italská kuchyně | Green-Pages.info

Způsob platby

Za zboží můžete platit následujícími způsoby:

 • V hotovosti
 • Bezhotovostní platby
 • Platba kreditní kartou

Kuchyně od Lago — moderní kuchyně bez hranic

MarbleXGlass z kolekce Lago — Kitchens navržené společností DanieleLago

Abimis mezi kopci Fiesole

Kultovní kuchyně Ego se ujala vedení svými stylovými detaily

Design kuchyně

Kuchyně Aster Cucine jsou převážně klasické a moderní. Uvádí se zde však velké množství variací, mezi nimiž jsou:

 • minimalismus;
 • Loft;
 • Provence;
 • Hi-tech atd.

Hlavním cílem společnosti je uspokojit potřeby zákazníka, aby si zde každý uživatel našel nejvhodnější variantu pro sebe.

Tradiční kuchyně

Jedná se o kuchyně v klasickém stylu. Mají stylové, atraktivní vzory a elegantní výzdobu. Výrobce také nezapomněl na funkčnost. Nábytek je harmonicky kombinován s moderními domácími spotřebiči a vytváří pohodlí v místnosti.

Charakteristické rysy kuchyní Aster Cucine v moderním stylu:

 • reliéfní fasády;
 • klidné světelné odstíny, které vizuálně zvětšují místnost;
 • zaoblené police.

Kuchyně v klasickém stylu Aster Cucine potěší milovníky tradičních stylů.

Moderní design

Kuchyně této značky v moderním stylu jsou vyráběny podle nejnovějších módních trendů. Pro výrobu fasád nábytku používá společnost dřevo, kov nebo sklo. Každý materiál má vysokou kvalitu a dlouhou dobu používání.

Uživatel si může vybrat design nábytku pomocí posuvných panelů, které pomohou maskovat domácí spotřebiče.

Line je oficiálním prodejcem Aster Cucine

Video — od ředitele salónku «Line»

Italské kuchyně Aster Cucine jsou krásný nábytek s dobrými vlastnostmi, který zaujme i toho nejnáročnějšího uživatele.

Moderní

Kuchyně ERIKA italské nábytkové továrny Aran je moderní model, který splňuje všechny moderní a módní trendy. Krása lesku, kombinovaná s tradičními barvami dřeva, vytváří z ..

Kuchyně Aran ERIKA

na vyžádání Bez daně: 0 rub.

Kuchyně MAGISTRA italské nábytkářské továrny Aran Cucine je vytvořena v moderním městském stylu pomocí staromódních prvků a dokonale zapadá do celkového designu obytného prostoru. ..

Kuchyně Aran MAGISTRA

na vyžádání Bez DPH: 0 rub.

Kuchyně MIA italské nábytkové továrny Aran Cucine je moderní model, který splňuje všechny moderní a módní trendy. Krása lesku, kombinovaná s tradičními barvami dřeva, vytváří z ..

Kuchyně Aran Mia

na vyžádání Bez daně: 0 rub.

Kuchyně PENELOPE italské továrny Aran Cucine je výjimečným produktem za rozumnou cenu. Aran Cucine vytvořil kolekci kuchyní PENELOPE s laminátovou fasádou v cenovém segmentu ještě více ..

Kuchyně Aran Penelope

na vyžádání Bez daně: 0 rub.

Kuchyně QUADRO italské nábytkové továrny Aran Cucine je prezentována v moderním stylu. Kuchyňský model „QUADRO“ se vyznačuje rozmanitými řešeními a četnými jedinečnými prvky, panely.

Kuchyně Aran QUADRO

na vyžádání Bez DPH: 0 rub.

Kuchyně SIPARIO italské nábytkářské továrny Aran Cucine, představená v moderním stylu a poprvé vystavená na výstavě v Miláně 2017. Model SIPARIO vyvinul japonský designér Makio Hasuik.

Dobré vědět:  Moderní design kuchyně: fotografie, novinky, nápady na design kuchyně | Green-Pages.info

Kuchyně Aran Sipario

na vyžádání Bez DPH: 0 rub.

Kuchyně TERRA italské nábytkové továrny Aran Cucine je prezentována v moderním stylu. Kuchyňský model „TERRA“ příznivě vyniká svými rozmanitými řešeními a četnými jedinečnými prvky.

Kuchyně Aran Terra

na vyžádání Bez DPH: 0 rub.

Kuchyně TREVI, italské nábytkářské kuchyně Aran Cucine, je prezentována v lehkém klasickém stylu a mírně podobná klasickému venkovskému stylu. Fasády modelu „TREVI“ jsou vyrobeny z přírody.

Kuchyně Aran Trevi

na vyžádání Bez daně: 0 rub.

Kuchyně VOLARE italské nábytkářské továrny Aran Cucine je prezentována v moderním moderním stylu: Elegantní linie, praktičnost, sinusové tvary proměňují kuchyňský model „VOLARE“ v univerzální.

Kuchyň Aran Volare

na vyžádání Bez daně: 0 rub.

Kuchyně ELITE italské nábytkové továrny Arte Antiqua je vyrobena ve stylu moderního art deco. Základní prvky kuchyně jsou vyrobeny z masivního dřeva, kuchyně je vyrobena z …

Kuchyně Arte Antiqua ELITE

na vyžádání Bez DPH: 0 rub.

Kuchyně ATELIER italské továrny na nábytek Aster Cucine je vyrobena v moderním stylu — tato kolekce nadchne každého, kdo ji viděl. Kuchyňští návrháři často dávají …

Aster ATELIER kuchyně

na vyžádání Bez DPH: 0 rub.

Kuchyně z kolekce LUXURY GLAM italské továrny Aster Cucine jsou luxusní sérií nábytku do kuchyně a jídelny, vyrobených podle nejlepších tradic počátku 20. století. Sbírka již obsahuje ve své n ..

Aster LUXURY GLAM kuchyň

na vyžádání Bez DPH: 0 rub.

Kuchyně z kolekce LUXURY GLAM italské továrny Aster Cucine jsou luxusní sérií nábytku do kuchyně a jídelny, vyrobených podle nejlepších tradic počátku XX. Století. Sbírka již obsahuje ve své n ..

Aster CONTEMPORA kuchyně

na vyžádání Bez daně: 0 rub.

Exkluzivní italská kuchyně DOMINA italské nábytkové továrny ASTER CUCINE je jedinečným designovým provedením moderního stylu a luxusu ebenů.

Kuchyně Aster DOMINA

na vyžádání Bez DPH: 0 rub.

Kuchyně INFINITY italské továrny Bizzotto byla poprvé představena v roce 2016 na výstavě v Itálii. Nekonečno (takto se překládá nekonečno) jejího triumfu a nyní v budoucnosti.

Bizzotto INFINITY kuchyně

na vyžádání Bez DPH: 0 rub.

Kuchyně DIAMOND italské továrny Bizzotto odráží moderní styl kuchyní MAORI. Kuchyně se vyznačuje modulárními prvky, jejichž fasády jsou reliéfní a pokryté ..

Bizzotto DIAMOND kuchyně

na vyžádání Bez daně: 0 rub.

Kuchyně ARIEL italské společnosti Cesar Cucine je prezentována v moderním stylu v různých barevných provedeních, termo strukturovaný melamin v povrchových úpravách: jasanová barva, dub Provence atd.

Cesar Ariel Kitchen

na vyžádání Bez DPH: 0 rub.

Kuchyně KALEA italské továrny Cesar Cucine je prezentována v sofistikovaném moderním stylu, tzv. „Americké kuchyni“, tj. modulární, univerzální a dynamický. Zdarma kombinace barev.

Dobré vědět:  Skleněné zástěry se stylovým řešením pro tisk fotografií do vaší kuchyně | Green-Pages.info

Kuchyně Cesar KALEA

na vyžádání Bez daně: 0 rub.

Kuchyně Contempo italské továrny Creo Kitchens, která je součástí skupiny společností Lube Cucine, je kombinací minulosti a současnosti, starého a nového. Kuchyně kuchyně Fabrika Creo milují originální ..

Creo CONTEMPO Kuchyně

na vyžádání Bez daně: 0 rub.

Moderní kuchyně Alma italské továrny Creo Kitchens, která je součástí skupiny společností Lube Cucine, je kombinací modulárních systémů a funkčnosti dneška. Creo Kitchens miluje originální ..

Creo Kitchens Alma

na vyžádání Bez DPH: 0 rub.

Moderní kuchyně Britt z italské továrny Creo Kitchens, která je součástí skupiny společností Lube Cucine. Creo Kitchens preferuje originalitu, sofistikovanost a univerzálnost v kuchyňských modelech.

Creo Kitchens Britt

RUB 405 000 Bez DPH: 405 000 rublů.

Elinská kuchyně italské továrny Creo Kitchens, která je součástí skupiny společností Lube Cucine, je kombinací „starých“ klasik, které se proměňují v modernitu a funkčnost dneška.

Creo Kitchens Elin

605 000 RUB Bez DPH: 605 000 RUB

Moderní kuchyně Inka italské továrny Creo Kitchens, která je součástí skupiny společností Lube Cucine, je design kuchyně velmi moderní, čisté rovné profily. Mladá továrna Creo Kitchens miluje originalitu ..

Creo Kitchens Inka

RUB 548 000 Bez DPH: 548 000 rublů.

Kuchyně Iris v italské továrně Creo Kitchens, člen skupiny společností Lube Cucine, je kombinací tradičních klasiků přeměněných v modernitu a samozřejmě na dnešní funkčnost.

Creo Kitchens Iris

RUB 497 500 Bez DPH: 497 500 RUB

Moderní kuchyně Jey z italské továrny Creo Kitchens, která je součástí skupiny společností Lube Cucine, je kombinací elegance, minimalismu a moderní funkčnosti. Creo Kitchens miluje originalitu.

Creo Kitchens Jey

525 000 RUB Bez DPH: 525 000 rublů.

Design kuchyně Kyra italské továrny Creo Kitchens, člena skupiny společností Lube Cucine, představuje «vintage» (starou) moderní a samozřejmě funkčnost modernity.

Creo Kitchens Kyra

RUB 408 000 Bez DPH: 408 000 RUB

Design kuchyně Kyra Frame italské továrny Creo Kitchens, která je součástí skupiny společností Lube Cucine, představuje „vintage“ (starou) moderní a samozřejmě funkčnost modernosti. Creo Kit Factory ..

Rám Creo Kitchens Kyra

na vyžádání Bez DPH: 0 rub.

Moderní kuchyně Mya z italské továrny Creo Kitchens, která je součástí skupiny společností Lube Cucine. Creo Kitchens miluje originalitu, sofistikovanost, univerzálnost, neobvyklost v kuchyňských modelech.

Creo Kitchens Mya

5 000 000 RUB Bez DPH: 515 000 RUB

Moderní kuchyně Nita italské továrny Creo Kitchens, která je součástí skupiny společností Lube Cucine, je dnes geometricky minimální a funkční. Creo Kitchens miluje originalitu.

Creo Kitchens Nita

RUB 502500 Bez DPH: RUB 502500

Dobré vědět:  Výzdoba kuchyně - 12 super nápadů | Green-Pages.info

Tradičně moderní kuchyně Raila z italské továrny Creo Kitchens, která je součástí skupiny společností Lube Cucine, je kombinací elegance, minimalismu a moderních funkcí ..

Creo Kitchens Raila

485 000 RUB Bez DPH: 485 000 RUB

 • 1
 • 2
 • >
 • > |

Doporučujeme zakoupit moderní nábytek do kuchyně v našem salonu na Dukhovském od výrobců ARAN CUCINE, ASTER CUCINE, CESAR CUCINE, LUBE CUCINE, BIZZOTTO, SIEMATIC, ARTE ANTIQUA, BUSATTO, PREGNO, PROVASI, SIMIONI, SAVIO FIRMINO a mnoha dalších.

Informace
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Podmínky Podmínky
 • NÁBYTKOVÉ TABULE NÁBYTEK
 • Salon shop
 • dodávka
 • O společnosti
Podpora
 • Kontakty
 • Nákup se vrací
 • Mapa stránek
dodatečně
 • Výrobci
 • Dárkové poukazy
 • přidružený program
 • Propagace
Osobní oblast
 • Osobní oblast
 • historie nákupů
 • Záložky
 • Zpravodaj

Tato stránka není veřejnou nabídkou v souladu s ustanoveními článku 437 občanského zákoníku Ruské federace: dostupnost, ceny a vlastnosti zboží lze zkontrolovat u vedoucích pracovníků.

Kuchyně Aster Cucine v interiéru

Kuchyňské soupravy Aster Сucine jsou postaveny na modulárním základě. To znamená, že při objednávce si můžete vybrat přesně ty prvky, které vyhovují vaší kuchyni, a vejdou se do místností složité konfigurace.

Tovární katalog obsahuje desítky modelů, z nichž každý lze vyrobit v souladu s rozměry vaší kuchyně. K dispozici jsou náhlavní soupravy s malým objemem a nábytek pro prostorné pokoje, modely s ostrovy, hranaté a lineární.

Při výrobě moderních designových kuchyní používá výrobce pouze vysoce kvalitní materiály — MDF s různými typy povrchových úprav.

Objednejte kuchyně Aster Cucine

Zkušený designér vám pomůže vytvořit ideální kuchyni. A v salonu elitního nábytku ID Collection, jehož odborníci se podíleli na přípravě tohoto článku, můžete koupit vše pro zdobení vaší kuchyně na jednom místě.

Kvalitní služby

Pokud narazíte na problém s kvalitou produktu nebo nejste se službami spokojeni, dejte nám prosím vědět — pokusíme se problém vyřešit co nejdříve

Dodávka a montáž

Moskva a Moskevská oblast

 • Zdarma v Moskvě (ke vchodu) s objednávkou částky 100 tr.,
 • 2500 RUB v Moskvě (před vchodem) s objednávkou do 100 tr.,
 • v regionu (MKAD) — 2500 rublů. + 35 RUB / km od MKAD

Ostatní regiony Ruska a SNS

 • Vyzvednutí z našeho skladu v Moskvě
 • Vyzvednutí z našich regionálních skladů ve městech: Nižnij Novgorod, Voroněž, Penza.
 • Dodávka a montáž nábytku v Rusku je dohodnuta individuálně a záleží na výši objednávky.

Naše společnost spolupracuje s následujícími dopravci: Baikal-service, Business Lines, PEK, TK-Kit.

 • Zdarma od 1,06 do 31,08 při nákupu celé sady a objemu objednávky 250 tr.,

Zbytek času:

 • Montáž nábytku prestižní třídy — 10% z ceny,
 • Montáž prémiového nábytku — 8% z ceny,
 • Montáž elitního nábytku — 6% z ceny,
 • Instalace čalouněného nábytku — 5% nákladů, ale ne méně než 3200 rublů.
Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector