Návrh pokoje pro teenagera (200 fotografií) | Green-Pages.info

Design pokoje pro teenagera

Musíte si pamatovat, že jako teenager dítě neuznává interiér svého pokoje jen proto, že to bude velmi drahé!

Pokoj pro teenagera by měl být krásně vyzdobený, ale nemůžete udělat to samé jako pro batole!

Prostor pro dospívajícího chlapce

Ve skutečnosti se téměř nikdy nestane, že chlapec nemá koníček. Ale právě díky nim můžete originální pokoj vyzdobit pokoj pro dospívajícího chlapce.

Pokud je pro vás obtížné pochopit, které téma vašeho syna je pro něj nejzajímavější, věnujte pozornost tomu, co přesně je připraven kdykoli udělat, nebo tématům, která ho zajímají. To bude odpověď!

A bez ohledu na to, jaké záliby má syn, je v jeho pokoji prostě nezbytný sportovní koutek! Podívejte se na možnosti možného designu na fotografii dospívajícího pokoje!

Akcenty interiéru podle věku

V závislosti na věku vašeho dítěte může být design zcela odlišný. V souladu s tím, čím starší je, tím konzistentnější bude jeho styl! A tak se podívejme podrobněji.

12-13 let starý

Tímto způsobem ovlivníte nejlepší a nejúčinnější úspěchy.

14-15 let

Věk 16

Dítě má koníček a již nějaké úspěchy! Je plně formován jako člověk. A teď mu můžete naprosto věřit, protože on sám přijde na to, jak přesně vyzdobit moderní pokoj pro teenagera!

Dokončovací školka pro dospělé

Tapeta pro dospívající pokoj

Vyberte si tapetu, která bude vyhovovat vašemu dítěti. Pokud se vkus neshoduje, najděte kompromisní řešení a zvýrazněte jednu ze stěn. Chcete-li to provést, můžete použít tapety s tištěným vzorem a fotografii tapety, nebo speciální, malovatelné tapety.

Stropní dekorace

Pokud je dostatečná výška, můžete použít sádrokartonové strečové stropy. A to je skvělá příležitost lépe osvětlit místnost.

Pokrytí podlahy

Vyberte si obal na základě vybraného stylu pro školku pro dospívající. Například parkety jsou vhodné pro klasický styl, linoleum je vynikajícím řešením pro podkroví a pro špičkové technologie — ideálním řešením budou keramické dlaždice.

Ale nejdůležitější je, že podlaha je teplá. Z tohoto důvodu vždy předem přemýšlejte o funkci jeho vytápění.

Pokud má dítě rád sport a rád «usrkává» závaží, položte koberec. Pak se hlavní vrstva nezhorší a sousedé si nebudou stěžovat na hluk.

Organizace osvětlení

Měl by být hodně světla, zvláště pokud je místnost pro teenagera malá!

Jak si vybrat záclony?

Je lepší zvolit textilie, které se vejdou do interiéru, aniž by byly příliš honosné.

Světlejší barvy jsou přijatelné, pokud je v místnosti málo světla. Pokud naopak okna školky směřují ke slunné straně, můžete použít krátké závěsy v pastelových barvách.

Na panoramatických oknech vypadají závěsy na podlahu dobře. Skvělým nápadem by bylo vyzdobit místnost v námořním stylu, pro kterou jsou vybírány modré nebo modré závěsy.

V tomto případě je třeba dodržovat pravidlo zlatého průměru: pokud ho přeháníte tmavými barvami, bude místnost vypadat pochmurně.

Zajímavé nápady pro zdobení školek najdete na Ikea. Specialisté společnosti chápou, že je docela drahé neustále vybírat nový design záclon do dětského pokoje, a proto nabízejí docela praktická řešení.

Vysoce kvalitní textilie od IKEA jsou navrženy tak, aby zdobily místnost po mnoho let.

Záclony s krásnou krajinou (například pole heřmánku) nebo zvířata pomohou dětem vštípit lásku přírody. Malé děti budou milovat hračky závěsy.

V dětském pokoji můžete často vidět závěsy s fotografií novinek s 3D efektem. Realistické obrázky pomohou vytvořit kouzelnou atmosféru v místnosti.

Závěsy pro dívky a chlapce

Každé dítě sní o tom, že se stane princeznou, a moderní materiály umožňují, aby byl pokoj mladé dámy úžasně krásný.

Psychologové se domnívají, že smíšené barvy jsou malými dětmi špatně vnímány, takže je lepší zvolit prosté záclony v klidných barvách.

Závěsy pro dívčí školku by měly být vybírány s velkou péčí. Adekvátní spánek ve tmě pomáhá posílit imunitní systém.

Je lepší ozdobit okna obrácená na jih závěsy „Den-noc“, které visí nahoře jednoduchými závěsy. Tenký závěs můžete použít v kombinaci s hustými závěsy.

Jasné akcenty v designu mateřské školky pomohou učinit klidnou dívku trochu aktivnější. Mohou to být obrázky princezny, motýlů nebo báječných zvířat na záclonách.

Závěsy pro dětskou školku mohou obsahovat obrázky automobilů nebo vtipné piráty. Můžete vyzdobit pokoj ve stylu pouštního ostrova, který určitě potěší mladý snílek.

Závěsy pro mateřské školy

Mateřská škola by měla mít krátké, praktické a zároveň krásné závěsy. Pro herny jsou vhodné světlé výrobky se vzory nebo tematickými obrázky.

Při výběru textilu pro zahradu je třeba si uvědomit, že monochromatické stěny klidných tónů umožňují použití barevných záclon.

Pokud jsou stěny plné jasných aplikací a kreseb, je lepší zvolit tenké záclony nenápadných barev.

Jaké typy záclon jsou vhodné do školky?

Rovné standardní záclony jsou dvojice záclon s tylem. Klasické závěsy se snadno čistí a snadno se čistí, pomocí kterých lze snadno upravit stupeň světla v místnosti.

Na fotografii je dětský pokoj s rovnými klasickými závěsy s mnoha záhyby a přídavným výklenkem.

Krátké závěsy v dětském pokoji otevřou chladič pro větší přenos tepla nebo otevřou zeď, například pro stůl. Parapetní závěsy poskytují snadnou péči a bezpečí pro plazící se dítě, aby se zabránilo zácpám.

S dlouhými závěsy v dětském pokoji můžete ukázat svou fantazii, učinit je asymetrickými, přidat podšívku, ušít ozdobné nášivky. Husté závěsy poskytnou vašemu dítěti zdravý denní spánek a lehký tylu zajistí rozptýlený příjem slunečního světla.

Fotografie ukazuje zajímavé řešení pro malý dětský pokoj, kde tlustá opona spolu s roletami kontrastní barvy chrání před světlem a rozděluje prostor na pracovní a rekreační oblast.

Římské rolety pro školky jsou vhodné do malého prostoru a vytvářejí minimalistický vzhled, kde není kladen důraz na dekoraci oken. Díky spolehlivému upevnění dítě nezachytí římsu.

Rolety v dětském pokoji mají stejný mechanismus jako římské, ale válí se do rolky. Díky různým vzorům a vzorům mohou ozdobit místnost pro dospívající i dítě. Jděte dobře s rovnými závěsy.

Pro malé dětské pokoje jsou vhodné vertikální nebo horizontální žaluzie. Chrání vás před sluncem a umožní použití parapetu pro další volné místo. Vypadá dobře s průsvitným tylem.

Fotografie ukazuje neobvyklý způsob připevnění klasických záclon, které jsou skryty pod stropním výklenkem.

Výběr záclon pro styl školky

Fotografie ukazuje dospívající dětský pokoj v moderním stylu, v němž jsou římské záclony kombinovány v barvě s nábytkem.

Záclony v námořním stylu by měly kombinovat bílou a modrou s průsvitnými organza a motouzy. Bílý lambrequin a další interiérové ​​předměty pomohou vytvořit efekt lodi v místnosti.

Závěsy do chlapcova pokoje

V mateřské školce mobilního chlapce je lepší opustit svěží a těžké závěsy se složitými závěsy, což komplikuje péči. Praktickou možností by byly krátké závěsy, rolety, rolety, římsko. Díky mechanismu je možné nastavit výšku zdvihu.

Z obrázku je vhodný velký ornament, klec nebo pruh. Vyberte si barvy pastelové a přírodní odstíny zelené, modré, šedé.

Při výběru záclon v dětském pokoji pro dospívajícího chlapce se musíte spolehnout na jeho koníčky a preference. Mohou to být lakonické rolety bez vzorů nebo s emotikony, hudební nástroje, graffiti nebo fotbalové míče.

Fotografie záclon v interiéru školky

Fotografie níže ukazují příklady využití různých možností záclony v interiéru dětského pokoje.

Jak vybrat typ záclon

Můžete si zařídit otevření okna bez zbytečného přetížení záclonami různých vzorů:

Módní záclony do školky

  • Římský. Jsou vyrobeny z lamel, kterými jsou taženy šňůry, které pomáhají zakrýt látku.
  • Japonský. Určitě potěší lidi, kteří chtějí být módní a moderní. Záclony jsou úzké plátna látky upevněné na speciálních záclonových tyčích. Otevírají se jako skříň, vypadají originální a svěží.

Originální závěsy do školky

Záclony mohou být vyzdobeny tradičními lehkými závěsy, tyly a organzy, které dodají kouzlu interiéru místnosti.

Při uspořádání dětského pokoje pro chlapce jsou výhodou takové záclony, že dokonale chrání před nadměrným sluncem a nahrazují nudné tradiční záclony. Při jejich výrobě se používají všechny druhy tkanin.

Záclony mohou být zdobeny tradičními lehkými závěsy, tyly, organzy, které dodají půvabu interiéru místnosti

V případě potřeby je možné tyto výrobky snadno nahradit jinými nebo upgradovat. Snadno se čistí, jsou bez prachu pomocí vysavače a šetří místo. Záclony podle fotografie si můžete vybrat v katalozích.

Zabezpečení a větší zabezpečení

Záclony by neměly být neúměrně dlouhé

Výrobní společnost «Galerie nábytku»

Dítě pro chlapce

  • Baby Boys & Girls
  • Chlapecký nábytek pro teenagery

Dítě na objednávku

  • Dítě pro chlapce
  • Dítě pro dívky
  • Dítě pro dva
  • Dítě pro tři nebo více dětí
  • Dítě se skládacími postelemi
  • Dítě se stolním lůžkem
  • Fotografie projektu
  • Fotografie na nábytek
  • Pískovací kresby
  • Výrobky z dětského nábytku

Domov

  • Dítě na objednávku
  • Akce a slevy
  • Dětský nábytek na splátky a úvěr
  • Naše ceny
  • Vaše zpětná vazba
  • Poznámky pro rodiče
  • Náš další nábytek
  • Kontakty

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector