Interiér moderní kuchyně; 80 fotografií z nejlepších novinek designu kuchyně | Green-Pages.info

Stylový design kuchyně

Moderní kuchyňské nápady jsou plné přísných linií, askeze, hraní kontrastů a dokonalého osvětlení. Jsou jako obrázky na obrázcích, lakonické a přísné.

Ozdobí prostory pro vaření dnes v high-tech, minimalismus, modernismus, art deco, country, moderní a ekologické stylu.

Moderní kuchyně design

Dnes je obtížné najít kuchyň jako plnohodnotný pokoj bez rozšíření prostoru. Právě renovace bytů vedou kombinované možnosti. Odstraněním zdi, sjednocením prostoru vizuálně zvětšíme velikost kuchyně i obývacího pokoje.

Na druhé straně používáme různé oddíly: barové pulty, obrazovky, modulární záclony a obrazovky.

V kombinované verzi je společný prostor vytvořen v jedné barvě. Kuchyň má jasnější tón jako pracovní prostor a klidnější hotel je místem odpočinku a relaxace.

Konvenční dělení se často provádí světelným designem: jasnější v kuchyni, tlumený v obývacím pokoji. Jako další osvětlení jsou podél dělicí zóny instalovány LED žárovky nebo různá svítidla.

Tapeta přechodu 2020

Již více než rok se v oblasti designu oděvů a doplňků aktivně používají plynulé, svislé barevné přechody ze světlých do tmavých odstínů nebo naopak. Tento trend byl přijat mistry barvení vlasů.

Používá se také k vytváření módních návrhů nehtů. Je zřejmé, že odborníci podílející se na návrhu interiéru nemohli být ignorováni.

Také vás bude zajímat:

Designéři, kteří vytvářejí módní tapety pro známé značky, nabízejí originální možnosti s barevnými odstíny od podlahy po strop.

Tato moderní tapeta do roku 2020 oživí minimalistický interiér. Skvělý nápad, že? Minimalismus nakonec neznamená použití více než 1 — 2 barev a tapety s přechodem do roku 2020 vám umožňují používat desítky odstínů současně.

Je důležité správně kombinovat design tapety 2020 se stropní výzdobou. Jeho barva se musí přesně shodovat s posledním odstínem „palety“ přechodu. Jinak nebudete moci dosáhnout požadovaného účinku.

Jsou také možné nejneobvyklejší přechody. Například plynulý tok broskve do zelené nebo oranžové do světle modré.

Tyto tapety pro obývací pokoj 2020 by však měly být použity s velkou péčí a v odměřeném množství.

Nová tapeta 2020: „Černobílá“

Černobílá kombinace pravděpodobně nikdy nevyjde z módy. Jsou to klasici minimalismu. Proč to ale nezkvalitnit? Je k tomu vhodná černobílá tapeta pro halu 2020 s etnickými nebo geometrickými vzory?

Zajímavým řešením je bílo-černá-šedá tapeta s charakteristickým «severním» vzorem. Jsou ideální pro skandinávský interiér, který v posledních letech pravděpodobně neztratí svůj význam.

Pro hi-tech si můžete vybrat variantu s futuristickým designem. Výkresy ve formě nekonečné spirály nebo „pohyblivých“ obrázků, které vytvářejí optické iluze, vypadají originální.

Mimochodem, takový design tapety do roku 2020 lze použít jako indikátor vaší únavy.

Předpokládá se, že čím rychleji se obraz „pohybuje“, tím unavenější je člověk.

Moderní tapety 2020: „3D“

Mnoho může být překvapeno zahrnutím 3D designu mezi trendy. Koneckonců, s pseudo-objemovými obrázky nikoho nepřekvapíte. Designéři, kteří přicházejí s tím, co by módní tapety 2020 mělo být, přicházejí s novými řešeními.

Tapeta 2020: s vlnami

Zvířata

Nezapomeňte, že tyto možnosti jsou vhodné pouze pro velmi prostorné pokoje. Nemá smysl je používat v malých bytech.

Nedoporučuje se používat do kuchyně 2020 reliéfní «vlnovou» tapetu. Částice sazí a mastnoty se na nich hromadí, takže rychle ztratí svou atraktivitu.

Dobré vědět:  Styly kuchyně a jejich vlastnosti | Green-Pages.info

Vyberte možnosti, které mají na svých značkách vroubkované vlny. To znamená, že mohou být obroušeny a omývány.

Nová tapeta 2020 ve stylu grunge

Roztrhané oblečení s roztřepenými na okrajích nohou a děrami v bundách a kalhotách před několika lety znamenalo vítězný pochod grungeového stylu na světových moloch.

Odtud vstoupil do říše designu interiéru. Není tedy divu, že mnoho značek nabízí moderní tapety grunge do roku 2020.

A pokud byly dříve používány převážně do obývacích pokojů, dnes mnoho lidí dává přednost grunge tapetám do kuchyně 2020. Jejich charakteristickým rysem je vytvoření efektu stárnutého opotřebovaného povrchu stěn.

Tapety na stěny: katalog fotografií moderních vzorů

Světlé dekorační prvky zvýrazňují barevné schéma tapety

Klasifikace tapet na stěny

V závislosti na základním materiálu je tapeta rozdělena do tří skupin:

 • na papírovém základě;
 • netkané textilie;
 • jiné typy.

Správně vybrané tapety zaručují pohodlí a harmonii v domě

Tapety a nábytek by měly být kombinovány a zdůrazňovat vzájemnou důstojnost

Užitečné rady! Při výběru tapety s květinovým potiskem mějte na paměti, že velké a husté květiny vizuálně zmenšují prostor, zatímco malé a vzácné květy jej činí objemnější.

Moderní trh nabízí tapety nejrůznějších stylů.

Tapety na chodbu v bytě. Katalog možností fotografií pro zdobení stěn

Vzor na tapety odráží ozdobu polštáře na pohovce

Jedna ze stěn místnosti je vyzdobena tapetou s jasným geometrickým potiskem.

Tapeta s pestrým pozadím pomůže skrýt některé nedostatky na povrchu zdi

Užitečné rady! Ve stísněných nízkých místnostech se doporučuje použít tapetu s velkým pruhovaným vzorem. To pomůže vyhnout se efektu komprese prostoru.

Vinobraní tapety v pastelových barvách jsou ideální pro obývací pokoj v provensálském stylu

Výrazné barvy tapet s trojrozměrnými prvky pro rozjasnění místnosti

Související článek:

Tapeta v hale v bytě: fotografické nápady pro vytvoření originálního interiéru. Odrůdy pláten, výběr barvy a stylu. Velikosti role, výpočet množství. Kombinovaná tapeta: fotografie úspěšných kombinací.

Výběr tapety pro ložnici. Katalog fotografií různých barev a textur

Příklady použití tapety s lehkým, nenápadným ornamentem v ložnici

Tapeta se zlatým razítkem v designu ložnice

Barevný květinový ornament v kombinaci s bledě růžovou tapetou v ložnici vypadá velmi elegantně

Užitečné rady! Pokud po tapetování v ložnici použijete různé dekory — obrazy, panely, fotografie, instalace na zeď — tapeta na pozadí bude nejodůvodněnější verzí.

Neobvyklé tapety vzor je v dokonalé harmonii s polštáři v ložnici

Nástěnná dekorace s tmavou tapetou v moderním stylu vám umožní vytvořit jedinečný individuální design

Typy dětských tapet na stěny

Při výběru tapety pro dětské pokoje se musíte řídit následujícími kritérii:

Světlé tapety se zvířecím potiskem v dětském pokoji

Užitečné rady! Při zdobení dětského pokoje nepoužívejte příliš často opakující se obrázky. Takové obrázky přispějí k rychlé únavě a rozptýlení pozornosti dítěte.

Pro dekoraci dětského pokoje je lepší zvolit jemné jemné odstíny.

Příklady použití tmavě bohaté tapety v dětském pokoji

Tapety pro dětský pokoj musí být vybrány jako „prodyšné“ na papírové bázi

Úspěšné příklady nástěnné dekorace v dívčím pokoji

Tapeta s pirátskou mapou je ideální pro chlapecký pokoj.

Obyčejná tapeta — klidná atmosféra chodby

Vstupní hala je často velmi malou oblastí nebo dokonce úzkou chodbou. Dekorace takovýchto zdí vyžaduje monochromatickou verzi tapety s klidnou, nejlépe světlou barevnou paletou.

Dobré vědět:  Skandinávský styl v interiéru | Green-Pages.info

Tato stříbřitá reliéfní tapeta vypadá, jako by byla speciálně vytvořena pro skleněné a zrcadlové povrchy této chodby, pro čalounění židle a ozdobné prvky.

Chladný odstín tapety, který sloužil jako perfektní pozadí pro neobvyklý obraz v této minimalistické chodbě, se setkal s teplem dřevitých tónů a vyvážil harmonický interiér.

Příjemný pastelový odstín tapety pro chodbu byl úspěšně odhalen osvětlením na okraji stropu. Stylový prostor harmonicky doplňuje široký bílý podstavec.

Interiér této chodby nelze nazvat nudnou a zajímavou texturou, tón tapety sehrál důležitou roli ve vývoji netriviálního designu. Minimalistický, ale zároveň jasný a energický — koncept mnoha malých chodeb.

Pokud nechcete odvádět pozornost od starožitného nábytku nebo neobvyklých návrhářských dekoračních předmětů, tapety na prosté světlo jsou perfektní, dodají místnosti atmosféru svěžesti a lehkosti.

Tapeta s texturou „nýtovaného“ ornamentu se v poslední době stala hitem prodeje. Vytvářejí klidnou, netriviální a atraktivní atmosféru obývacího pokoje, slouží jako vynikající pozadí pro výzdobu a dobře se lesknou a skleněnými prvky.

Vzor aktivní tapety — světlý design chodby

Pokud chcete okamžitě překvapit a rozveselit všechny hosty, kteří přicházejí do vašeho domu, bude jasnou a bohatou tiskovou výzdobou na zdi dobrá volba. Přinášíme vám několik možností designu chodeb s netriviální volbou tapety.

Kontrastní kombinace tmavých a světlých odstínů nejen ve vzoru tapet, ale také v celém interiéru umožnila vytvořit jasný, moderní obraz místnosti. Na tomto pozadí vypadají neobvyklé dekorační předměty ještě výhodněji.

Všechny odstíny používané v dekoraci a vybavení jsou teplé a pastelové, ale místnost stále vypadá jasně díky velkému vzoru tapet.

Jasný, netriviální, zlomyslný — tato tři slova mohou stručně popsat interiér této chodby v eklektickém stylu.

Neobvyklá hra kontrastů — sněhově bílá, černá a červená vytvořila překvapivě harmonickou alianci ve velmi malé chodbě.

Čínští draci jako tisk na tapetu jsou netriviální tah, jako všechno v tomto obývacím pokoji, od krásného ornamentu na parketách až po neobvyklý design předmětů osvětlení a výzdoby.

V kombinaci s ostrými bílými povrchy vypadají tyto živé letní tapety luxusně a dávají prostoru pocit oslavy a optimismu.

Pokud opravdu překvapíte, pak v plné míře, pokud oživíte interiér chodby, pak takové jasné, nasycené tisky, které v kombinaci s teplými dřevěnými odstíny vytvářejí jedinečnou atmosféru.

Bohatý a jasně červený a bílý tisk tapety dodal místnosti malou úzkou chodbu individualitu a chuť.

Odvážným a hlubokým pozadím tapet je ústředním bodem této minimalistické chodby.

Co by mohlo být jasnější a aktivnější, dokonce i svislý pruh v modré a bílé verzi? Možná pro malou chodbu byl takový tisk jedním z mála způsobů, jak „rozveselit“ skromnou oblast.

Přízvuková zeď na chodbě — proč ne! Kombinace různých odstínů šedé v kombinaci s aktivní červenou barvou dveří vytvořila pro tuto chodbu zajímavou atmosféru v kombinaci s malým obývacím pokojem.

Další příklad použití černé a bílé tištěné tapety v kombinaci s křehkými bílými panely, které našli harmonii v tomto eklektickém obývacím pokoji s neobvyklým lustrem uprostřed.

Co jsou tekuté tapety

V moderní interpretaci se tento materiál liší od svého vzdáleného předchůdce, vynalezeného francouzskými řemeslníky. Samotné slovo „tapeta“ v názvu silně neodpovídá naší myšlence na papír, vinyl nebo jakýkoli jiný typ tapety na tapety.

Dobré vědět:  Nápady a způsoby územního plánování dětského pokoje: pohodlí a funkčnost interiéru | Green-Pages.info

Tapety, které vždy vypadají nádherně

Materiál pro práci je suchá prášková směs balená do sáčků, která může obsahovat:

 • vlna;
 • třpytky;
 • syntetická vlákna;
 • akryl;
 • celulóza;
 • hedvábí;
 • bavlna.

Počáteční pohled před výběrem

Tuto metodu dokončování můžete použít téměř v každé místnosti, kde není vysoká vlhkost. Došli jsme k závěru, že tato možnost není vhodná pro koupelnu.

Povrch po aplikaci je rovný a bez třísky

Nevýhody použití

Kromě výhod má tento dokončovací materiál určité nevýhody. Má významnou hodnotu. Je například vyšší než papírové a vinylové tapety.

Přes jejich praktičnost a krásu jsou velmi drahé

Tyto tapety jsou vysoce hygroskopické, což je dobré při odstraňování obkladů stěn, ale vůbec ne vhodné pro zdobení mokrých místností v domě. Výběr odstínů má také omezení při navrhování nápadů.

Naplnění chodby tekutou tapetou

Může se zdát, že takový povlak by nebyl nejlepší volbou pro chodbu nebo chodbu. Ale není tomu tak. Pokud je na horní stranu nanesen čirý lak, stěny dostanou požadovanou pevnost nátěru.

Skvělé řešení pro použití takové tapety na chodbě

Kapalná tapeta vytváří všechny podmínky pro kombinaci a dobře se hodí k různým materiálům:

 • zdivo;
 • divoký kámen;
 • štuková omítka;
 • texturované omítky atd.

Snadná kombinace s mnoha povrchovými úpravami

Monochromatická dekorace na stěnu je ztělesněním elegance a smyslu pro proporci. V některých místnostech se však tento přístup může zdát nudný a nezajímavý.

Vytvářejte složité vzory pro dramatičtější vzhled

Mohou být uspořádány buď samostatné čáry, nebo celé vzorované fragmenty:

 • vertikálně;
 • horizontálně; nakloněný;
 • vlny;
 • abstraktní vzory;
 • spirály atd.

Máte malou chodbu? Pak věnujte pozornost světlým odstínům tekuté tapety. Temné se mohou zdát praktičtější, ale mají tendenci ovlivňovat vnímání místnosti. Bude to vypadat menší, tmavší a nepříjemnější, což není vůbec žádoucí.

Univerzální odstíny v designu jsou:

 • béžový;
 • zlatý;
 • šedé tóny;
 • broskev.

Univerzální béžový odstín pro dokončení

Obývací pokoj: světlé akcenty

Jasný povrch kombinováním několika barev

Současně není vhodné kombinovat tekutinu s běžnou tapetou. Z tohoto důvodu mohou ztratit veškerou svou individualitu a „ztratit se“ na pozadí jiného cíle.

Děti: být nebo nebýt

Je na vás, abyste si vybrali, nebo ne tento typ pro školku

Stylový design kuchyně

Moderní kuchyňské nápady jsou plné přísných linií, askeze, hraní kontrastů a dokonalého osvětlení. Jsou jako obrázky na obrázcích, lakonické a přísné.

Ozdobí prostory pro vaření dnes v high-tech, minimalismus, modernismus, art deco, country, moderní a ekologické stylu.

Moderní kuchyně design

Dnes je obtížné najít kuchyň jako plnohodnotný pokoj bez rozšíření prostoru. Právě renovace bytů vedou kombinované možnosti. Odstraněním zdi, sjednocením prostoru vizuálně zvětšíme velikost kuchyně i obývacího pokoje.

Na druhé straně používáme různé oddíly: barové pulty, obrazovky, modulární záclony a obrazovky.

V kombinované verzi je společný prostor vytvořen v jedné barvě. Kuchyň má jasnější tón jako pracovní prostor a klidnější hotel je místem odpočinku a relaxace.

Konvenční dělení se často provádí světelným designem: jasnější v kuchyni, tlumený v obývacím pokoji. Jako další osvětlení jsou podél dělicí zóny instalovány LED žárovky nebo různá svítidla.

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector