • minimalismus;
 • etnické trendy;
 • ekologický;
 • avantgarda;
 • bauhaus;
 • grunge;
 • země.
Znalci rafinovaného luxusu, kteří plně demonstrují bohatství majitele, si mohou vybrat rokokový, gotický, klasický nebo starožitný styl.

Textilní trendy

Jsou to prvky textilu, které dodávají interiéru únavu a integritu, proto je při výběru důležité věnovat pozornost nejen barevnému schématu, ale také struktuře tkaniny, její kvalitě, praktičnosti a trvanlivosti.

V roce 2020 tyto trendy zahrnovaly:

 • výrobky se zvířecími potisky;
 • geometrické vzory;
 • floristické tisky;
 • dlouhá hromada;
 • srst;
 • kůže.

V dekoraci oken jsou obzvláště populární:

 • záclony a závěsy na očních víčkách;
 • jehňata složitých tvarů;
 • Římské závěsy;
 • Japonské rolety;
 • klasické skladby s originálními snímači.


Osvětlení

Vnímání interiéru a jeho jednotlivých prvků do značné míry závisí na osvětlení. Profesionální návrháři vědí, jak důležité je správně přemýšlet o osvětlení jednotlivých zón a vybrat si stylové a zároveň funkční svítidla.

V moderním interiéru není možné dělat jen s jedním typem svítidel. Návrháři obvykle používají:

 • centrální prvek je lustr;
 • bodové osvětlení;
 • Nástěnná světla;
 • stylové stojací lampy;
 • LED podsvícení.

Pokud je osvětlení stropu a stěn klasickou technikou, která dnes nikoho nepřekvapí, pak LED pásky zabudované do podlahy jsou novým řešením, které vám umožní vytvořit zvláštní atmosféru v místnosti.

Pro nejkreativnější — originální výrobky vyrobené ze široké škály materiálů a působivé s neobvyklým designem.

Funkce venkovského stylu v kuchyni

Rustikální design kuchyně má své vlastní vlastnosti, včetně barevného schématu. Barva by měla být přírodní, tmavá nebo světlá.

Barevné schéma pro světlou kuchyni může být v pastelových barvách, jako je mléčná, béžová, světle šedá nebo modrá. A pro tmavou barvu jsou vhodné všechny odstíny dřeva, hlíny a písku.

Pokud je kuchyňská linka malá, budou vypadat nejlépe světlé stěny v kombinaci s nábytkem, který je o několik tónů tmavší.

Několik tipů od návrhářů:

Jaké styly se shodují

Venkovský styl, nebo jinak rustikální, se snadno kombinuje s mnoha dalšími, protože se jedná o nejvíce propuštěnou ze všech.

Mimořádná, ale vynikající kombinace vintage nábytku s klasickým stylem. Rustikální styl se také hodí k minimalismu, protože vyžaduje hodně světla a množství barev světla.

Eklekticismus se vyznačuje kombinací moderních tkanin a tradičního „stárlého“ dřeva. Secese je známá svými dřevěnými povrchy a organickými formami předmětů.

Kuchyňské dekorace a dekorace

Při dekoraci kuchyně jsou hlavním prvkem přírodní materiály.

Strop

Obklad stěn je ekonomickým řešením. Nejlepší volbou by byl materiál, který byl předem ošetřen speciální směsí proti plísním a plísním.

Dobré vědět:  Objevte japonský styl interiéru | Green-Pages.info

Natahovací strop po speciální povrchové úpravě může být přesně jako dřevo.

A možnost s vodotěsnou barvou je praktická v tom, že si můžete vybrat libovolnou paletu podle svého vkusu a přizpůsobit barvu nábytku a spotřebičů.

Stěny

Zástěra

Kuchyň se neobejde bez správně zvoleného backsplash pro kuchyňskou soupravu ve venkovském stylu. Může být vyrobena z keramických dlaždic, kamene nebo dokonce ze skla. Můžete si vybrat pevnou barevnou zástěru, nebo naopak ozdobit mnoha vzory.

Nejdůležitější variantou pro podlahy je laminát. Podlahové dlaždice a dubové desky vypadají stejně působivě. Proutěný podlahový rohož se stane vrcholem.

Okna by měla být také vyrobena z přírodního dřeva. Mohou být doplněny světle modrou nebo béžovou látkou. Rostliny v keramických květináči (kaktusy, pelargónie, aloe, begonie) budou dobrým zakončením pro zdobení okna.

Osvětlení

Starožitný lustr nebo svíčky napodobující svíčky dokonale doplní obraz venkovského života. Kromě hlavního osvětlení můžete instalovat nástěnné svítidla, stojací lampy nebo stolní lampy. Barva by měla být teplá, přirozená.

Textil

Také si vyberte přírodní materiály pro textil: prádlo, bavlna, konopí.

Záclony, ubrousky, ručníky a ubrusy jsou potřebné ve světlých barvách s jednoduchými vzory nebo vzory. Různé potahy na šňůrky na židle budou vypadat drahé a velmi roztomilé.

Výzdoba

Na otevřené police můžete umístit kuchařské knihy, fotoalba, nádobí a figurky. A také zavěste dřevěné lžíce na zdi, položte proutěný koš s ovocem na stůl.

Bude skvělé, když je příslušenství kombinováno v barvách nebo vzorech se závěsy a ubrousky.

Dříve, jen v soukromém domě, bylo dovoleno ukázat představivost a vyřezat pracovní desku ze dřeva, ale nyní ji lze umístit do kuchyně v bytě.

Video

Toto video představuje nápady pro návrh interiéru kuchyně.

Země od základů — dokončovací základy

Jak již bylo zmíněno, kuchyň ve venkovském stylu by měla být převážně zdobena přírodními materiály. Přírodní materiály však nejsou vždy dostupné a praktické. Pojďme zjistit, co je vhodné pro dekorace interiéru?

Pokud je kuchyň kombinována s obývacím pokojem nebo jídelnou, pak by byla vhodná kombinace dřeva (v jídelně) a keramických obkladů (v pracovním prostoru).

Podlahové desky mohou být lakované nebo lakované nebo záměrně přírodní (s minimálním zpracováním).

Tip: Podlahu můžete ozdobit malým domácím kobercem: patchwork, pletený, proutěný.

Strop

Existuje několik možností, jak ozdobit strop:

Stěny

Stěny v interiéru venkovské kuchyně lze dekorovat také různými způsoby:

Krásný design kuchyně 2019-2020 v jasných barvách

Světlé a stylové barvy, lesk kovu a skla — to vše je spojeno s moderním stylem designu kuchyně 2020-2021, který vás dobytí moderními řešeními, praktičností a funkčností.

Základní principy country stylu

Venkovský design byl nakonec vytvořen začátkem XXI století. V dnešní době se i přes množství národních trendů vyznačuje společnými rysy:

2. Skromná dekorace pokojů. Pro zdůraznění rustikálního stylu se používají přírodní materiály, stěny a podlahy jsou natřeny obyčejnou barvou. Špičková technologie, chromové detaily — to není pro country styl.

3. Barevné nádobí. K dekoraci kuchyně se často používají ručně vyráběné nádobí z mědi, keramiky, dřeva. Vyznačuje se jednoduchostí tvaru a často je zdobena malými květinovými ornamenty.

Dobré vědět:  Použití různých plakátů a obrazů pro výzdobu interiérů | Green-Pages.info

8. Ručně vyráběné doplňky. Dekorační předměty, které zdůrazňují venkovský styl interiéru, by se měly vyznačovat jedinečností a jednoduchostí. Jsou vítána různá řemesla a řemesla.

Materiály použité k vytvoření země

Materiály, které se nedoporučují používat:

1. Plastický — plastová okna a dveře nemohou stát ve vesnické chatě;

2. Sklenka — tento materiál lze používat šetrně;

3. Plast a silikon — nádobí, výzdoba a veškeré nádobí by nemělo být vyrobeno z těchto materiálů;

4. Ocelové a chromové prvky — pokud možno minimalizovat náklady, místo toho použijte kovové povrchy bez lesku;

Pět. Linoleum, vinylové stretch stropy — jsou velmi daleko od pojmu rustikální a ekologický, takže by měly být zcela vyloučeny.

Textil

Zkuste si vybrat mezi jejich rozmanitostí:

 • hovězí kůže;
 • rohož;
 • vlněný koberec s vysokým vlasem;
 • proutěná dráha;
 • domácí koberec.

Výzdoba a doplňky

V pokojích ve venkovském stylu by mělo být mnoho dekorů. Dekorační předměty zahrnují nádobí, figurky, svícny, čerstvé květiny a mnoho dalšího. Každý pokoj znovu získá svůj skutečný vzhled, pokud je správně vyzdoben doplňky a výzdobou.

Jídelna obvykle zdobené figurkami, svícny, vázy s květinami, krásné keramické nádobí. Stěny by neměly být prázdné. Mohou být bezpečně zdobeny krajinovými akvarely.

Ložnice lze ozdobit malými polštáři a polštáři, ozdobnými hodinami a stolními lampami.

Osvětlení

Při zdobení místností byste měli vybrat polostřední lustry a lampy. Četné svícny, svícny a lemované stojací lampy vytvářejí pohodlí v pokojích.

1. Rohové rozložení

Tento typ rozvržení je nejoblíbenější, protože ponechává dvě stěny volné pro umístění jídelny.

Toto uspořádání je dobré, protože umožňuje umístit nábytek a vestavěné spotřebiče co nejpraktičtěji. Nad velkým pracovním prostorem jsou umístěny pohodlné nástěnné skříňky a další skříňky pro uložení různých kuchyňských potřeb.

3. Čítač barů

Barový pult je módní technika, která může dosáhnout několika cílů: šetření místa a styling.

Rohová kuchyň se snídaňovým barem jako jídelní kout.

5. Vestavěné spotřebiče

To je nejlepší způsob, jak umístit vše, co potřebujete, na malou plochu.

7. Dekorace s textilem (záclony, ubrus)

Textilie se zřídka používá v moderních kuchyních jiných než ve venkovském stylu. Některé z módnějších triků jsou krátké závěsy, polštáře a koberečky.

V této kuchyni hrají první housle textil:

 • ubrus;
 • padající závěsy;
 • potahy na židle.

9. Elektrický krb

Klasický styl s luxusním nádechem. Vrcholem je krb.

Krb může být použit pro drobné doplňky a samotný krb vytváří atmosféru aristokratické jídelny.

Rustikální kuchyně — jak vytvořit a udržet venkovský styl?

Jak spojit kouzlo venkovského života a funkčnost moderního městského bytu v interiéru typické kuchyně? Co je třeba nebo by mělo být zváženo při vytváření kuchyně ve venkovském stylu?

Všechny „rustikální“ styly od anglického shabby chic po ruskou zemi jsou příbuzné:

 • přírodní materiály jako dekorace, nábytek, textil a výzdoba;
 • lehká hrubost, jednoduchost, opotřebení, dotek starověku jsou vhodné;
 • preference pro přírodní paletu barev bez jasných akcentů a kontrastů;

 • nábytek, zdánlivě (nebo ve skutečnosti) ručně vyráběné, šité, malované, ozdobné předměty pletené jejich vlastními rukama nebo rukama babičky;
 • v rustikálním interiéru jsou vhodné tradiční ozdoby, vzory, rostlinné a květinové motivy, hrách a klec;

To, co se nevejde do venkovské kuchyně: lesklý, chrom, plast, lesklé povrchy a předměty, výzdoba v moderním stylu, upřímně umělé materiály.

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector