Jak a jaký je nejlepší způsob, jak izolovat boudu | Green-Pages.info

Musí být chalupa izolována?

Nejprve se zkontroluje, zda je kabina správně umístěna nebo zda je třeba ji přesunout. Základní požadavky jsou uvedeny níže.

  Pokud je to možné, měl by být vstup do kabiny umístěn tam, kde je klid (tj. Minimální pohyb větru).

Jak izolovat úly na zimu

Dříve jsme hovořili o tom, jak správně izolovat úly, jaké materiály by se v tomto případě měly použít, kromě tohoto článku vám doporučujeme přečíst tyto informace, přečíst si o nich zde

Poznámka! Pokud je chovatelská stanice již připravena a není možné ji rozebrat, upřednostněte vnější izolaci. V tomto případě bude zapotřebí finální úprava, aby kabina na místě vypadala dobře.

Nakonec, pro větší důvěru ve výsledky, izolovejte vše najednou — střechu, stěny a podlahu.

Musím na zimu izolovat chalupu

Mnoho majitelů čtyřnohých mazlíčků přemýšlí o tom, zda je pes v zimě v kabině zima. Na otázku neexistuje jednoznačná odpověď — vše záleží na klimatických charakteristikách regionu a plemene psa.

Pokud v této oblasti dominují chladné zimy s dlouhými obdobími „pod nulou“, je lepší neriskovat zdraví zvířete a vybavit pro psa teplou chovatelskou stanici.

Dodržování řady pravidel pomůže vytvořit izolovanou chovatelskou stanici a snížit tepelné ztráty konstrukce:

V zimní kabině je nutné vyloučit netěsnosti — odstranit všechny praskliny na střeše a postarat se o hydroizolaci střechy ještě před izolací.

Vytápění chaty

Vyhřívání panelu

Charakteristické rysy použití panelového topení v psí chovatelské stanici:

Infračervený ohřívač pro ohřev chovatelské stanice pracuje na principu tepelného záření — nejprve se zahřívají předměty, které zase přenášejí teplo do vzduchu.

High-tech modely jsou vybaveny termostatem umístěným uvnitř ochranné kovové skříňky se zámkem.

Tepelná izolace filmu

Infračervený film je ultra tenký ohřívač, jehož práce je založena na emisi infračervených vln. Topný článek distribuuje teplo rovnoměrně a zabraňuje přehřátí zvířete.

Nízkoteplotní ohřívač filmu, bez ohledu na výrobce, se skládá ze tří prvků:

Teplý psí dům s IR ohřevem fólie má několik výhod:

Hlavní nevýhody systémů jsou vysoké náklady na izolaci a složitost instalace. Instalační technologie zajišťuje pokrytí ohřívače filmu ochranným povlakem.

Celý proces instalace pro kutily lze rozdělit do několika fází:

Po instalaci termostatu a snímače teploty zakryjte stěny sádrokartonem nebo deskami OSB.

Kabelové podlahové vytápění

Zajímavou možností pro vytvoření ohřívače rukama je pokládka topných kabelů.

Chcete-li vytvořit domácí topný a izolační systém, musíte připravit:

 • tlustá překližka;
 • dřevěné trámy;
 • termostat;
 • topný drát (výkon 80 W);
 • silikonový tmel;
 • ocelový drát;
 • Skotská;
 • písek.

Užitečné nástroje: skládačka, vrtačka, šrouby, hřebíky a kladivo.

Technologie montáže podlahového vytápění:

 1. Podle velikosti chovatelské stanice vyřízněte z překližky dvě obdélníkové plátna. To bude horní a dolní část podlahy.
 2. Hřebíky dřevěné na dně. Termostat musí volně zapadnout do připraveného rámu.

Umístěte hotovou konstrukci do psího obydlí, připojte kabel a položte na domácí mazlíček koberec.

Alternativní vytápění

Při hledání alternativního způsobu zahřívání a izolace vlastníma rukama se někteří majitelé uchýlí k odvážným, ale ne vždy účinným metodám:

Pokud si přejete, můžete provést izolaci a zorganizovat vytápění svého oblíbeného domácího mazlíčka vlastními rukama a utratit za práci minimum peněz. Technologie různých metod jsou poměrně jednoduché a mohou být implementovány během jednoho nebo dvou dnů.

Ruská baletka, tanečnice a veřejná osobnost Anastasia Volochkova si dlouhodobě pronajímala příměstské bydlení. Ale vedla dobře. Dále

Účinnost skleníku je určována náklady na konstrukci, snadným používáním a vysokou návratností. Pro ty, kteří už viděli dost hotových struktur z. Dále

Kompetentní přístup k uspořádání střechy skleníku nebo skleníku zachrání obyvatele léta před mnoha problémy. Některé modely jsou k dispozici. Dále

Pěstování plodin v interiéru si můžete zajistit čerstvou zeleninou a dokonce vytvořit další zdroj příjmů. … Dále

I za nejlepších podmínek se vývoj skleníkových rostlin zastaví, když se denní doba sníží. Kumulativní čas. Dále

U všech různých skleníků v obchodech je myšlenka vlastní montáže domácího skleníku stále relevantní. Obzvláště populární v tomto. Dále

Organizace celoročního skleníkového hospodářství se na první pohled neliší od sezónního pěstování zeleniny. Zdá se, že stačí ve standardním skleníku. Dále

Jak izolovat boudu na zimu

Aby se snížily tepelné ztráty, musí být dům pro psa izolován zevnitř i zvnějšku. Při výběru tepelně izolačního materiálu by měly být upřednostněny ty, které splňují následující požadavky:

Jak izolovat psí stánek na zimu zevnitř

Pro vnitřní izolaci kabiny je vhodný nejen dospělý ovčák, ale i jiní psi:

Jak izolovat psí boudu na zimu venku

Pro vnější izolaci můžete použít pěnové desky, minerální vlnu a penoplex, hlavní věcí je provedení povrchové úpravy. Pro tyto účely je vhodné použít desky, desky OSB, překližku.

Jak izolovat domek s elektřinou

Izolovanou kabinu pro alabay můžete vyrobit pomocí vlastních rukou pomocí topného tělesa podle jedné z možností:

Závěr

Jak izolovat psí boudu na zimu vlastníma rukama?

Tento článek popisuje různé způsoby, jak připravit domek pro psy na chladné období.

Hlavní etapy zahřívání chovatelské stanice

Střešní plášť je vyroben ze dvou nebo tří vrstev. Na střechu jsou ideální kovové, plastové nebo bitumenové. Ochrana kabiny před chladem je složitá a provádí se pomocí různých materiálů.

Z čeho je konstrukce vyrobena

Jak izolovat psí boudu na zimu s maximální účinností? Spacer je obvykle umístěn ve všech částech chovatelské stanice. Pro podlahu, střechu a stěny se používají různé materiály, a to na základě jejich charakteristik, jakož i pozitivních a negativních stran.

Jak správně izolovat psí boudu na zimu a jaký materiál použít, záleží na umístění chovatelské stanice a na osobním výběru majitele psa, jakož i na tom, jak často pes sedí ve svém domě.

Stavíme se

Chovatelská stanice psa je malá, takže by neměly být povoleny mezery mezi materiály. I ta nejmenší mezera sníží veškeré vaše úsilí na nulu. Jak izolovat psí boudu na zimu, aby se nevytvářely mezery?

Jak nainstalovat clonu kabiny

Hlavním účelem opony je udržování optimální teploty v chovatelské stanici v zimě. Materiál, z něhož je opona vyrobena, musí kabinu chránit před průvanem. Za tímto účelem se používají:

Izolace chovatelské stanice polyuretanovou pěnou

Desky jsou velké a nejsou vhodné k izolaci chalupy. Doporučujeme vám uchýlit se k použití tekuté formy, jejíž hlavní výhody zahrnují:

 • vyplnění všech trhlin a mezer;
 • ochrana chovatelské stanice před plísněmi a hnilobou;
 • zajištění izolace od hluku;
 • dlouhá životnost (nad 30 let).

Izolace kabiny penoplexem

Mínus izolace pomocí penoplexu

V horkém období se takový stánek stane pro psa skutečnou parní komorou. Konec konců je hermeticky utěsněn a zabraňuje proudění čerstvého vzduchu.

Používáme seno

Ochrana chovatelské stanice před chladem se slámou je nežádoucí, protože blechy v ní mohou začít, což pro psa způsobuje nepříjemnosti.

Hlavní typy elektrických ohřívačů

Jak izolovat boudu na zimu elektřinou? To může pomoci:

Tipy pro instalaci elektrických ohřívačů

 • Pokud se rozhodnete instalovat elektrický ohřívač pod domem, musíte podlahu naplnit maltou. Potěr je vyroben z pěny. Pes nerad leží na betonu, takže položte plstěný list nebo dřevěný štít.
 • Při instalaci topné fólie na boční stěny by měla být pokryta překližkou.

Výhody elektrické ohřívací stanice

Tento typ izolace má mnoho pozitivních aspektů:

Nevýhody vytápění elektřinou

Elektrické ohřívače mají své negativní stránky:

 • Domácí zvíře je vždy aktivní. V případě špatné ochrany elektrického drátu může pes skrz něj kousat a zemřít.

Existuje alternativa

Tyto kabiny mají promyšlený design a jsou vyrobeny z moderních izolačních materiálů. Tato chovatelská stanice přináší psovi pohodlí v nejchladnějších dnech.

Musím v zimě izolovat psí boudu

Vytvoření izolovaného domu pro psy rukama bude trvat maximálně jeden až dva dny. Náklady jsou minimální a v důsledku toho dostáváme docela hmatatelné výhody:

Majitelé často pokrývají chovatelskou stanici na zimu starými hadry, věcmi, přikrývají slámou, balíky sena a celou strukturu dotahují filmem, aby se nezmočil a nerozptýlil větrem.

Pokud nemáte nic po ruce, můžete chovat psí boudu.

Nejlepší možností by bylo vytvořit izolovaný psí stánek vlastními rukama, foto.

Klasická verze s izolací chovatelské stanice s PPS listy. Rohy u vchodu jsou přibity, aby pes neroztrhl podšívku řetězem

Pevná stavba bude stát více než jednu zimu, zvíře okamžitě ocení práci za ni, je docela možné, že chovatelská stanice pro zimu se stane pýchou nejen majitelů, ale i psa.

Výběr izolace pro psí boudu

Minerální vlna

Minwata vypouští hodně prachu, musíte se zamyslet desetkrát, než se pokusíte izolovat psí boudu tímto způsobem

Chovatelskou stanici můžete samozřejmě sestavit a izolovat podle metody uvedené ve videu:

Je nepravděpodobné, že se Alabai, pro který byla postavena kabina, bude v zimě cítit pohodlně. Pokud uspořádáte chovatelskou stanici a pokusíte se ji izolovat podle vědy, je to lepší na základě expandovaného polystyrenu.

Polystyrén

Necháte-li polystyren sedět pod baldachýnem na čerstvém vzduchu po dobu několika týdnů, pak se zbývající vůně rozpouštědla úplně vypaří, poté se na vnitřní stranu pouzdra může položit expandovaný polystyren a spoje se přilepí polyuretanovou pěnou.

Válcované tepelné izolátory

Cítil

Izolace s plstí je mnohem rychlejší a snadnější.

Vytápění psí chovatelské stanice

S příchodem moderních bezpečných ohřívačů se mnoho majitelů snaží nejen izolovat, ale také instalovat vytápění chovatelské stanice. Takové rozhodnutí bude úspěšné pro psy žijící v zemi i mimo město, kde se ostrý chladný výkřik v zimě může proměnit v tragédii.

Vyhřívané chovatelské stanice jsou umístěny buď na podlaze nebo na stropě

Nejlepší je použít samoregulační dvoužilový topný kabel. V zimě za nejchladnějšího počasí snadno vydává až 200 wattů z každých deseti metrů drátu položeného uvnitř kabiny. To stačí k izolaci a zahřátí chovatelské stanice na kladnou teplotu.

Jak izolovat psí stánek.

Jak tedy izolovat stánek?

Pro provozovnu se používají následující topidla:

Piliny z pilin nebo suché dřevo jsou ekologický přírodní materiál. Před použitím jako ohřívače je vhodné ošetřit antiparazitickou sloučeninou.

Umělá plsť — vyrobena z polypropylenu. Udržuje teplo. Vnitřní povrch domu je potažen takovou plstí.

Penoplex — představuje novou generaci tepelně izolačních materiálů. K dispozici ve formě desek. Hlavní výhody materiálu: nízká tepelná vodivost, nezmočí se, nehnije.

Minerální vlna je vláknitý tepelně izolační materiál získaný tavením silikátových hornin, hutních strusek a jejich směsí. Má vysoké tepelné a zvukové izolační vlastnosti, nehořlavý a odolný vůči vlhkosti.

Kromě tradičních metod izolace existují i ​​různé druhy povinné izolace — topení.

 • Ohřívače fólií jsou termální filmy na bázi infračerveného záření. Maximální vytápění 60 stupňů. Montuje se pod vnitřní obložení budovy.

Uzávěr kabiny.

A tady je druhá možnost, jak vyrobit závěs pro průlez.

Aby byl pes pohodlnější v chladném období, je v kabině uspořádán vrh suché slámy nebo sena. Je vhodné vyměnit podestýlku jednou týdně, přičemž se třepání denně odstraňuje.

P.S. V dalším článku vám podrobně řeknu, jak vyrobit pro psa izolovanou chovatelskou stanici. Chcete-li si nechat ujít, přihlaste se k odběru aktualizací.

Možnosti tepelné izolace

Jak tedy izolovat domek pro psy? Pojďme se podívat na několik možností různé složitosti.

Cítil

Z hlediska času a nákladů je tato možnost nejjednodušší a nejlevnější.

Můžete to udělat sami za pár hodin.

Jaký je výsledek? Dostáváme dostatečně účinnou izolaci, kterou nebude foukat vítr. Materiál je šetrný k životnímu prostředí a nepoškodí zdraví našeho domácího mazlíčka

Stejně důležité je, že má dobrou propustnost pro páry: v kabině nebude žádná vlhkost

Minerální vlna

Buďme upřímní: jeho aplikace je poněkud pochybná. Návrh se ukáže být docela složitý; kromě toho, kvůli kvalitní izolaci, musí být stěny velmi silné.

Jak izolovat domek s minerální vlnou?

Samotné pokyny pro tepelnou izolaci jsou známé každému, kdo pomocí této izolace alespoň jednou provedl izolaci lodžie nebo balkonu:

Polystyrén

Na pozadí předchozí izolace má pěnový plast několik znatelných výhod:

 • Poskytuje stejně účinnou tepelnou izolaci v menší tloušťce.
 • Polyfoam nepeče ani nezmočí (proto se často používá k izolaci balkonů). Jeho tepelné izolační vlastnosti se v průběhu času nezhoršují.

Jak izolovat psí boudu na zimu polystyrénovou pěnou? S výjimkou zbytečné parotěsné zábrany — stejně jako minerální vlna.

Spolu s domácími konstrukcemi najdete již izolované izolované chaty na prodej. Ve většině případů se v nich používá pěna umístěná mezi dvěma stěnami obložení. Dívat se na takový produkt je docela poučné.

Izolace válcovaná

Buďme realističtí: s otevřenou dírou tepelná izolace výrazně neovlivní teplotu v kabině. Je mnohem moudřejší nezvyšovat tloušťku stěn, ale spolehlivě chránit psa před průvanem.

V tomto případě se můžete vyhnout levnou izolací rolí.

Musím izolovat kabinu pro psy

Psi různých plemen tolerují chladné teploty různými způsoby, ale většina z nich se dobře vyrovnává s chladem a dokonce spí ve sněhu. To platí zejména pro lovecké psy, protože mají hustou a hustou srst.

Abychom pochopili, zda pes v zimě mrzne nebo ne, nestačí vzít v úvahu pouze jeho plemeno. Psi stejného plemene snášejí chlad různě, protože jsou chováni a žijí v různých podmínkách

Ani ta zvířata, která jsou chována nejchladněji, a která je chována v bytě nebo v teplém domě, nedokáže normálně přežít zimu na ulici.

V podmínkách ruské zimy potřebuje pes teplou kabinu

Tělo psa se přizpůsobuje podmínkám prostředí, které ovlivňuje stav a kvalitu srsti. Psi chovaní v bytě nemají podsadu, protože ji nepotřebují. Pokud je takový pes vypuštěn venku, zejména v zimě, bude zima.

Je třeba věnovat pozornost teplotě nastavené v kabině v zimě. Je-li chalupa vyrobena ze dřeva (nejběžnější materiál), bude se teplota v chovatelské stanici lišit maximálně o 3-4 stupně od okolní teploty

Hřejeme se

Kromě toho musí být jakákoli izolace spolehlivě chráněna zevnitř kabiny. Z tohoto důvodu je vnitřní prostor kabiny vlastním potažen šindelem, překližkou, dřevotřískou a OSB.

A jak udělat podlahu kabiny teplejší s obyčejným seno, video níže vám řekne!

Oteplování boudy s plstí

Podívejme se podrobněji na možnost, jak izolovat dům tvé čtyřnohé stráže umělou plstí.

 1. Role umělé plsti.
 2. Ostrý nůž.
 3. Širokoúhlé nehty.

Podrobná instrukce

Nezapomeňte, že izolace kabiny s plstí vlastními rukama je nejjednodušší a nejlevnější možností. Kromě toho je cítit, jak jsme již poznamenali, považováno za bezpečné pro vašeho domácího mazlíčka a nemusíte ho „schovávat“ před psem.

Aby bylo možné kabinu izolovat od plsti, potřebujete:

Nezapomeňte dát teplý koberec na podlahu!

Izolace minerální vlny

Izolace kabiny pro kutily s minerální vlnou je pracnější než předchozí možnost. Teoreticky by však měla poskytovat vyšší tepelnou izolaci, pokud bude provedena správně.

 1. Minerální vlna;
 2. Dřevěné tyče;
 3. Nůž, hřebíky, sešívačka;
 4. Parotěsná zábrana;
 5. Překližka, dřevotříska nebo OSB.

Podrobná instrukce

 1. Nejprve je střecha odstraněna z kabiny a její stěny jsou uzavřeny parotěsnou zábranou, která je připevněna sešívačkou.
 2. Dále je na všechny stěny nasazena bedna paprsků.
 3. Nůžem jsou „koberečky“ vyrobené z bavlněné vlny rozřezány na velikost bedny a vloženy do ní.
 4. Potom se vatová vlna opět pokryje vrstvou parotěsné vrstvy.
 5. Všechen tento „sendvič“ je pevně opláštěn dřevem, překližkou, dřevotřískou nebo OSB, takže pes nemůže porušit izolační strukturu.

V důsledku toho jsou stěny izolované minerální vlnou poměrně silné. Podobným způsobem můžete vytvořit izolaci pěnou. Koberec na podlaze vám zpříjemní váš domov.

Jak si vyrobit teplou chovatelskou stanici pro psí kresby, fotografie

Udělejte si samoobslužný velkokapacitní psí stánek: výkresy a rozměry. Krok za krokem fotografické pokyny pro výrobu boudy z desek a izolace.

google_ad_client = «ca-pub-1974473278197966»; google_ad_slot = «3501064932»; google_ad_width = 580; google_ad_height = 400; «>

Optimální velikost kabiny pro některé typy psů.

K vytvoření izolované kabiny budete potřebovat lištu, desky a izolaci. Jako izolaci můžete použít pěnu nebo minerální vlnu. K upevnění desek můžete použít hřebíky, ale samořezné šrouby jsou spolehlivější.

Postupná výroba teplé kabiny pro psa: kresby, diagramy, fotografie.

Podívejme se na postup vytváření stánku krok za krokem s výkresy.

Krok 1 Vytvořme základnu pro stánek.

Krok 2. Výklenek pro izolaci.

Potřebujeme nosník o průřezu 50 x 50 mm. Viděli jsme to do tyčí, dvou tyčí po 90 cm a dvou tyčí po 60 cm.

Krok 3 Izolace pokládka.

4. KROK. Podlaha stánku.

Potřebujeme desky 90 cm dlouhé, opláštěné izolací s deskami, připevněte desky samořeznými šrouby na dřevo.

5. KROK. Boční stěny kabiny.

6. KROK. Přední a zadní stěny kabiny.

7. KROK. Upevňujeme všechny stěny kabiny pomocí samořezných šroubů.

8. KROK. Na stěny kabiny jsme položili izolaci (nezapomenutelné kolem parotěsné zábrany minerální vlny).

9. KROK. Obkládáme stěny kabiny deskami.

10. KROK. Střecha kabiny. Upevňujeme střešní desky ke stěnám.

11. KROK. Upevňujeme tyče pro izolaci.

12. KROK. Položíme izolaci.

14. KROK. Zateplení střechy pokládáme deskami.

Kde je nejlepší místo pro instalaci psí chovatelské stanice?

Způsob, jak izolovat psí stánek minerální vlnou

Fáze tepelné izolace minerální vlnou:

Izolace pro kabiny zesiluje stěny v kabině. Z tohoto důvodu se plocha bytu zmenšuje. Pro větší pohodlí psa můžete vytvořit teplé podlahy položením podložky nebo podložky.

Nejlepší odpovědi

Studentka stupně 5: pad

V tichu: je nemožné dát psa do dobrých dobrých rukou?

A já: seno polštář zlomí)

Яzva: omlouvám se za psa ((slabý krátkosrstý a také štěně) ((límec s pinoplastem a 2 vrstvami filmu nahoře, nebo lepší termický film), kabina by neměla být příliš velká a vstup by neměl být velký, stále je zavěšený po stranách s plachtou

[email protected]/> hřebík kousek silné pěny na dno kabiny

Dasha Cherkasova: pokud milujete psa, kupte si vyhřívanou podložku

Bunny bunny: zabalte kabinu pěnovým plastem a zahřejte ji seno normálně, ne hadry (a obecně dobrý majitel za špatného počasí nevyvede psa ven na ulici)

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector