Přebalovací stůl pro novorozence — jak si vybrat | Green-Pages.info

Výhody používání převlékací tabulky

Vyplatí se koupit převlékací stůl, protože:

Swaddler zabírá mnohem méně místa než běžný stůl, takže je vhodný i pro malý byt.

Pozornost! V žádném případě by nemělo být dítě ponecháno na stole bez dozoru. To platí i pro ty děti, které stále neví, jak se převrátit. Dítě může doslova spadnout za zlomek vteřiny.

Výrobní materiály

Přebalovací stůl pro novorozence je obvykle vyroben ze dřeva, ale horní část může být plastová. První možnost je odolnější, druhá vypadá modernější.

Moderní

Moderní modely jsou často vyrobeny z plastu. Neměli byste se bát tohoto materiálu. Vysoce kvalitní plast nezpůsobuje alergie a nevydává škodlivé látky. Doporučujeme však, abyste se zdrželi nákupu produktů s nepřirozeně jasnými barvami.

Klasický

Kritéria výběru

Při výběru nábytku pro novorozence je třeba vzít v úvahu následující aspekty:

 • pohodlí;
 • bezpečnost;
 • funkčnost;
 • kvalita materiálů.

Cena také hraje důležitou roli.

Při výběru byste se měli zaměřit na vzhled a stabilitu produktu

Bezpečnost používání

Přebalovací stůl pro postýlku pro novorozence musí být především bezpečný. Při výběru závěsného modelu byste měli věnovat zvláštní pozornost montáži. Modely s nohami a kolečky musí být stabilní.

Pohodlí

Funkčnost

Kvalita materiálů

Materiál musí být zcela bezpečný pro zdraví dítěte. Obvykle jsou bezpečnostní informace uvedeny v datovém listu produktu, proto byste měli před nákupem požádat prodejce o potřebné informace.

Pozornost! Pokud je pracovní deska vyrobena z levného plastu, měla by vás upozornit silná chemická vůně. V tomto případě je lepší zdržet se nákupu, protože děti do jednoho roku jsou přísně zakázány v kontaktu s alergenními materiály.

Ne všichni rodiče vědí, kolik stojí plenka v moderních obchodech. Náklady na nábytek pro nejmenší se mohou pohybovat od dvou do dvaceti tisíc rublů, v závislosti na:

 • design;
 • velikost;
 • výrobce;
 • funkční vlastnosti modelu.

Nejdražší jsou modely, které mají originální design a jsou vyrobeny z přírodního dřeva.

Charakteristika rozpočtových modelů

Hlavní charakteristiky rozpočtových modelů jsou:

 • stojí až pět tisíc rublů;
 • malé stolní velikosti;
 • typický design;
 • krátká životnost.

Nebezpečí takových modelů je v tom, že výrobci často používají levné, nekvalitní plasty.

Rozpočtové modely jsou kompaktní a poměrně jednoduché provedení.

Vlastnosti prémiových modelů

Typy měnících se tabulek

Podle modelů výrobců dětského nábytku

Klasický

Nejjednodušší přebalovací stůl s police ve tvaru matrace na nohou. Otevřené police budou držet potřebné věci nebo kontejnery a krabice pro jejich uložení. Když vaše dítě vyroste, přebalovací stůl se změní na stojan, například na hračky.

Suspenze

Výměna komody

Transformátor

Vyhřívaná plenka s zářivkou

Takový převlékací stůl se často používá pro převlékání a oblékání novorozenců a kojenců v porodnicích, dětských klinikách.

Přebalovací deska

Pokud hledáte alternativu k přebalovacímu stolu, podívejte se na přebalovací desku s nepromokavým povrchem a pěnovými nárazníky. Deska je díky pevné základně umístěna na jakémkoli vodorovném povrchu.

Co potřebuješ vědět

Zpočátku byly nárazníky betonu navrženy tak, aby poskytovaly pohodlný a bezpečný spánek pro dítě od narození do 3 let. Brání dítěti v tom, aby udeřilo do prutů, a brání v tom, aby se mezi ně dostaly nohy a kliky.

Strany jsou:

 • Měkké a poloměkké. Jsou zpravidla vyrobeny z bavlny — nejsou alergenní, prodyšné a po praní rychle zasychají. Tyto strany se používají v kolébkách s roštovými zády, fixované suchým zipem nebo provázky. Jako plniva se používá pěnová guma, syntetický zimníizér a další materiály. Kryty těchto nárazníků jsou odnímatelné a lze je snadno mýt v autě.
 • Tvrdý. Jedná se o odolný rám vyrobený ze dřeva, plastu nebo jiných materiálů, potažený látkou. Určeno pro děti od jednoho roku.

O čem varují odpůrci nárazníků pro děti

Před několika lety publikoval americký časopis Journal of Pediatrics článek, který informoval o tom, že v letech 1985 až 2012 zemřelo na zadušení 48 dětí, a dalších 146 bylo zraněno.

Někteří pediatrové se nicméně obecně domnívají, že v dětské postýlce do jednoho roku by nemělo být nic zbytečného — nejen nárazníky, ale dokonce i polštáře a přikrývky. Taková jednoduchá opatření ho mohou zachránit před syndromem náhlého úmrtí kojenců.

Výhody houpačky batole

• Tento proces přináší dítěti spoustu potěšení a pozitivních emocí, což má pozitivní vliv na jeho náladu.

• Čas od času pomocí houpačky můžete své dítě naučit nezávislému volnému času.

• Máma si bude moci odpočinout a jít o své podnikání, aniž by se obávala, že dítě spadne a ublíží se.

• Houpačka je také vytvořena pro dítě, aby usnulo, což znamená, že ho rodiče nebudou muset houpat v náručí.

Co hledat při nákupu

Věk a hmotnost dětí

Bezpečnost

Pohodlí

Věnujte pozornost sedadlu — židle musí být anatomicky tvarovaná s pevným rámem. Vyžadují se měkké odnímatelné kryty, které se snadno čistí a umývají.

Další funkce

Výrobci se nyní ujišťují, že houpačka je co nejfunkčnější. Proto, pokud máte dostatek finančních prostředků, můžete si vybrat model se sadou ukolébavek, různých vibračních režimů, časovače, přívěsku s hračkami atd.

Obytná plocha

Než si koupíte houpačku, přemýšlejte o tom, kam ji umístíte, protože některé modely jsou poměrně velké.

Výhody používání kombinovaného nábytku

Výrobci vyvinuli několik typů nábytku pro děti různého věku. Nejvíce mobilní jsou transformační stoly, stejně jako komody s přebalovacím stolem.

Kombinovaný nábytek má řadu výhod:

Z jakých materiálů se mění komody vyrobené z

Dřevo

Dřevo je nejbezpečnějším materiálem pro zdraví dítěte. Má vzduchovou propustnost a řadu dalších výhod. Nábytek je vyroben z druhů odolných proti opotřebení.

Za cenu se takový nábytek nepovažuje za levný. Přestože otázka spoření, pokud jde o děti, by neměla být hranou. Koneckonců, ten či onen nábytek se kupuje na dlouhou dobu. A pokud je v rodině plánováno přidání, bude zděděno.

Pokud materiál patří jehličnanům, pak to vydrží málo. Materiál borovice má tedy měkký základ. Na něm se rychle objeví škrábance a promáčknutí. A když dítě začne chodit samostatně, bude jich ještě víc.

Bříza je silnější ve vztahu k mechanickému namáhání. Životnost je mnohem delší.

Nejkvalitnějším materiálem je však buk. Zachovává si svůj původní vzhled a časem se nenosí.

Strom má svou vlastní specifickou dřevitou vůni. Dítě může mít individuální nesnášenlivost. Proto musí být položka před použitím dobře větraná. Větrání může trvat až dva týdny.

Kov

Plastický

Zda se má koupit již použitý stůl

Existuje jiný způsob, jak vyřešit problém neexistence převlékací tabulky. Zkus to sám.

Jak vyrobit přebalovací stůl pro novorozence vlastními rukama, viz videoklip.

A tato mistrovská třída vás naučí, jak vyrobit matraci pro novorozence.

Doporučení pro použití

Pravidla použití jsou jednoduchá a přímá.

Následuj tyto kroky:

Pokud tedy chcete ušetřit peníze, měli byste si vybrat mezi dřevotřískovými deskami a plasty. Pokud je zdraví dítěte na prvním místě, pak dřevěné komody vyřeší všechny vaše problémy a starosti.

Odrůdy kulatých transformačních lůžek

Kulatý kabriolet pro novorozence se nedávno objevil na trhu, ale získal popularitu mezi kupujícími. Jeho hlavní výhodou je kombinace několika položek nezbytných pro péči o dítě.

Výrobci vyrábějí různé typy takových kolébek: transformační kolébky 3 v 1, 5 v 1, 6 v 1 pro novorozence, kolečka pro transformaci 7 v 1, 8 v 1 a 11 v 1 postýlce.

První číslo ukazuje počet možných možností, na které se převádí kulaté transformační lůžko pro novorozence.

Co hledat při výběru: 7 kritérií

Kvalitní

Pečlivě zkontrolujte a zkontrolujte stabilitu konstrukce. Pečlivě prozkoumejte upevnění stěn a dna.

Konstrukce s dřevěnými nebo plastovými upevňovacími prvky v jejich konstrukci nemohou být spolehlivé.

Bezpečnost

Pro dítě by neměly být volně k dispozici žádné malé části, ozdoby, které by mohl odhalit nebo odlomit; šrouby a matice, které lze snadno odšroubovat.

Koneckonců, dítě roste, stává se zvídavým, je pro něj zajímavé dotknout se, škubnout, kroutit. Šrouby a matice musí být mimo dosah.

Co dělat, když vyrůstá hyperaktivní dítě, přečtěte si náš materiál.

Spolehlivost podpory

Pokud jsou nohy stabilní, transformační lůžko trvá až 7-10 let a slabé struktury jednoduše nesou váhu dospívajícího.

Pokud je model vybaven kolečky, pak jsou součástí balení odolné klipy.

Pozor na materiál

Nebude zbytečné požadovat od prodejců osvědčení o kvalitě tohoto produktu, zkontrolovat nepřítomnost toxických barev a jiných škodlivých umělých materiálů ve složení.

Výběr matrace pro novorozence v postýlce by měl být také pečlivě připraven. Rozumný přístup znamená, že vzhled není důležitý. Z ekologického hlediska je bezpečný dětský nábytek pro dítě vyroben z přírodního dřeva.

Snadná montáž

V obchodě nezapomeňte zkontrolovat všechna ustanovení, zda je mechanismus zaseknutý, zda je snadné přenést z jedné úrovně na druhou.

Pokud se vyskytnou problémy, ale prodávající je přesvědčen, že je to pouze proto, že nábytek je stále nový, neměli byste za to jeho slovo brát, je lepší hledat možnost, která je v pořádku.

Existuje video, které přesně ukazuje, jak sestavit a transformovat postýlku pro novorozence:

Zařízení

Zkontrolujte, zda je vše dostupné z toho, co je popsáno v pokynech.

Je dobré, pokud jsou silikonové podložky umístěny na horní okraj stěn, to se provádí tak, že během kříhání dítě neohryje dřevěnou desku, ale silikonovou podložku; nezkazil vzhled nábytku a neublížil.

Estetika

Nekupování kolébky jasných, křičících tónů s ozdobnými vzory je nákupem na více než jeden rok, je důležité, aby nedráždil oči dítěte a nepoškozoval jeho psychiku.

Výrobce

Zájem o zemi výroby a společnost.

Stojí za to koupit dětský nábytek od důvěryhodných výrobců, kteří poskytují záruku kvality a odpovídají za bezpečnost svých výrobků.

Top 5 nejlepších kabrioletů 2016-2017

Zdá se, že dětská postýlka byla vybrána s chutí, ale dítě stále nespí, co dělat, když dítě zaměňuje den s nocí, odpoví další článek.

Doporučujeme přečíst si recenze o kulatém transformátorovém lůžku pro novorozence.

závěry

Chcete-li vytvořit pohodlné podmínky pro spánek a bdělost dítěte, musíte pečlivě přistupovat k výběru dětského nábytku. Model transformátorové postele je ideální pro ty, kteří ocení praktičnost, kvalitu, pohodlí a spolehlivost.

Na závěr si můžete prohlédnout video, jak se dětská postýlka transformuje:

9 důvodů pro tuto volbu

 1. Dítě vidí místnost v 360 stupních.
 2. V provedení se zásuvkou jsou umístěny dětské věci, které uvolňují prostor v místnosti z šatníku na oblečení, což je důležité plus v malém bytě.
 3. Kruhová transformátorová postel pro novorozence se rozšiřuje a bude trvat až 10 let.
 4. K dispozici je houpací mechanismus, takže dítě nespí na rukou, ale při houpání.

Nevýhodou těchto kolébek jsou náklady.

Interiér dívčího pokoje by měl být přistupován rozumně a prakticky, ale nezapomeňte na preference a věk dítěte, a naše tipy vám s tím pomohou.

Vlastnosti některých modelů

Kulatá postel — kabriolet 3 v 1

Dokud dítě není 1 rok, používá se jako postýlka se sníženým dnem.

Pokud je dno zdviženo do horní úrovně, postel se změní na převlékací stůl, což je velmi výhodné.

Když je dno dole a podestýlka je odstraněna, působí jako aréna, kola jsou zabrzděna.

U tohoto modelu boční stěny nespadají ani se nezatahují, ale existují modely, které mají na jedné straně dveře se zámkem nebo háčkem. Jednoleté dítě leze do ohrádky samo.

Postýlka 5 v 1

Kulaté přeměnitelné lůžko 5 v 1 se transformuje z kulatého na oválného, ​​čímž se zvětšuje jeho délka.

Pokud odstraníte boční stěnu, postel se změní na pohovku, která je vhodná pro 2-3leté dítě.

Kromě toho lze lůžko 5 v 1 převést na ohrádku nebo stůl se dvěma židlemi.

Kulatá postel — kabriolet 6 v 1

Tyto postýlky mají kovové tělo. Převeden na oválný, větší, přebalovací stůl, pohovka, ohrádka.

Dětská postýlka pro novorozence 8 v 1

Transformátor s kulatým ložem 8 v 1 je v první řadě obyčejné lůžko, ve kterém je nastavena výška dna. Dítě roste a může být přeměněno na oválné. Pro novorozence je zabudována funkce kolébky.

Zvednutím dna a jeho upevněním v horní poloze se změní na převlékací stůl.

Pokud dno klesne na nižší úroveň, bude to aréna, ve které dítě bude hrát a začne plazit.

Od 2 let je boční stěna odstraněna a stává se z ní pohovka. Tato funkce se používá při probuzení a pro spánek vraťte boční stěnu na své místo.

Nová transformace nastává, když se kulatá transformační postýlka pro novorozence změní na stůl a 2 křesla.

Když dítě vyroste, boky jsou odstraněny z obou stran a dostanete běžnou postel pro školáka.

Rozkládací postel 11 v 1

Výhody: dvě velikosti, postel může být s nebo bez kyvadla.

Postel se promění v kolébku s kyvadlovým mechanismem pro pohybovou nemoc dítěte, tašku lze prodloužit ze 65 cm na 90 cm v jiné poloze.

Pokud chcete, může to být pouze kolébka bez kyvadla na kolech, má také 2 možné velikosti: kulaté nebo oválné. Zatímco dítě je velmi malé, udělá to kulaté. Poté se pohybuje od sebe, délka se zvětšuje o 30 cm.

Boční stěna může být odstraněna nebo spuštěna, s nebo bez kyvadlového mechanismu.

A pokud odstraníte obě strany — dospívající pohovka. Možná transformace na 2 křesla se stolem.

Doporučujeme také podívat se na několik pravidel pro výběr kočárku pro novorozence v kterémkoli ročním období.

Zpětná vazba od rodičů

Elena, 25 let, Moskva

Koupili jsme ideální variantu, všechny materiály jsou neškodné, existuje certifikát kvality, snadno transformovatelný.

Naše princezna se to opravdu líbilo.

Maria, 28 let, Moskva

Model Nasha Krokha jsme koupili již v květnu, jsme velmi spokojeni, můžete jej převrátit z jedné místnosti do druhé. Kde jsem, je moje dítě.

Teď se transformujeme do arény, můj syn tam hraje s potěšením, dokonce stojí na nohou, drží se na postranních kolejnicích a čeká na první kroky.

Svetlana, 30 let, Moskva

Máme papeže Carla 6/1. Moc se mi líbí skutečnost, že existuje kyvadlo. Pohodlné přírodní materiály.

Zatímco můj zajíček ještě není měsíc starý, používáme pouze dvě pozice — kulaté lůžko a přebalovací stůl. Je snadné transformovat. Pro mě je to výhodná varianta a také pro mou dceru.

Potřebujete to vůbec?

V moderním životě se stále častěji objevuje otázka, zda je pro dítě třeba mít oddělenou koupel, protože každý byt nebo dům je vybaven koupelnou, kde můžete své dítě volně koupat, aniž byste si na to museli kupovat speciální nádobu a aniž by se dům zaplňoval.

S ohledem na tyto odlišné názory je vhodné shromáždit všechny klady a zápory do samostatných seznamů.

Současně existují i ​​nevýhody.:

Typy koupelí

Rozmanitost koupacích van je prostě odrazující a přiměje oči kupujících rozptýlit se ve všech směrech od množství funkcí, barev a tvarů.

V takovém širokém sortimentu se musíte soustředit a vybrat si typ vířivky, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a potřebám vašeho dítěte.

Video: jak si vybrat vanu

Klasický plast

Taková koupel je obyčejně velká. plastová miska (kulatá, oválná, jiný tvar), která je doplněna mnoha doplňky.

Souprava může také obsahovat speciální koberec pro dítě a ergonomický polštář na hlavu.

Mezi výhody tohoto typu písma patří:

Nevýhody modelů zahrnují:

 • nedostatek dalších funkcí pro levné levné koupele;
 • levné plastové kontejnery nemají vypouštěcí otvory, a proto bude obtížné je převrátit.

Anatomický

Mezi výhody tohoto typu písma patří:

 • přítomnost speciálního skluzu, který proces usnadňuje a usnadňuje;
 • další funkce (teploměr, vypouštěcí otvor atd.).

Nevýhody modelů zahrnují:

 • speciální skluzavka není odnímatelná, a proto taková vana nebude sloužit dlouho, protože dítě vyroste a skluzavka nemůže být odstraněna;
 • není nejdostupnější typ.

Připojeno k vaně pro dospělé

Tento typ koupacích nádrží se od předchozích liší pouze přítomností speciálních držáků pro velké společné koupele. Mezi výhody tohoto typu písma patří:

Nevýhody modelů zahrnují:

 • vysoká cena;
 • pravděpodobnost prasknutí plastu v důsledku sklopné polohy.

Skládací

Tento typ je také vyroben z plastu a je dodáván v široké škále barev a tvarů.

Nevýhody modelů zahrnují jejich vysoké náklady..

Nafukovací

Samotné jméno této kategorie mluví samo za sebe. Tento typ horké vany se liší tím, že její strany a dno jsou nafouknuté. Výhody tohoto typu zahrnují:

 • bezpečnost pro dítě díky nafukovací konstrukci proti nárazům;
 • relativně nízká cena.
 • snadnost přepravy;
 • možnost využití v přírodě.

Nevýhody modelů zahrnují:

S přebalovacím stolem

Mezi výhody tohoto typu písma patří:

 • bezpečnost;
 • ergonomie, protože vše, co potřebujete, je vždy po ruce (existují police a vybrání pro koupelnové doplňky);
 • kompaktnost.

Nevýhody modelů zahrnují:

 • nevhodné pro vypouštění a nalévání vody. To bude muset být provedeno ručně;
 • sám, bude obtížné nainstalovat stůl na vanu s dítětem v náručí. Buď musíte dítě někam odložit, nebo budete potřebovat pomocníky;
 • vysoká cena.

Antimikrobiální

Kolo

Kulatá koupel má také jméno „břicho matky“, protože opakuje tvar lůna matky, čímž vytváří nejpohodlnější polohu pro dítě.

Jaké jsou různé měnící se tabulky?

Kolik stojí měnící se stůl?

Přebalovací stůl výrazně zjednodušuje péči o dítě

Nákup nábytku do školky vyžaduje racionální přístup. Přebalovací stůl je jednou z prvních položek, které lze zakoupit. Výrazně zjednodušuje péči o dítě, je úložištěm pro dětské oblečení a hygienické potřeby.

Do jakého věku se mění tabulky?

Informace na místě slouží pouze pro informaci a nejsou doporučením pro vlastní diagnostiku a léčbu. V případě lékařských otázek se poraďte se svým lékařem.

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector