Nástroje a technologie

Dodací služba OBI

stroje, nástroje a vybavení ze skladu v Kemerově

1. Ceník nástrojů, příslušenství a náhradních dílů odpovídá skladu v Kemerově. Ceník obsahuje hlavní technické vlastnosti a spotřebitelské vlastnosti produktů. Ceny jsou včetně 20% DPH.

2. Příklady produktů — v showroomu vedle našeho skladu na adrese Kemerovo, Kuzbasskaya st., 33.

3. Další informace a fotografie na vaši žádost neprodleně poskytneme.

4. Máme a stránky v sociálních sítích: Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Pět. Telefony pro komunikaci: (3842) 31-32-32; (3842) 63-42-53; + 7-983-253-42-53

6. Pošta pro objednávky a dotazy: [email protected]; [email protected]; [email protected]

7. Vyzvednout ze skladu v Kemerově nebo zásilky přes Rusko prostřednictvím přepravních společností s platbou za přepravní služby při převzetí produktů od přepravce.

8. Platba — bezhotovostně pro podniky a jednotlivé podnikatele (z bankovního účtu na bankovní účet). Hledáme partnera v Kemerově pro společnou organizaci maloobchodního prodeje produktů jednotlivcům.

Proč sekat

Pokud nesekáte trávu na zahradních pozemcích, nádvořích bytových domů, v parkové zóně měst, území velmi rychle převezmou zelené plochy a promění je v neproniknutelnou „džungli“.

Kromě obyčejné trávy lze na takových místech vidět i divoké květiny. Na podzim rostou do mocných plevelů, s nimiž je těžké bojovat. Tyto rostliny se množí pomocí kořenového systému a samonosením.

Pokud nebudete sekat trávu, můžete zapomenout na krásnou krajinu, protože divoké květiny vypadají atraktivně na loukách, ale ne na zahradních pozemcích. Existuje několik důvodů pro sekání trávy:

  • pro zlepšení území;
  • zabránit zachycení planě rostoucích rostlin v oblastech určených pro zahradu a zeleninovou zahradu;
  • vyhnout se výskytu klíšťat, která se rádi usazují v takových houštinách.

Dodatečné informace. V Rusku byl dokonce vydán příkaz, který veřejným podnikům ukládá povinnost pravidelně sekat trávu. Podobné práce by měli provádět i soukromí vlastníci půdy, k tomu by měli používat příslušná zařízení.

Dobré vědět:  Jak se zbavit kondenzace na stropě garáže

Frekvence sečení závisí na tom, jak rychle se tráva vyvíjí. V deštivém létě budete muset sekat častěji — tráva roste aktivněji. Za optimální přípustnou výšku lze považovat kritérium, které určuje dobu sečení.

Jak sekat trávník na místě

Sekání trávníku není obtížné, ale pokud chcete mít krásnou plochu, měli byste tento postup provádět pravidelně. Malý trávník lze ošetřit ruční kosou, ale zahradníci stále více upřednostňují zastřihovače.

Pokud je území působivé co do velikosti, pak již není možné používat motorové vybavení. Někdo k tomu používá sekačku na kolečkách, někdo seká trávu traktorem. Technický postup musí být v každém případě správný:

Neměli byste bezmyšlenkovitě začít sekat trávu. Aby chata vypadala úhledně, je trávník sekán podle určitých pravidel.

Hlavní vlastnosti:

Poznámka! Pokud používáte kolové vozidlo, při sekání trávy nejsou žádné nedotčené pruhy, které lze ořezávat pomocí vyžínače.

Důležité! Okamžitě po sekání trávník nezalévejte. To vyvolá rozvoj plísňových onemocnění.

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector