Skupina společností Tekar; je mezinárodní tým odborníků na navrhování, výrobu a distribuci kuchyňského náčiní: dřezy, vodovodní baterie, domácí spotřebiče a doplňky | Green-Pages.info

Elitní dárky pro zvláštní příležitosti a pro VIP

Hledáte dárek, který odpovídá zvláštnímu postavení příjemce? Nebo se připravujete na významnou událost ve vašem životě: svatbu blízkých, kariérní vzestup nebo jinou důležitou dovolenou? Pak věnujte pozornost originálním nápadům exkluzivních dárků od firmy BORK.

Elitní dárkové nápady

Více nápadů na funkční a užitečné dárky najdete na webových stránkách mezinárodní značky Breville. A můžete ocenit vycibrený styl doplňků a také koupit model, který se vám líbí, v oficiálním butiku BORK ve vašem městě:

Na webu BORK si také můžete vždy objednat nebo se obrátit na horkou linku 8 (800) 500-88-99 pro radu z jakéhokoli města v Rusku. Před návštěvou butiku doporučujeme zkontrolovat dostupnost zboží jedním z výše uvedených telefonů.

Recenze populárních výrobců kuchyňských doplňků

Bosch

Německá společnost byla založena v roce 1886 a vyráběla hlavně elektrická zařízení. Později společnost zahájila výzkum v oblasti automobilového průmyslu a začala dodávat komponenty pro automobilové závody.

Společnost Bosch se pokusila rozšířit svůj sortiment a ve 20. letech minulého století uvedla zastřihovač vlasů. To byl začátek výroby domácích spotřebičů. Jedním z firemních hesel: „Navrženo pro život“.

Joseph Joseph

Historie společnosti začala poměrně nedávno — v roce 2003, kdy Richard a Anthony Joseph vyrobili první prkénky z tvrzeného skla ve výrobě svého dědečka.

Tefal

Společnost dnes věří, že hlavní myšlenkou je dát lidem příležitost vařit chutné a zdravé jídlo. Řada nyní zahrnuje zařízení na vaření z kovu a moderních plastů — bezpečná a spolehlivá.

S odznakem Tefal lze najít i malé domácí spotřebiče: konvice, toustovače, kávovary, vícebarevná zařízení a mnohem více, bez nichž si není těžké představit moderní kuchyň.

Pohodlí a pohodlí kuchyně hraje velmi důležitou roli.

Při výrobě používáme fasády z řady italských továren, MDF fasády s PVC fólií, malované fasády se speciálními efekty, chameleon, patina, cracolet. Vyrábíme stylové kuchyně a kuchyňské linky pro vestavěné spotřebiče.

2. Materiál

Vysoce uhlíková nerezová ocel

Pokud neznáte výrobce nože a nejste si jisti kvalitou oceli, pečlivě zkontrolujte čepel. Jakékoli jámy, skvrny nebo tmavé skvrny jsou známkou nekvalitní oceli.

Kromě oceli existují keramické a plastové nože.

Nože na nealkoholická jídla se vyrábějí převážně z plastů: dorty, muffiny, listové saláty. Tato zařízení zabírají velmi malý výklenek a nebudeme jim věnovat samostatnou kapitolu.

Keramické nože jsou další věcí. Toto je módní inovace, která nedávno vstoupila do našich životů.

Kliky nože jsou velmi rozmanité. Nejoblíbenější jsou kov, plast a dřevo.

Dřevěné kliky nejen vypadají stylově, ale také velmi příjemně na dotek. Ale pokud jste si takové nože zakoupili, budete muset dodržovat řadu pravidel: nenechávejte je po dlouhou dobu vlhkou a nemyjte je v myčce na nádobí. V opačném případě pero ztmavne, praskne nebo skvrny.

Celokovové kuchyňské nože jsou obvykle dražší, a proto jsou výsadou známých značek. Ale takové čepeli rozhodně nehrozí nebezpečí vypadnutí z rukojeti.

Existují také kombinované možnosti: například u elitních japonských řezných nástrojů může být klika vyrobena z vysoce kvalitního dřeva potaženého teflonem.

Kombinovaný kuchyňský nůž

Obecně platí, že výběr materiálu rukojeti je spíše otázkou designu: nože vyrobené výhradně z kovu se dokonale hodí do high-tech kuchyně as dřevěnou rukojetí — kde převládá etnický nebo rustikální styl.

Tvar rukojeti je mnohem důležitější. Měl by být pevně utažený (nůž by se neměl cítit těžký nebo nepohodlný) a přiměřený pro správnou rovnováhu.

4. Ostření

Známkou dobrého nástroje je rovnoměrný a rovný doostřovací proužek, bez odštípnutí a tmavých skvrn.

Rovnoměrná brusná páska je známkou dobrého nástroje

6. Příslušenství

Stojan s výplní pro kuchyňské nože

Pokud je na kuchyňské desce dostatek místa, vyberte stojan. Lepší ne pro určitý počet nožů, ale univerzální: najednou máte několik dalších nástrojů.

Pokud je vaše kuchyně velmi kompaktní, zvolte možnost zavěšení. Výhodnou možností je magnetický držák.

Aby nástroje domácího kuchaře zůstaly vždy ostré, můžete si pro ně koupit musat (obvazový nástroj) nebo speciální ořezávátko nože.

Stručný popis:

Doporučujeme navštívit:

Ostatní výrobky v sekci

Sada nožů na nože Rommelsbacher EM 120 vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli, která se vyznačuje dlouhou životností, hygienickou.

Řezačka jablek je speciální nástroj vyrobený výhradně z materiálů šetrných k životnímu prostředí: plastové plastové tělo z potravin, kvalitní nože z nerezové oceli.

Filetovací nůž OPINEL 000516 je určen k oddělení filé z masa nebo ryb z kostí a jejich sekání na porcované kousky. Vhodné také pro n.

Filetový nůž OPINEL 000015 je určen k oddělení filé z masa nebo ryb z kostí a jejich sekání na porcované kousky. Vhodné také pro n.

Řezačka sýrů Oriental Way 9 614 strunová řezačka sýrů pro snadné, pohodlné, rychlé a rovnoměrné řezání sýrů. Řezačka sýrů je vyrobena z odolných dřevin.

Nůž TimA Samurai SAM05 kuchyňský nástroj pro řezání sýrů a uzenin, másla, zeleniny, ovoce. Používá se při přípravě jednohubek nebo b.

V kuchyni je místo, kde je vždy příjemné trávit čas potěšením jídla připraveného z vašich vlastních rukou. Aby byl pobyt na něm m.

Filetový nůž OPINEL 000011 je určen k oddělení filé z masa nebo ryb z kostí a jejich sekání na porcované kousky. Vhodné také pro n.

Kotoučový nůž Sayonara je ideálním pomocníkem v kuchyni jak pro profesionální kuchaře, kteří zpracovávají spoustu produktů za směnu, tak pro ženy v domácnosti, které vaří.

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector