Letní obyvatelé a majitelé svých domovů mohou obdržet neočekávanou pokutu

Parní generátor

Parní generátor je instalován v samostatné technické místnosti. Připojuje se k vodovodnímu a napájecímu systému. Z parního generátoru do hlavní místnosti hammamu je vyvedena parní hadice.

Instalace topného systému

Poté následuje nanesení vrstvy hydroizolační omítky a její potažení základním nátěrem.

Už nebudou žádní letní obyvatelé

Vzhledem k tomu, že 12% populace země trvale žije v chatkách, zákon značně zjednoduší postup registrace mnoha zahradníků.

Odmítá touhu ukládat všechno

Zákon zakazuje vytváření úsad stavebních materiálů, palivového dřeva nebo jakékoli jiné konstrukce v blízkosti soukromého domu. Každá lokalita má své vlastní požadavky a pravidla týkající se tohoto zákazu.

Všichni majitelé domů musí sledovat čistotu území, pořádek, aniž by na území předkládali jakákoli práva. Výše pokuty za skladování materiálu na zemi hrozí pokutou od 3 do 4 tisíc rublů.

Čistota je na prvním místě!

Myslíte si, že tyto přístupy k terénním úpravám jsou správné? Koneckonců, člověk je vlastníkem svého domu a na svém pozemku, proč za to stále musíte platit pokuty?

Pro plevel

Plevel je nyní také pokutován. Pokud si soused stěžuje, že se mu z vašeho webu „stěhuje“ plevel, dostanete pokutu. Částka dosahuje 1,5 tisíce rublů, což je pro mnohé slušné peníze.

Například docela nedávno došlo k podobnému případu. Starší důchodce se ze zdravotních důvodů nemohl postarat o své spiknutí, a proto dostal pokutu 1 000 rublů. Je to pro plevel.

Na spalování odpadků

V předměstských oblastech je přísně zakázáno spalovat domácí odpad. Musí být odstraněn a zlikvidován na specializovaných skládkách.

Kromě toho bude pokuta udělena i za uložení odpadu na vašem webu.

Výše pokuty se pohybuje od 2 do 5 tisíc rublů.

Dobré vědět:  Nárazníky pro postele - sestavujeme odolný modul
Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector