Italský styl; moderní interiér pro byt a dům | Green-Pages.info

Obecný popis stylu

Tento klasický typ designu je znám pro některé speciální funkce, které jej popisují:

Každý designový projekt bude vypadat dobře, pokud budou barvy správné.

Barevný italský ořech

Italská barva ořechu, můžete zavřít zábradlí pro schody nebo záclonové tyče. Ve spojení s ostatními barvami interiéru bude vše vypadat věrohodně.

Dekorace místnosti

Abyste správně vybavili různé pokoje v moderním italském stylu, musíte mít představu o některých parametrech:

 1. Správné zařízení;
 2. Správné využití prostoru;
 3. Výběr barvy;
 4. Respektování rozměrů.

Koupelna by měla být lehká a pohodlná. K tomu se používá malé množství nábytku, může to být malá skříňka nebo elegantní lavice. Vana by měla být dostatečně velká a zdobená kudrnatými nohami.

Ložnice by měla mít pevnou, dřevěnou a pohodlnou postel. Je nainstalován naproti oknu a je středem pozornosti v celém prostoru, ale to neznamená, že to zabírá vše. Je také zapotřebí velká skříňka, toaletní stolek s velkým zrcadlem.

Typ bytu a vhodný styl

Chcete-li získat lehký, pohodlný a krásný interiér, není třeba dekor doplňovat mnoha doplňky a malými detaily.

Odrůdy stylu

Americký interiér lze rozdělit do podkategorií na základě charakteristik stylu, které se vyvinuly díky geografickým prvkům.

Americká klasika

Fotografie ukazuje klasický příklad amerického interiéru v soukromém domě s výklenky, množstvím lamp, skla a nábytku v anglickém stylu.

Americký neoklasický styl

Moderní americký styl

Kombinuje klasické uspořádání nábytku, místní osvětlení s moderním nábytkem, podkrovní lampy, světlé a tmavé povrchové úpravy spolu s exotickými figurkami, vázami, obrazy a interiérovými předměty.

Americký venkovský styl

Domácí interiér

V venkovském domě je kuchyně v americkém stylu nejčastěji kombinována s jídelnou nebo obývacím pokojem, proto je důležité vybavit vysoce kvalitní větrání a odsávací digestoř. Sada je matná s dřevěnou texturou ve světlých odstínech.

Podle tvaru se volí ostrovní souprava, ve které je do centrálního stolu zabudována myčka a pračka.

Fotografie ukazuje ostrovní kuchyni v interiéru domu, která se vyznačuje omezením barev a tvarů náhlavní soupravy.

Pro obývací pokoj v domě v americkém stylu je vhodný krb, který připomene rodinné tradice a ohniště pohodlí. V prostorné místnosti můžete instalovat proutěné židle, knihovnu a police.

Americká koupelna v domě překvapuje velkou částí, kde je vana instalována na pódiu nebo uprostřed místnosti, a velkým oknem s žaluziemi.

Vlastnosti výběru nábytku

V americkém stylu existují prvky uspořádání nábytku. Nachází se ve středu místnosti, přednost se dává nábytku velké velikosti a ze stejné kolekce nebo ve stejném barevném schématu s shodou textury a designu.

Nábytek v americkém interiéru by měl být pohodlný, kombinovat tovární a ruční předměty. V obývacím pokoji je důležité mít velkou pohovku, křesla, konferenční stolek, na chodbě — bankety, konzole, v kuchyni — ostrovy.

Na fotografii je recepce v hale s nízkým starožitným stolem a výzdobou jsou masivní židle, stojací lampy a zlatý pohár.

Osvětlení a výzdoba

Osvětlení

Osvětlení se používá racionálně, osvětluje se pouze nezbytná část velké místnosti. Kombinuje moderní a starožitné stojací lampy, nástěnné svítidla, lustry, svícny, svíčky, bodová světla, kované a látkové stínítka.

Výzdoba

K dekoraci se používají přírodní květiny a aranžování květin, fotografie, keramické, kovové a dřevěné figurky, kamenné výrobky, obrazy a plakáty.

Na fotografii je interiér obývacího pokoje s mnoha stojacími lampami, fotografiemi, ozdobnými polštáři, obrazy stejného typu a etnickými deskami.

2 skandinávský styl

Skandinávský styl se dokonale hodí do malého bytu, protože nevyžaduje nákup komplexního nábytku a dekorů, naopak: čím jednodušší, tím lepší.

Design interiéru: INTRO INRED

4 Styl minimalismus

Minimalismus jen „žádá“ malý byt, který vizuálně zvětšuje a zpříjemňuje obyvatelům. Chybějící interiérové ​​předměty, převaha světelných odstínů v dekoraci a nábytku, stejně jako přitažlivost minimalismu ke dřevu „zesvětlí“ interiér.

Dobré vědět:  Barevné kombinace v interiéru | Green-Pages.info

Vestavěná mikrovlnná trouba Bosch BFL554MB0

Design interiéru: Dream apartments.rf

6 Funkcionalismus

Návrh interiéru: Anna Belyavskaya, Natalia Smorgonskaya

8 Ekologický styl

Design interiéru: INTRO INRED

Umělá rostlina ArtUniq Cardamine

10 Moderní klasika

Klasika v moderní interpretaci kombinuje několik nejlepších vlastností interiéru: krása, pohodlí, pohodlí. Nemá tu okázalost a hojnost výzdoby, jako v tradiční klasice, ale byla zachována sofistikovanost, která vždy přitahuje pozornost. Díky přitažlivosti světlých odstínů se moderní klasika „vydají“ v malém bytě.

Design interiéru: Ike Kligerman Barkley

 • Text: Anastasia Dubrovina
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • «

IVD. Dvoupokojové apartmány

Našli jste chybu? Vyberte ji a stiskněte Ctrl + Enter

2 skandinávský styl

Provedení: Ahre Fastighetsbyrå

Je to funkčnost, která se odráží ve skandinávském stylu. Stačí si vzpomenout na slova finského designéra Alvaro Aalta, že by měl architekt zpříjemnit život — to je definice aplikovaná na skandi interiér.

I přes minimalismus by každý interiér měl být individuální, tuto vlastnost přinášejí rodinné fotografie, ručně vyráběné doplňky, plakáty na stěnách. Je důležité, aby se nejednalo o „výzdobu pro výzdobu“, ale o užitečnou věc, která odráží povahu majitelů.

I přes skutečnost, že ve skandinávském stylu by měly převládat světlé barvy — bílá, světle šedá a jemně modrá — světlé interiéry dodají interiéru život.

4 Současný styl

Současnost je jednoduchost, zdrženlivost a funkčnost. Vzhledem k tomu, že umělé materiály a jednoduché tvary se používají v interiérech takových místností, lze jej vytvořit s malým rozpočtem.

Správné umístění nábytku a absence zbytečných detailů odlišují tento styl, například od klasiky země nebo velkoleposti.

Design: Elizabeth Krueger Design

Současný styl „miluje“ omezené barvy (světle béžová, mléčná, šedá a bílá) a moderní materiály. Podlahu lze opatřit laminátovými, keramickými dlaždicemi nebo hladkými koberci.

Nábytek — pouze funkční a jednoduché formy. Měl by být pohodlný a zapadat do prostoru, nevytvářet pocit nepořádku a nevypadat příliš masivně.

Nezapomeňte na příslušenství, protože dodává interiéru život. Můžete použít kontrastní odstíny, ale s mírou. Vyberte si krásné květinové vázy, zavěste pár obrazů — můžete se omezit na to.

6 Neoklasic

Neoklasicismus absorboval krásu klasického stylu a rysy modernosti, které jsou dnes pro člověka nezbytné. Neoklasicismus byl a bude známkou dobrého vkusu, je lakonický, ale elegantní a bohatý.

Design: Taste Design Inc

Výzdoba je ve srovnání s klasikou také zdrženlivější. V takových pokojích najdete méně starožitností, ale zároveň v malém množství budou vhodné a přidají luxus.

8 Země

Provedení: Madcap Cottage

Elektrický krb Dimplex Mozart RC DELUXE

10 Hi-tech

High-tech bude harmonicky zapadat do moderního tempa života — styl je jednoduchý a funkční, technologický, a proto ho většina mladých a energických lidí miluje a vybírá.

Design: Designové studio Kamaleono

Za druhé, materiály pro dokončovací práce. Přírodní se používají velmi zřídka. Naopak, umělé materiály jsou „v ceně“.

12 středomořského stylu

Středomořský styl v interiéru se zdá být pro mnohé asketický, ale to nevylučuje jeho pohodlí a originalitu.

Fotografie: Eco Nice Bed

Dřevo je jedním z hlavních materiálů středomořského stylu. Pro takový interiér je velmi vhodný stylový nábytek pravidelných tvarů bez náročného řezbářství.

Textilie pomůže přidat luxus do asketické místnosti, zejména do ložnice: polštáře, prostěradla, přehozy, vyšívané lesklými nitěmi nebo korálky. Místnost bude vypadat okouzlující a stylová.

Domácí klíč design místnosti

Mezi klíčovými místnostmi se rozlišují:

 • Obývací pokoj (hala, velký pokoj).

Středem složení jakéhokoli obývacího pokoje je pohovka, na které se čas od času shromažďují členové rodiny a na kterých sedí hosté. Tato „postava“ je přítomna v jakémkoli stylu a liší se v závislosti na vybraném designu, pouze v barvě a modelu.

Dobré vědět:  Krásný design ložnice: nápady na interiér ložnice | Green-Pages.info

Toto je první místnost, kterou hosté vidí.

Bez ohledu na zvolený styl by měl obsahovat kousky nábytku:

— Věšák na šaty (šatní skříň) — otevřený věšák na šátky, čepice, šály a uzavřený oddíl na svrchní oděv.

— Police na boty.

— Zrcadlo s blízkou policí pro drobnosti (klíče, kartáč na vlasy).

— Skříňky na drobnosti potřebné pro osobu opouštějící dům — deštníky, rukavice, výrobky na péči o boty.

Centrální místnost v domě, kde členové rodiny tráví hodně času a často přijímají hosty.

High-tech styl v interiéru bytů a domů

High-tech v interiéru — ultramoderní styl pro obyvatele města

Směr Hi-Tech vznikl v architektuře a designu v posledních desetiletích XX století, jeho název je přeložen z angličtiny jako „špičková technologie“.

Aplikace a základ stylu

Zdá se pro mnohé, že design bytu v high-tech stylu se zdá příliš přísný, suchý, dokonce i neživý. Ale na základě tohoto přísného směru je možné vytvořit originální a útulné interiéry.

High-tech design je minimalismus, ergonomie, moderní stavební materiály a pokročilé technologie, světlo a prostor.

Nástěnná dekorace v high-tech interiérech

Prostory v tomto stylu jsou prostorné, bez ozdob a dalších ozdobných detailů na stěnách.

Běžně dominuje bílá, ale někdy jako základní pozadí slouží černá nebo šedá.

Po přidání se objeví neutrální a bledé odstíny:

 • krém,
 • Zlatá žlutá,
 • béžový,
 • lehká káva atd.

Na stěnách hi-tech design interiéru nerozeznává žádné dekorace, s výjimkou snad černobílých fotografií ve vintage kovovém rámu nebo moderní ručně tažené abstrakce.

Stropy

Pro ztělesnění high-tech stylu v interiéru je zvláštní pozornost věnována uspořádání stropů. Měly by být

 • přísný geometrický tvar,
 • v několika úrovních,
 • s připravenými místy pro skryté osvětlení a instalaci halogenových žárovek.

S touto úlohou se vyrovnává poslušná a odolná sádrokartonová deska.

Zrcadla a odrazy

Osvětlení

Jedná se o důležitou součást high-tech interiéru. Je instalováno mnoho zapuštěných svítidel nebo kombinace zapuštěných a zavěšených halogenových žárovek.

Hlavní podmínkou je jednoduchost a lehkost.

Okenní dekorace

Také se liší od obvyklých. Záclony, tyl a náš styl jsou neslučitelné.

Žaluzie se instalují převážně: vodorovně nebo svisle.

A pokud jsou přidány látkové záclony, pak pouze prosté a jednoduché textury a stylu.

Možná pro některé bude tento design vypadat příliš suchý a spíš jako kancelář. V tom však leží kouzlo high-tech designu interiéru. Jednoduchost, funkčnost a žádné ozdůbky.

Podlaha

Měli byste zvolit plnou barvu a barevné schéma by mělo být v uklidňujících barvách. Moderní dlaždice a porcelánová kamenina udělá.

Dveře

Měl by být posuvný, vyrobený z moderních materiálů a se skleněnou vložkou. Tónované sklo funguje nejlépe pro vložku. Posuvné dveře a příčky jsou pohodlné a funkční.

Nábytek

Vybavení bytů ve stylu hi-tech v interiéru je kombinací správné geometrie tvarů s jednotným barevným schématem.

 • Mělo by být co nejvíce funkční a pohodlné.
 • Dominují hladké a hladké povrchy.
 • Roli šperků hrají lesklé, stříbrné nebo kovové kování.

Běžné řešení, když čalouněný nábytek v kontrastní červené nebo modré barvě vytváří efekt světlé skvrny v místnosti. Navíc jen jeden kus nábytku může nosit takový přízvuk.

High-tech design interiéru postrádá obvyklé skříně a stěny. V nastavení bude však velmi užitečný nábytkový modulární systém, který lze snadno transformovat na žádost majitelů, stejně jako vestavěné úložné systémy.

Interiérové ​​akvárium s exotickými obyvateli nebo elektrický krb pomůže zdobit high-tech design. Moderní televizní nebo akustický systém, osobní počítač a další kancelářské vybavení se dokonale hodí do prostředí.

High-tech dům design: shrnutí hlavních rysů

V organizaci prostoru je sledována jednoduchá a jasná geometrie. Stejný princip platí pro výběr interiérových prvků.

Pro koho high-tech styl v interiéru?

Hi-tech styl v designu bytů a domů je nejčastěji výběr moderních městských obyvatel, kteří se cítí pohodlně v omezeném, minimalistickém prostředí s převahou neutrálních odstínů, jasných tvarů, skla a chromu.

Prohlédněte si více než 1700 fotografií z designu bytů a 1 500 fotografií z interiérového designu domů v různých stylech — včetně high-tech.

Nejkrásnější obývací pokoje s krbem z portfolia

Zrcadlové panely v výzdobě obývacího pokoje

Zrcadlové panely v výzdobě obývacího pokoje s panely z přírodního kamene zdůrazňují téma „oheň“: plameny bio krbu se odrážejí v lesklých plochách a zrcadlech.

Krb zabudovaný do oddílu

Funkční přepážka v interiéru je jedním z moderních a estetických způsobů zónování místnosti. Vestavěný biokrb a TV nejen ozdobí, ale také výrazně zvýší funkčnost tohoto prvku, a tím i celého interiéru jako celku.

Krbový portál z černého mramoru

Dnes je minimalismus trendem, a tak lze do interiéru Art Deco bezpečně přidat moderní biokrb s lakonickým portálem z černého mramoru.

Klasický obývací pokoj s bílým klavírem

Bílý portál se štuky

Interiér obývacího pokoje v bytě ve Vilniusu zdobí sněhobílý krbový portál se štukovými lištami. Zdá se, že milost čar a světlých odstínů zprostředkuje zvonění krásných křišťálových brýlí, umístěných v očekávání hostů.

Moderní obývací pokoj s modrými akcenty

Modré akcenty v interiéru moderního obývacího pokoje v rezidenčním komplexu Emerald jsou v dokonalé harmonii s béžovými a zlatými odstíny, barvou ohně a koňaku.

Luxusní haly a chodby v bytech a domech. Fotografie interiérů 2018-2019

Hala nebo chodba je první věc, která dává představu o celém domě nebo bytě. Zvláštní pozornost by měla být věnována vytvoření interiéru této místnosti.

Dvojitý žebřík

Dvojité schodiště vytváří v luxusním interiéru haly v venkovském domě slavnostní atmosféru. Půvabná balustráda zlatých prvků nenarušuje atmosféru, která pomáhá vytvářet sofistikovaný interiér Art Deco.

Chodba se smaragdovými akcenty

Smaragdové akcenty na chodbě bytu v rezidenčním komplexu „Symfonie nábřeží“ připomínají drahé kameny. Velké zrcadlo ve středu kompozice vizuálně rozšiřuje prostor a zvyšuje osvětlení díky odraženému světlu.

Prostorný obývací pokoj s druhým světlem

Fontána v hale

Krásná fontána v luxusním venkovském domě je dokonalým pokračováním klasické interiérové ​​dekorace. Štukatérství a elegantní ozdoby jsou nenahraditelnými atributy takového interiéru.

Krásný design baru, kulečníkových místností a rekreačních oblastí v soukromých domech

Kromě hlavních prostor (obývací pokoj, jídelna, ložnice) jsou moderní apartmány a domy stále více vybaveny dalšími rekreačními oblastmi — barem, kulečníkem, lázněmi.

Art Deco Bar Design

Barový pult Art Deco v černé a zlaté barvě je ideální volbou pro zdobení baru v luxusním venkovském domě. Černé a zlaté odstíny jsou v dokonalé harmonii a vytvářejí atmosféru luxusu.

Relaxační prostor s krbem

Kulečníkový pokoj v moderním stylu v soukromém domě

Barová plocha s bublinovými panely

Bublinové panely a sloupy v designu barové oblasti v modrých odstínech pomáhají vytvářet světlý, vzdušný a téměř beztížný interiér. Tento koncept podporuje lehký design barových stoliček.

Půlkruhový barový pult

V tomto interiéru se zajímavě hraje barová oblast: jedná se o půlkruhový barový pult se středem bublinového sloupce.

Kulečníková místnost v pistaci a zlaté odstíny

Kulečníková místnost v domě v Greenfield KP je vyrobena v kombinaci pistácií a zlatých odstínů. Fazetované, naostřené formy dávají vnitřnímu strohý a zároveň i art deco pompě.

Další úžasně krásné projekty jsou prezentovány v portfoliu Ateliéru elitních interiérů, v tomto přehledu jsme hovořili o hlavních trendech v designu a pokusili se ukázat specifika práce designéra Angeliky Prudnikové.

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector