Kouzelný vzhled: 10 nápadů na novoroční výzdobu terasy

1. Královna zahrady

Kanadský smrk (Picea glauca) „Conica“, usazený na kulatém „trůnu“ a korunovaný zlatými hvězdami, vypadá jako slavná královna ve svátečních šatech.

Smrk „Conica“ v svatebních šatech

Noha stromu je zdobena světelným věncem a jasným věncem ozdobných větví jabloní s červenými plody.

Lahodné fragmenty bobulí pro zimní dekoraci budou také prezentovány s cesmínkou, pyracanthou, šípkami, krásným ovocem a jmelím.

3. Ze skluzavky na terasu

Sáně — kreativní alternativa k lavičce — fungují společně s nízkou cihlovou zdí, která funguje jako stůl.

Sáňky — kreativní alternativa k lavičce

Za sváteční náladu stojí vánoční stromeček zdobený hvězdami a věncem a květináče se skimií a jehličnatý strom.

5. Jmelí nástěnné kouzlo

Dlouho se věřilo, že jmelí přináší do domu zdraví, lásku a prosperitu. Proč je nepřilákáme i v novém roce? Připojte zelené načechrané kouzlo ke zdi (jako na fotografii nahoře vpravo) a ozdobte je třemi chytlavými kuličkami.

7. Svícen nebo miska na ovoce?

Ukázalo se, že dva v jednom, pokud vložíte pařez obalený březovou kůrou mezi desky různých průměrů a nastavíte to samé na vrchol. Zbývá jen položit na „nádobí“ šišky a větve, kousky kůry a stonky plamének a do středu umístit svíčku.

10. Skladby s mechem

Moss je ekologický materiál ideální pro dekoraci. Je nejen neškodný pro životní prostředí, ale také schopný absorbovat toxické látky ze vzduchu.

Vlevo: koš s mechem, borovicovými větvemi a šiškami. Vpravo: Bičujte dekor brány nebo plotu

Jednoduché drátěné koše lze šlehat mechem, šiškami a velkolepými novoročními dekoracemi (na obrázku vpravo). Toto příslušenství lze zavěsit na plot, zahradní bránu nebo na opěradlo židle. Krása!

Skluzavky na terase

Na terase mohou být místo laviček umístěny sáňky. Sáně mohou nahradit stůl. Strom může být zdoben girlandami a květináči, borovicovými větvemi a sněhovými vločkami.

Novoroční amulet z jmelí

Ve starověké kultuře Slovanů se věřilo, že jmelí přináší prosperitu, lásku a zdraví. Aby byl příští rok úspěšný a zábavný, musíte na zeď připevnit větev jmelí a ozdobit ji novoročními kuličkami.

Dekorace «hvězda na okně»

Na terasový parapet se doporučuje umístit úzký box s drážkovanými okraji. Uvnitř krabic musíte umístit kovové hvězdy, svíčky, borové větve a také šišky. Musíte dát svíčku na sklo.

Dekorativní kompozice s mechem

Už jste přišli na to, jak si vyzdobíte svůj domov?

Jak vyzdobit dům na Nový rok?

Pamatujete si, že jsme dům již minulý rok zdobili vlastními rukama? Nyní se podívejme na trendy novoročního výzdoby v roce 2017.

DIY vánoční stromeček

Populární nápady pro 2017 pro DIY novoroční výzdobu jsou věnce, svíčky, šampaňské. Obecně platí, že vše, co všichni spojujeme s touto nádhernou dovolenou.

Ozdoby na vánoční stromeček

Je nemožné si představit Silvestra bez této zelené krásy. Živý vánoční strom vytváří kouzelnou sváteční atmosféru a proces jeho zdobení na Nový rok láká každého. Je to skvělá příležitost pobavit se s celou rodinou.

DIY vánoční koule: mistrovské kurzy krok za krokem

Můžete si také vyrobit vlastní vánoční ozdoby. To vyžaduje:

Dobré vědět:  Jak funguje digestoř bez vzduchovodu: vlastnosti cirkulačních modelů

Můžete si tak pro novoroční výzdobu vyrobit jednu z mnoha originálních ozdob na vánoční stromeček, na kterou budou pamatovat všichni vaši hosté.

DIY vánoční hračky — foto

Výzdoba stěn a dveří na Nový rok

Stejně jako okna, stěny by měly být zdobeny sněhovými vločkami a ručně vyráběnými girlandami. Zdobení stěn na Nový rok vám zabere trochu času, protože stačí připevnit dekorace páskou nebo karafiátem.

Rádi zdobí dveře v novoročních domcích přírodními nebo vlastními věnci. Poznávají zvláštního slavnostního ducha a připomínají, že Nový rok brzy zaklepe na dveře.

Můžete na něj pověsit déšť nebo pozlátko a vytvořit podkovu, která přinese štěstí a úspěch celé rodině. Takže zdobení domu na Nový rok vlastními rukama může být nejen krásné, ale také užitečné.

výzdoba terasy nebo balkonu, parcela číslo 1:

takhle vypadal balkon PŘED objevením dekoratéra, krásný nábytek je skvělý, ale to zjevně nestačí na to, aby balkon vedl ke komunikaci a příjemné relaxaci:

ale co se stalo PO, cítit rozdíl:

Jak odlišit ten váš? Dům

Dokonce i pultová aktualizace stačí k přeměně vaší kuchyně. S bruskou, minerálním olejem a trochou úsilí vytvoříte místo, kde lze i maso zabít.

Pokud víte, jak tkát z novin, prutů nebo listů papíru, můžete vytvořit neobvyklý koš pro skladování ovoce nebo zeleniny. Namalujte ji na požadovanou barvu a poté ji nalaďte a můžete v ní držet koše.

Použijte kuchyňské dekorační židle stejné barvy, ale zcela odlišných tvarů. Vezměte prosím na vědomí, že jejich barva by měla odpovídat barvě barvy a barvě ubrusu, pak se ukáže, že dosáhne neobvyklé kombinace.

Žádná nová tapeta za peníze? To nevadí — s pomocí místnosti můžete vložit na listy ze starých knih. Pokuste se vyzvednout listy stejné barvy, pak bude místnost vypadat harmonicky.

Přední dveře do ložnice lze také transformovat, například je namalovat černě a uprostřed dveří nakreslit několik pruhů malé bílé barvy.

Buďte ve svých aspiracích originální!

Pro vývěsku lze použít staré zarámované zrcadlo. Takové příslušenství lze umístit na chodbu, mohou ho používat všechny vaše transformace.

Domácnosti mají v ložnici jednoduchou dřevěnou komodu v ultramoderním nočním stolku. Stačí pouze aktualizovat sadu, barvy vintage úchytů, stejně jako stojan pro stojací lampu a budík.

tvarované dlaždice na podlaze, vyrobené z vysoce kvalitního destilátu — lepenka je jedna nádherná dekorace místnosti. Druh koberce bude vypadat skvěle v každé velké místnosti, hlavní je vybrat ten správný vzor.

zeď je skvělý nápad — vytvořte si z dřevěných zásuvek vícemodulovou knihovnu. Nejlepší je umístit jej tam, kde nikdo nemůže upustit nábytek nebo jej poškodit.

cestovní obsah? Jako další pobídku můžete vložit přes místnost atlasy a obrysové mapy. Místnost bude vypadat jasněji a vy budete mnohem častěji myslet na svůj sen a někdy dost.

Trendy dekorace vánočních stromků 2017

Krásný elegantní vánoční stromeček zdobený v tom nejlepším z nadcházejícího roku Ohnivého kohouta

Chcete-li obléknout načechranou lesní krásu, která naplní dům svěží vůní jehličí, musíte použít netriviální dekorace:

 • hračky vyrobené z keramiky, dřeva, slaného těsta, fólie, lepenky, barevného papíru, látky, skla, kovových polotovarů nebo drátu;
 • girlandy vyrobené z perleťových korálků nebo šišek, role lnu nebo pytloviny plněné pšeničnými zrny;
Dobré vědět:  Typy podpěrných sloupků pro plot

Perníkové ozdoby na vánoční stromky jsou nejen originální, ale také pomáhají rozvíjet kreativní talenty

 • černobílé fotografie členů rodiny, které ukazují domácnost na novoročních večírcích nebo oslavách;
 • vaječné skořápky malované etnickými motivy, sněhové vločky nebo ilustrace borových větví;
 • dekorativní ozdoby v ručně vyráběném stylu vyrobené ze klásků ze sena nebo pšenice.

Hračky se starými černobílými fotografiemi pomohou zpestřit výzdobu vánočního stromku

Obývací pokoj v jemných pastelových barvách se slavnostním stolem a malým vánočním stromkem

 • k vyzdobení stolu použijte ubrusy, ubrousky, plátěné běhouny, zdobené výšivkami zobrazujícími sněhové vločky, kuřata, chovné slepice, kohoutky nebo koše s slepičími vejci;
 • pro elegantní prostírání použijte skleněné džbány nebo průhledné vázy lakonického tvaru, do kterých musíte umístit kytice divokých květů nebo sušené květiny práškované umělým sněhem;

Novoroční atmosféra, doplněná výzdobou slavnostního stolu

 • Chcete-li transformovat židle se zády nebo křesly, šijte kryty z chintzové tkaniny s potisky zdobenými převládajícími červenými a zlatými tóny;
 • Chcete-li vyzdobit vrchol smrku, utkat hnízdo z vrbových větviček nebo ho vyrobit ze sena, kam je třeba umístit dekorativní postavu kohouta a kuře s vejci vyrobenými technikou papír-mâché nebo šitou z plsti.

Krásný novoroční dekor do obývacího pokoje a malého vánočního stromku

DIY omítkové vánoční hračky

Originální tematické ozdoby na vánoční stromeček, vyrobené vlastními rukama

Hlavní výzdobou vánočního stromu v příštím roce je figurka kohouta

Papírová symbolická hračka na vánoční stromeček v podobě kohouta

Neobvyklé způsoby, jak vytvořit hlavní postavu dovolené

Originální vánoční strom na zeď vyrobený z vánočních frází

 • Pokud v domě není dostatek místa pro ubytování svěžího obyvatele lesa, můžete ozdobit akcentovou stěnu v obývacím pokoji novoročními kartami darovanými příbuznými nebo přáteli na předchozí dovolenou. Barevné karty s tematickým designem by měly být umístěny pomocí oboustranné pásky nebo tlačítek v pořadí, které napodobuje stupňovitý tvar vrstev větví vánočního stromku. Tuto velkolepou kompozici můžete doplnit dekorativními postavami kohoutů nebo sněhuláků a použít k rámování červený déšť nebo hadec.

Neobvyklý nápad na nástěnný strom pro malé prostory

 • Pro úsporu místa v místnosti, kde se plánuje oslava oslavy s velkým počtem účastníků, je vhodné vyzdobit jednu ze stěn nebo stropu LED páskou připevněnou podél obrysu smrkové postavy. Kreativní designéři si dokonce procvičují montáž malého stromu vzhůru nohama ke stropu. Z bezpečnostních důvodů musíte pečlivě zvážit takový neformální způsob instalace dřeva a upevnění dekoračních předmětů.

Imitace vánočního stromku vzhůru nohama v tradičním interiéru

 • Hlavním symbolem svátku, který je tvořen krabicemi s dárky zdobenými papírem se novoročními symboly, je možnost win-win pro vytvoření kouzelné atmosféry v interiéru domu, kde brzy o půlnoci zazní dlouho očekávaná zvonkohra a přijde čas na splnění milovaných tužeb. Chcete-li tuto myšlenku realizovat, musíte z dřevěných desek různých délek postavit polici ve tvaru vánočního stromku a natřít rám zelenou barvou. Police knihovny nebo stojanu lze přibít pomocí ozdobných klobouků, na které můžete pověsit hračky, papírové vločky, pohlednice a další doplňky. Po otevření dárkových krabic lze polici naplnit ozdobnými figurkami, skleněnými kuličkami, pozlátkem a dalšími vánočními ozdobami.
Dobré vědět:  Výběr faucetu s filtrem na pitnou vodu

Různé vánoční stromky ze šrotu

Skvělý nápad na novoroční krásu dětského pokoje

Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit neobvyklé vánoční stromky provedené různými uměleckými a řemeslnými technikami:

 • dekupáž překližkových nebo dřevotřískových desek řezaných ve tvaru smrku;
 • kompilace stolních kompozic z větví borovice nebo jedle přibitých na tyč, která působí jako stojan;
 • vytvoření struktury ve formě jedle z kování nebo tyčí propletených saténovými stuhami.

Vánoční strom ze starých desek, zdobený technikou decoupage

Snadná nekomplikovaná možnost pro vytvoření vánočního stromku z polštářů

Novoroční nálada přichází do domu se vzhledem vánočního stromku

Domácí vánoční hračka z filcu v podobě kohoutku

Různé vánoční hračky na malém vánočním stromečku

Jak odlišit ten váš? Dům

Dokonce i pultová aktualizace stačí k přeměně vaší kuchyně. S bruskou, minerálním olejem a trochou úsilí vytvoříte místo, kde lze i maso zabít.

Pokud víte, jak tkát z novin, prutů nebo listů papíru, můžete vytvořit neobvyklý koš pro skladování ovoce nebo zeleniny. Namalujte ji na požadovanou barvu a poté ji nalaďte a můžete v ní držet koše.

Použijte kuchyňské dekorační židle stejné barvy, ale zcela odlišných tvarů. Vezměte prosím na vědomí, že jejich barva by měla odpovídat barvě barvy a barvě ubrusu, pak se ukáže, že dosáhne neobvyklé kombinace.

Žádná nová tapeta za peníze? To nevadí — s pomocí místnosti můžete vložit na listy ze starých knih. Pokuste se vyzvednout listy stejné barvy, pak bude místnost vypadat harmonicky.

Přední dveře do ložnice lze také transformovat, například je namalovat černě a uprostřed dveří nakreslit několik pruhů malé bílé barvy.

Buďte ve svých aspiracích originální!

Pro vývěsku lze použít staré zarámované zrcadlo. Takové příslušenství lze umístit na chodbu, mohou ho používat všechny vaše transformace.

Domácnosti mají v ložnici jednoduchou dřevěnou komodu v ultramoderním nočním stolku. Stačí pouze aktualizovat sadu, barvy vintage úchytů, stejně jako stojan pro stojací lampu a budík.

tvarované dlaždice na podlaze, vyrobené z vysoce kvalitního destilátu — lepenka je jedna nádherná dekorace místnosti. Druh koberce bude vypadat skvěle v každé velké místnosti, hlavní je vybrat ten správný vzor.

zeď je skvělý nápad — vytvořte si z dřevěných zásuvek vícemodulovou knihovnu. Nejlepší je umístit jej tam, kde nikdo nemůže upustit nábytek nebo jej poškodit.

cestovní obsah? Jako další pobídku můžete vložit přes místnost atlasy a obrysové mapy. Místnost bude vypadat jasněji a vy budete mnohem častěji myslet na svůj sen a někdy dost.

Výsledek a zpětná vazba

  • Odhad
  • Výsledek a zpětná vazba
  • Stěny a podlaha
  • Okna a dveře
  • Technika, vybavení
  • Náčrtky a autoři
  • Strop a světlo
  • Nábytek
  • Textil a doplňky
  • Mistrovská třída

  Sponzoři projektu

  HRDINOVÉ

  Odkaz na hlavní příspěvek
  Adblock
  detector