Krmítko na okno | Green-Pages.info

Jak vytvořit podavač oken vlastníma rukama

2. Vezměte například 0,3 l lahvičku a označte otvory pro přísavky.

Plastová láhev Háčky na přísavky Háčky byly odstraněny

3. Otvory se nejlépe vyrábějí roztavením páječky nebo kovové tyče nebo hřebíku zahřátého na plyn.

Otvor Otvor v láhvi Otvory

4. Po vytvoření otvorů označte štěrbinu v lahvi perem s plstěnou špičkou pro ptáky pro přístup k potravě, horní část řezaného plastu bude sloužit jako hledí k ochraně jídla před srážením.

5. Připravte háčky přísavky k instalaci — háčky vyjměte. Nainstalujeme přísavky do otvorů a přísavky upevníme výřezem vlastními rukama a zasuneme háčky na místo.

7. Pro pohodlí ptáků, kteří se přibližují ke krmítku z kebabové špízu, vyrobíme přistávací podložku.

Bezpečnostní smyčka Připevnění zásypu jisticího špízu

Užitečné tipy

Podavače na okně, které jsou vyráběny ručně, vypadají obzvláště zajímavě.

Výrobní proces může být zábavnou hrou s vaším dítětem a společně pak můžete být hrdí na svůj výtvor a nakrmit ptáky. Pokud vyvstala otázka, co vytvořit strukturu, pak volba je na vás.

Existuje velké množství materiálů, které můžete použít k výrobě svého vlastního produktu.

Měl by se stále držet některá pravidla pomoc při vytváření praktického designu a prodloužení jeho životnosti:

Aby nedocházelo k hromadění vlhkosti, stojí za to udělat ve spodní části struktury malé díry, skrz kterou může voda odtékat.

Krmítka pro ptáky ze dřeva

Existuje několik typů podavačů, které mohou být vyrobeny ze dřeva. Zaprvé se jedná o podavače, které vypadají jako základna z překližky nebo jiného podobného materiálu s nárazníky podél okrajů, které zabraňují rozptylu ptáků.

Nejčastěji je taková struktura zavěšena na větvi stromu se silnými lany.

Ale takový podavač má několik nevýhod. Nejzřetelnější je, že taková struktura nechrání krmivo nalité do něj před srážkami a špatným počasím. Je také dost lehký a může se ve větru pohybovat nebo se otáčet.

Druhá verze podavačů dřeva je spíše jako dům a má střechu. V takových podavačích je krmivo spolehlivě chráněno před špatným počasím. Základ konstrukce vypadá stejně jako v první verzi, pouze na ní jsou podpěry, které podepírají střechu.

Střecha může být rovná nebo šikmá. Každé dítě může vytvořit přímou střechu, protože ve skutečnosti je to obdélníkový kus překližky, jen o něco větší než základna.

Šikmá střecha má o něco složitější strukturu, ale je lepší v tom, že na rozdíl od přímé střechy se na ní neshromažďuje a nemusí se pravidelně čistit.

Existují také originální verze podavačů ze dřeva. Například podavač může být vyroben z běžných protokolů. K tomu budete potřebovat řetězovou pilu, dláto a kladivo, stejně jako řetězové a závěsné kroužky.

Nejprve musíte odřezat dvě kola z protokolu na obou stranách budoucího podavače. Poté se klín rozřízne podél celé klády a provede se podélný a příčný řez, který nedosáhne kůry asi 5 centimetrů.

To je nezbytné, aby bylo později sekáčem se sekáčem snadnější odstranit střed z obrobku. Poté, co je vše hotovo, jsou dříve nařezaná kola přibita na obou stranách žlabu.

Zbývá pouze zašroubovat kroužky a připojit řetěz, na kterém můžete zavěsit podavač.

Praktické materiály pro vytváření krmítka pro ptáky

Zajímavým řešením by bylo vyrobit krmítko ve formě hrudek s obilím nebo semeny. Takové dekorace mohou být umístěny na lavičkách, stolech nebo jednoduše zavěšeny na stromech v sítích, ve kterých se mandarinky obvykle prodávají v obchodě.

Jsou založeny na tuku nebo želatině. Tuk se roztaví a přidá se hlavní krmivo. Potom se hotová látka nalije do forem (mohou to být pekáče nebo běžný balón) a umístí se na chladné místo, aby ztuhla.

Totéž dělají s rozpuštěnou želatinou smíchanou s obilím.

Pokud máte kolem sebe kokosovou skořápku, můžete ji také použít jako podavač.

V důsledku toho bude taková struktura na stromu neviditelná. Krabičky na šťávu nebo mléko jsou také vhodné pro výrobu krmítek. Jejich design se příliš neliší od jednoduchých podavačů vyrobených z plastových lahví.

Proč nekrmíme holuby?

Vlastně je krmíme někdy, ale na procházku. Ale v domácím krmítku není místo pro holubů, zvláště pokud nechcete mít konflikty se sousedy.

Z nějakého důvodu jsme vyrobili malý podavač. Nebudou se ani snažit sedět na takovém holubi, ze kterého jsme šťastní, protože:

Byli bychom rádi, když v našem krmítku vidíme brhlíky a vrabce, ale přicházejí jen prsa.

Kdy krmit ptáky v zimě

Během teplejších měsíců nemá smysl krmit ptáky. To nám ublíží, protože by měli hledat vlastní jídlo a nespoléhat se na lidi.

Důležité, mít jídlo odpoledne, aby se ptáci mohli dostat dost před dlouhou mrazivou noc.

Naplníme krmítko večer — ráno už ptáci čekají na snídani. Odpoledne, pokud je to nutné, znovu přidávám jídlo.

Vytvoření podavače je snadné. Ale můžete si koupit ready-made. Nyní jsou v prodeji krásné průhledné podavače s přísavkami.

Stojí to za to. Koneckonců, krmení ptáků je skvělá příležitost k tomu, aby dítěti vzbudil zájem o ptáky, studoval jejich návyky a podporoval úctu k přírodě.

Typy podavačů oken

Základem jedlého zavěšeného podavače je obvykle nylonové pletivo.

Podávací plošiny jsou vyráběny bez střechy. Konstrukce je vyrobena z palety se stranami. Připevňuje se k okennímu sklu pomocí přísavek. Lze připevnit ke zdi. Nevýhodou této konstrukce je nedostatek střechy. Jídlo bude pokryto sněhem nebo deštěm.

Plošinu lze připevnit k okennímu sklu pomocí přísavek

Podavač je podlouhlá verze platformy. Boky jsou vysoké. Zásobník je často rozdělen do několika sekcí. Každý je plný jídla pro určitý druh ptáka. Podnos lze vylepšit přidáním střechy, například z plexiskla.

Podavač zásobníku je optimálně vyroben s vrchlíkem

Dům je klasickou a běžnou verzí podavače. Základem konstrukce je plošina, nad níž je postavena přístřešek nebo štítová střecha. Jídlo pod přístřeškem je vždy chráněno před srážkami. Ptáci mohou klovat zrna za všech povětrnostních podmínek.

Dům z plexiskla bude moci držet přísavky na okně

Stubblers jsou určeny pro ptáky s dlouhým zobákem

Modely násypek jsou vhodné pro automatické krmení. Podavač je obvykle vyroben z obrácené plechovky nebo láhve. Mezi hrdlem kontejneru a paletou je udržována mezera, skrz kterou se syrová krmiva krmí ptáky.

Krmivo se v zásobníku automaticky plní

Jak zavěsit krmítko mimo okno

Nejlepší možností pro připevnění plavidla k oknu je použití přísavek. Postupem času však budou oslabovat. Aby nedošlo k pádu podavače, je pravidelně odstraňován jednou za 1-3 měsíce, přísavky a sklo jsou setřeny a poté vráceny na své místo.

Sací kelímky jsou nejlepším zámkem okna Pokud je rám dřevěný, pak je k němu dům připevněn samořezným šroubem

Jak vytvořit podavač oken vlastníma rukama

2. Vezměte například 0,3 l lahvičku a označte otvory pro přísavky.

3. Otvory se nejlépe vyrábějí roztavením páječky nebo kovové tyče nebo hřebíku zahřátého na plyn.

Otvor v láhvi

4. Po vytvoření otvorů označte štěrbinu v lahvi perem s plstěnou špičkou pro ptáky pro přístup k potravě, horní část řezaného plastu bude sloužit jako hledí k ochraně jídla před srážením.

5. Připravte háčky přísavky k instalaci — háčky vyjměte. Nainstalujeme přísavky do otvorů a přísavky upevníme výřezem vlastními rukama a zasuneme háčky na místo.

Hledí přes díru

7. Pro pohodlí ptáků, kteří se přibližují ke krmítku z kebabové špízu, vyrobíme přistávací podložku.

Podavač skla

Sdílet odkaz:

Pojďme to vyřešit, dokončit, díky!

Místo proso-proso, pokud chcete opravdu pomoci ptákům. Do krmítka dávám syrová semínka (mám dvě), jsou vhodná pro všechny ptáky, univerzální krmivo … Jinak ti ptáci děkují …

Díky za radu, semena jdou s ranou, populace brhlíků jen vzkvétá))). Při neustálém krmení se počet zimujících škůdců na stromech zahrady blíží nule, je to pravděpodobně hlavní praktické díky ptákům …

váš web chmýří seděl na internetu po dlouhou dobu, aby našel normální řemeslo, ale zde je vše ukázáno a srozumitelné DĚKUJI

Poděkovat! Řekněte přátelům o nás)))

Myšlenka je dobrá, implementace potrvá pár minut, ptáci jsou šťastní. Pouze jeden VUT: co řeknou sousedé níže? Rozlité jídlo (bez něj), ptačí trus …

Pokud holuby, pak potíže a drobní ptáci nepoškodí)). Krmítko a naostřeno na holuby. Dobře, probudilo se jídlo? No a co?? Existují dvě hrsti jídla))

Krmítka pro ptáky mají robustní přísavky nejvyšší kvality.

Jeden přísavka vydrží více než 8 kg na jeden výtah.

Krmítka Feed s přísavkami jsou vybaveny kotevním bezpečnostním systémem, který udržuje krmítko na okně, pokud není správně upevněno.

Recept na dobrou náladu od Art Feeders:

  1. Udělejte si papírové slunce
  2. Připojte podavač oken Art Art k oknu
  3. Sledujte ptáky

Žádné oblačno a deprese se vás teď bojí!

Z lepenkových krabic.

Dívka zavěsí krmítko mimo okno (tolik úsilí, ale je vidět pouze holubí zadek).

Jak vyrobit podavače z kávových plechovek, viz video.

Lauren Martin, francouzský zahradník, má celou zahradu na krmení.

Z jiných materiálů po ruce.

Z balení dortů.

Sýkorka

Dřevěný bar nápad

Bird Bar Idea

Z plastových kbelíků pro majonézu.

Kbelík pro ptáky1 Kbelík pro ptáky2

Je to docela obtížné, ale pohled je velmi šetrný k životnímu prostředí

Z celého kokosu.

Podavač kokosu

Po skončení večírku a po konzumaci kokosové buničiny naplní misku kokosové mísy jednoduché jídlo ve formě semen a exotická restaurace se promění v cenově dostupnou jídelnu.

Dvě možnosti pro jednu technologii:

Co jí prsa?

Pro krmení prsou jsou vhodná neosušená slunečnicová semínka, nesolená slanina, tuk, ořechy (nasekané, s měkkou dužinou, jako jsou vlašské ořechy) a exotická varianta — řezaný kokos suspendovaný v provázku.

Co by se nemělo dávat ptákům
Nedávejte slanou slaninu, smažená semínka, uzená masa, žitný chléb.
Titmouses nebude jíst pohanka, proso nebo rýži.
Vrabci však budou jíst jáhlu a drcená zrna a rozinky.

Mimochodem, plody lesních plodů (dívčí hrozny) na vašem balkonu také přitahují ptáky. Přichází k nám alpská kavka, podívejte se na video na konci článku.
Sala léčbě

Ptačí léčbě

Sádlo lze jednoduše zavěsit na vlákno nebo nakrájet na kousky a vložit do zeleninové sítě, vyrobil jsem takovou strukturu na krmítku, který je v létě také zobrazovací platformou pro mé kočky.

V článku Dům pro kočky je video, ve kterém si můžete prohlédnout, jak můj manžel a syn dělají takovou vyhlídkovou plošinu pro naše kočky. V zimě tam kočky nechodí, ale ptáci tam mají největší rozlohu.

Kousky slaniny připevněné k síti


Z roztaveného sádla

Sádlo a semena jsou oblíbeným a jednoduchým ošetřením

Nejen semena se nalijí roztaveným sádlem, můžete si vyrobit takovou směs jako v tomto „srdci“ sami (viz pokyny níže), nebo si můžete koupit krmivo pro ptáky v obchodě pro domácí zvířata.

Nechte to dobře ztuhnout a pověsit ve stínu Sádlo lze jednoduše nakrájet na kousky a dát do zeleninových sítí

Instrukce

A teď, po práci, si můžete užít příležitost sledovat shonu ptáka mimo okno.

Užitečné tipy

Podavače na okně, které jsou vyráběny ručně, vypadají obzvláště zajímavě.

Výrobní proces může být zábavnou hrou s vaším dítětem a společně pak můžete být hrdí na svůj výtvor a nakrmit ptáky. Pokud vyvstala otázka, co vytvořit strukturu, pak volba je na vás.

Existuje velké množství materiálů, které můžete použít k výrobě svého vlastního produktu.

Měl by se stále držet některá pravidla pomoc při vytváření praktického designu a prodloužení jeho životnosti:

Aby nedocházelo k hromadění vlhkosti, stojí za to udělat ve spodní části struktury malé díry, skrz kterou může voda odtékat.

Jak vytvořit podavač oken vlastníma rukama

2. Vezměte například 0,3 l lahvičku a označte otvory pro přísavky.

Plastová láhev Háčky na přísavky Háčky byly odstraněny

3. Otvory se nejlépe vyrábějí roztavením páječky nebo kovové tyče nebo hřebíku zahřátého na plyn.

Otvor Otvor v láhvi Otvory

4. Po vytvoření otvorů označte štěrbinu v lahvi perem s plstěnou špičkou pro ptáky pro přístup k potravě, horní část řezaného plastu bude sloužit jako hledí k ochraně jídla před srážením.

5. Připravte háčky přísavky k instalaci — háčky vyjměte. Nainstalujeme přísavky do otvorů a přísavky upevníme výřezem vlastními rukama a zasuneme háčky na místo.

7. Pro pohodlí ptáků, kteří se přibližují ke krmítku z kebabové špízu, vyrobíme přistávací podložku.

Bezpečnostní smyčka Připevnění zásypu jisticího špízu

Třetí den začaly dorazit kozy. Zpočátku jsem je krmil slaninou a sýrem, pak to bylo ještě velmi chladno.

Po nějaké době jsem se rozhodl, že musím vyrobit civilní krmítko, koupil jsem 4 odřezky, shrnul dřevěnou koňakovou krabici a kousky překližky (3 vrstvy) z útrob skříně.

Rozhodl jsem se tento obchod upevnit kvůli experimentu se svařováním za studena aka epoxidové plastelíny: vrásky, vyřezáváte, mrzne. zisk.

Výsledkem bylo 5 dalších samořezných šroubů a získání takového podavače 2.0.

Ptáci začali útočit na hejna 10–15 ptáků, zejména stehen a prsa, klepat na okno ranním zobákem (pečlivě), pokud není jídlo, a ráno krásně zpívat)

Našel jsem loupaná semena v Auchanu, koupil jsem je se super zásobou.

Šokovala mě síla epoxidového plastelínu, a to dokonce na minus 15.

Po dvou týdnech v Moskvě se však teplota oteplila. Podavač musel být sbírán ze země. Ani mokré, ani xs.

Sbíral jsem ji, očistil ji od lepivé plastelíny a rozhodl jsem se všechno otočit samořeznými šrouby. Ukázalo se to velmi rovnoměrně.

Stalo se to po celou dobu. Největší vzlétlo najednou 25 ptáků.

Ptáci jsou rozděleni i na moje a ne)) Moje se nebojí, když jdu do okna a jíst z mých rukou) Nemohli jsme zachytit proces krmení z našich rukou na kameře, bojí se toho.

Celou tu dobu jsem se snažil ptáky nakrmit bobule, dokonce jsem si koupil kalina a přišrouboval ho k větvím.

Později jsem si však přečetl, že ptáci jedí pouze semena z horského popela, a že nejí buničinu. A v kalina nejsou žádná semena. Proto jsem je koupil rakytník řešetlákový, ale k ničemu, nechtějí, to je vše.

Podavač musí být očištěn od kůží atd. každý den. V samotném podavači a na okenním parapetu se ptáci nesetkají.

Když to roky nefungovalo, rozhodl jsem se je nakrmit. Mouka červ! Jsou to červi, spíše jako housenky, s hustou „kůží“, 1 falangou nepianistického prstu)

Koupil jsem je obecně libru, zabalili je pro mě, vzali je domů metrem. V metru jsem čekal na kolaps balíčku, který se také pokusil dostat se z balíčku:

Byly tam 3 takové kontejnery, červi se pak plazili po balíčku a lidé se na mě báli.

Výsledkem bylo, že ptáci během hodiny přešli ze semen na červy) Nyní 30% jedí semena a 70% červů střídavě.

Hejlové přicházejí ve dvojicích, podle mého názoru stejné, ale s výskytem červů začali mizet.

Obzvláště u červů jsem si na koleno zakroutil další podavač.

A to je pohled mimo okno.

Pokud jde o přesnost montáže — chápu, že je pokřivená, ale v podmínkách bytu a sousedů + omezený čas jsem ji sestavila s důrazem na pevnost.

Tady je poslední řez ptáků v podavači, kamera za oknem. Polovina videa je rozzlobený sýkorka, která nechce sdílet krmivo v podavači a odvádí všechny pryč. Obvykle je vykopnu pravítkem .

Milujte přírodu, buďte k ní blíž, na rozdíl od všech „výhod civilizace“ je příroda skutečná!

Nebyly nalezeny žádné duplikáty

Jezte, stvoření Boží, není mi to líto

nebyli žádní holubi? V mém dětství jsem také připravil krmítka a pověsil je venku, přeletěly tučné fagoty, posadily se na krmítko pro 5 osob a odtrhly. ale nebylo možné jej správně posílit, protože volba místa, kam se připojit, byla cihla, pěna a plast (

ale ne správné slovo. stále vystrašili všechny

jak ses dostal ke stromu?

Přesně tak. Nakažlivý. Způsobují úsměv náklonnosti.

umyjte si ruce pokaždé, když kontaktuji krmítko nebo červy) díky za upomínku

jíte každý den ptáky nebo vdechujete trus?

píše mi, že „takové video neexistuje“ = (

vtip o průměrné velikosti 49,5

Máme také samostatný krmný žlab pro holuby infections, infekce, jako je pugnacious, zařídí takový mahach, když dorazí ke krmení. Nalijeme jim oves.

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector