Jak kreativně vyzdobit pokoj pro dospívající dívku

americký styl

Klasický styl

Jeho hlavní výhodou je, že vždy zůstane relevantní. A pokud přidáte několik rámečků nebo vyměníte přehozy, místnost znovu nepoznáte.

Minimalismus

Tato možnost designu je skvělá pro malé byty. Poskytuje nábytek s tajnými skříňkami a tajnými skříňkami, kam můžete uložit jakékoli věci.

americký styl

Klasický styl

Jeho hlavní výhodou je, že vždy zůstane relevantní. A pokud přidáte několik rámečků nebo vyměníte přehozy, místnost znovu nepoznáte.

Minimalismus

Tato možnost designu je skvělá pro malé byty. Poskytuje nábytek s tajnými skříňkami a tajnými skříňkami, kam můžete uložit jakékoli věci.

Co by mělo být předvídáno v místnosti dospívající dívky:

Samozřejmě vše záleží na oblasti, ale postel, psací nebo počítačový stůl, skříň a police (police) na knihy a disky musí být povinné. To vám umožní uspořádat 3 nezbytné funkční oblasti: pro spaní, pro práci a pro ukládání věcí.

Pokud přítelkyně často navštěvují dívku, možná vás napadne malý obývací pokoj v jejím pokoji: pár křesel nebo malá pohovka, 2 pohovky a konferenční stolek.

Většina dívek se bojí tmy, proto by design pokoje pro dospívající dívku měl zahrnovat noční lampu. Kdykoli během noci by měla být schopna rozsvítit světlo.

Béžové, perleťové a krémové odstíny mají relaxační účinek na psychiku, takže se častěji používají v místnostech těch dívek, které se rychle unavují ze školy.

jak vyzdobit design místnosti pro dospívající dívku

Přečtěte si také Nápady do školky: funkčnost a kreativita

A ano, pokud chce dívka malovat stěny místnosti šedou, vínovou nebo černou, vložte tapety s lebkami nebo plakáty s příšerami — nezakazujte.

Nechte dítě vyjádřit se, i když po roce musíte úplně předělat interiér místnosti.

Přečtěte si také minimalistický byt s biotechnologickými prvky

Noční stolek lze nahradit konferenčním stolkem neobvyklého tvaru nebo pestře malovaným.

Lepší psací stůl si raději nekupujte — dejte přednost kreativním možnostem.

MÍSTO SE STRETNUTÍM S PŘÁTELI

Přečtěte si také Studio apartment: how to zone space

Přečtěte si také Jak přeměnit garáž na útulné místo

Teenager musí mít šatní skříň — někde si musí odložit oblečení.

Je lepší koupit větší šatní skříň a navíc komodu.

Hlavní věc — nebojte se absurdity a rozmanitosti ve výzdobě dospívající místnosti, nezdobíte prvotřídní obývací pokoj v Chruščově.

Ideální interiér místnosti pro dospívající dívku

Jaký by měl být interiér místnosti

Aby vás interiérový design místnosti pro dospívající dívku nešokoval a byl schválen mladou dívkou, měli byste poslouchat její názor, dozvědět se o jejích touhách, společně vidět výběr interiérů, prostudovat rady designérů.

Obecné tipy

Dekorace pokoje. Nuance

Nechť jsou stěny v dívčině pokoji světlé. Potom bude dětská duše lehká a místnost bude mít více prostoru a světla. A jas místnosti bude dán polštáři, přikrývkou, lampami, obrazy nebo jiným vybavením.

Nepřetěžujte místnost nábytkem. Mimochodem, měl by být funkční a ergonomický — bez zbytečných dekorativních ozdob.

Dobré vědět:  Litinová topná baterie: jak rozebrat po částech vlastními rukama

Zvažte dobré osvětlení: u postele (děti milují číst nebo listovat časopisy v posteli), na stole, u zrcadla a dokonce u skříně (vyzkoušet si oblečení).

Uspořádání položek

Dospívající dívka bude určitě chtít mít všechny potřebné věci po ruce. Uspořádání nábytku, na kterém nebo ve kterém budou právě tyto předměty, by však mělo být harmonické. Aby se zabránilo tomu, že se z místnosti stane sklad nábytku.

Pokud to velikost místnosti umožňuje, umístěte postel a toaletní stolek mimo pracovní prostor.

Pokud místnost není dostatečně velká, aby si mohla dovolit postel, pohovku a křeslo, přichází na řadu funkční nábytek. Získejte rozkládací pohovku a rozkládací křeslo. Najednou chce jeden z přátel vaší dcery zůstat přes noc.

Postel nebo pohovka s výsuvným spodním panelem, který se přemění na jiné místo na spaní. Toto řešení osloví zejména matky, které mají dvě děti. Postel nebo pohovka této konfigurace dokonale zapadne do interiéru místnosti pro dvě dospívající dívky.

Aby mohla dospívající dívka přijímat hosty a cítit se v pokoji pohodlně, přemýšlejte o sezení předem. Může to být nejen čalouněný rám, ale také velké světlé podlahové polštáře nebo bezrámové sedací vaky.

Styly pokojů

Pokoj dospívající dívky může být vyzdoben v různých stylech, stejně jako ostatní pokoje. Například:

Interiér může být světlý a klidný, minimalistický nebo okouzlující. Hlavní věc je, že se tam vaše dítě cítí dobře.

Užitečné tipy

Doufáme, že příjemná zábava s interiérovými katalogy a obchody s dekorem vás a vaši dceru sblíží.

Pokud najdete chybu, vyberte část textu a stiskněte Ctrl + Enter.

Jaký je nejlepší způsob zdobení stěn, podlahy a stropu?

Myšlenka na design by měla být taková, aby bylo snadné ji realizovat sami. Pokud plánujete opravu stropu, neměli byste to dělat nákladně, ale bez estetické hodnoty.

Fialová barva v interiéru dětského pokoje vypadá velmi krásně

Na žádnou zeď nemohou viset kreslené postavičky

Tento design místnosti je ideální pro dívku.

Funkční ložnice pro malou holčičku

Pro vývoj dítěte můžete zavěsit rýsovací prkno

Barevné schéma místnosti

Na druhé straně jsou sovy módním motivem pro výzdobu; mohou zdobit ložnici dcery v jakékoli podobě:

  • Plyšáci;
  • pohovkové polštáře;
  • nástěnné obrázky.

Sovy se mohou stát tichým připomenutím, aby šly spát brzy.

Je lepší vyzdobit osobní prostor mladé dívky v pastelových barvách nebo v rozmazaných odstínech její oblíbené barvy. Dospívající dívky obvykle mají rádi růžovou a lila, ale některé dávají přednost červené a černé, bílé a tyrkysové barvě.

Krásný design ložnice pro dívku

Můžete si dát postel blízko okna

Dělat baldachýn nad postel

Jednoduchý girlanda nebo LED pásek upevněný podél okrajů vrchlíku přidá zvláštní kouzlo.

Téměř beztížnou látku lze shromáždit přes čelo postele nebo přes celou postel. Volba tvaru vrchlíku by měla být diktována také stylem místnosti a jejím obecným obsahem.

Dobré vědět:  Hlavní chyby v plánování kuchyně

TABULKA pro design vrchlíku

Lehké hypoalergenní materiály by měly padat do měkkých záhybů, pravidelně vyžadovat praní a rekonstrukci

V podobě markýzy po obvodu, látky na baru přes postel u stropu, vln na šikmém stropu, samostatného místa se závěsy

Volně padá mimo matraci nebo na podlahu, podvazuje, shromažďuje, závěsy

Stuhy, mašle, girlandy, diodové stuhy, plyšové hračky, vinylové ozdoby, korálky, látky jiné textury

Design místnosti lze provést v jasně modré barvě

Malá místnost s pruhovanými stěnami vypadá velmi hezky

Na stěny můžete nalepit motýly

Design pokoje pro teenagera

Musíte si pamatovat, že jako teenager dítě neocení interiér svého vlastního pokoje jen proto, že bude velmi drahý!

Místnost pro teenagera by měla být krásně vyzdobena, ale nemůžete ji udělat stejně jako pro batole!

Místnost pro dospívajícího chlapce

Ve skutečnosti se téměř nikdy nestane, že by chlapec neměl koníčka. Ale díky nim můžete originálně vyzdobit pokoj pro dospívajícího chlapce.

Pokud je pro vás obtížné pochopit, které téma vašeho syna je pro něj nejzajímavější, věnujte pozornost tomu, co přesně je kdykoli během dne připraven, nebo témata, která ho zajímají. To bude odpověď!

A bez ohledu na to, jaké koníčky má jeho syn, je v jeho pokoji prostě nezbytný sportovní koutek! Podívejte se na fotografii pokoje teenagera pro možné možnosti designu!

Věk vhodný pro interiér

V závislosti na věku vašeho dítěte může být design zcela odlišný. Čím starší je, tím důslednější je jeho styl! Uvažujme tedy podrobněji.

12-13 let

Tímto způsobem ovlivníte jeho nejlepší a nejúčinnější úspěchy.

14-15 let

Věk 16

Dítě má koníček a již má nějaké úspěchy! Je plně formován jako člověk. A teď mu můžete absolutně věřit, protože on sám přijde na to, jak přesně vyzdobit moderní pokoj pro teenagera!

Dokončování «dospělé» školky

Tapeta pro pokoj teenagera

Vyberte si tapetu, která bude vyhovovat vašemu dítěti. Pokud se vkus neshoduje, najděte kompromisní řešení a zvýrazněte jednu ze stěn. K tomu můžete použít jak tapetu s tištěným vzorem, tak fototapetu nebo speciální tapetu pro malování.

Stropní dekorace

Pokud je dostatečná výška, můžete použít sádrokartonové napínací stropy. A to je skvělá příležitost k lepšímu osvětlení místnosti.

Pokrytí podlahy

Vyberte kryt na základě zvoleného stylu pro školku pro teenagera. Například parkety jsou vhodné pro klasický styl, linoleum je vynikajícím řešením pro podkroví a pro high-tech budou ideálním řešením keramické dlaždice.

Nejdůležitější však je, že podlaha je teplá. Z tohoto důvodu vždy předem zvažte funkci jeho ohřevu.

Pokud dítě rád sportuje a rád „usrkává“ závaží, položte koberec. Poté se hlavní povlak nezhorší a sousedé si nebudou stěžovat na hluk.

Organizace osvětlení

Mělo by být spousta světla, zvláště pokud je prostor pro teenagera malý!

Dobré vědět:  Druhy balkonových dveří a jejich péče

Nábytek v pokoji dospívající dívky

Interiér místnosti pro dospívající dívku by měl být jednoduchý, stylový a funkční. Hromada nepotřebných položek vytvoří zmatek a nepořádek. Jaké kusy nábytku musí být v pokoji dospívající dívky?

Bez stolu, židle a polic se neobejdete. V tomto věku je dívka také studentkou, takže pohodlný pracovní prostor je pro ni prostě nezbytný.

V rekreační oblasti určitě potřebujete postel nebo rozkládací pohovku, šatnu a toaletní stolek se zrcadlem. Pokud je dívka velká módy, bude potřebovat zrcadlo v plné délce a velkou prostornou skříň, kam můžete pověsit veškeré potřebné oblečení.

Toaletní stolek by měl mít zásuvku na kosmetiku a doplňky. Chcete-li zdůraznit ženskost v místnosti, přidejte roztomilé prvky dekoru: krásné měkké polštáře, noční lampičku ve tvaru květu, motýly na závěsech.

Mnoho dívek miluje přítomnost velkého počtu otevřených polic, na které si můžete dát krásné knick-knacks. Diskutujte o této chvíli se svou dcerou: pokud je to pro ni důležité, pořiďte si takový nábytek a uvolněte jí místo v místnosti.

Jaký je nejlepší způsob zdobení stěn, podlahy a stropu?

Myšlenka na design by měla být taková, aby se dala snadno realizovat vlastními rukama. Pokud plánujete opravu stropu, neměli byste jej dělat nákladně, ale nikoli esteticky.

Fialová barva v interiéru dětského pokoje vypadá velmi krásně

Na žádnou zeď nemohou viset kreslené postavičky

Tento design místnosti je ideální pro dívku.

Funkční ložnice pro malou holčičku

Pro vývoj dítěte můžete zavěsit rýsovací prkno

Barevné schéma místnosti

Na druhé straně jsou sovy módním motivem pro výzdobu; mohou zdobit ložnici dcery v jakékoli podobě:

  • Plyšáci;
  • pohovkové polštáře;
  • nástěnné obrázky.

Sovy mohou být tichou připomínkou předčasného spánku.

Je lepší vyzdobit osobní prostor mladé dívky v pastelových barvách nebo v rozmazaných odstínech její oblíbené barvy. Dospívající dívky obvykle mají rádi růžovou a lila, ale některé dávají přednost červené a černé, bílé a tyrkysové barvě.

Krásný design ložnice pro dívku

Můžete si dát postel blízko okna

Dělat baldachýn nad postel

Jednoduchý věnec nebo LED pásek připevněný podél okrajů vrchlíku přidá zvláštní kouzlo.

Téměř beztížnou látku lze shromáždit přes čelo postele nebo přes celou postel. Volba tvaru vrchlíku by měla být diktována také stylem místnosti a jejím obecným obsahem.

TABULKA pro design vrchlíku

Lehké hypoalergenní materiály by měly padat do měkkých záhybů, pravidelně vyžadovat praní a rekonstrukci

V podobě markýzy po obvodu, textilie na baru přes postel u stropu, vlny na šikmém stropu, samostatné místo se závěsy

Pády volně mimo matraci nebo na podlahu, podvazky, sbírání, závěsy

Stuhy, mašle, girlandy, diodové stuhy, plyšové hračky, vinylové ozdoby, korálky, látky jiné textury

Design místnosti lze provést v jasně modré barvě

Malá místnost s pruhovanými stěnami vypadá velmi hezky

Na stěny můžete nalepit motýly

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector