Úklid a úklid domu, nábytku a kuchyně | Green-Pages.info

Pravidla čištění kuchyně — kde začít

První místo, kde začít, je rychlé vyčištění kuchyně za 20 minut. Pomůže odstranit nepořádek a připravit kuchyňský kout na velké vyčištění.

Při čištění dekorů v kuchyni buďte velmi opatrní a velmi opatrní při čištění obrazů, reprodukcí a jiných dekorací na stěnách.

Mohou se chytit pod sklenici a poškodit je. Je třeba nanést látku nebo vodu na hadr, aby se otřel rám, sklo.

Vyčistěte kuchyňské baterie vodou a saponátem. Nezapomeňte se plazit do všech rohů, protože se zde hromadí hlavní nečistoty, použijte měkký hadřík. Po vyčištění opláchněte povrch baterie a osušte.

Je čas řešit sporák, troubu a odsavač par! Jsou-li elektrické, nejprve je vypněte. K mytí použijte následující produkty: Cif krém, odstraňovač mastnoty Unicum „Gold“, Dr. Beckmann. Výběr závisí na varné desce, kterou máte.

Čištění trouby

Otřete všechny povrchy vlhkou houbou, včetně dvířek trouby, naneste čisticí prostředek a opláchněte horkou čistou vodou.

Důkladně opláchněte vnitřek trouby vodou a otřete všechny povrchy bez popálení. Nádobí se vždy snažte zakrýt víky nebo fólií, aby nedošlo k silné kontaminaci sporáku.

Při čištění kamen je nutné otevřít okna v kuchyni tak, aby zápach čisticího prostředku zmizel, protože může obsahovat čpavek.

Nyní můžete vyčistit mikrovlnnou troubu, toustovač a další kuchyňské náčiní.

Čištění vnitřku chladničky

Je nutné nastavit režim teploty na nulu, a to jak v mrazničce, tak v lednici. Nevypínejte jej, protože potřebujete světlo, které chcete vyjmout zevnitř.

Vyjměte čerstvé jídlo k čištění. Když je vaše lednička plná, je přerušena cirkulace vzduchu, a proto je obtížné ji provozovat.

Vyčistěte police jemným čisticím roztokem a poté je otřete suchým hadříkem. Vnitřek chladničky omyjte mýdlovou vodou a čistou vodou a setřete jej dosucha.

Vyjměte misky na maso a zeleninu, očistěte od nich všechny skvrny a dobře opláchněte. Nezapomeňte si kartáčkem vyčistit rohy chladničky a gumové těsnění kolem dveří. Vyčistěte police na dveřích.

Dobré vědět:  Interiér moderní kuchyně; 80 fotografií z nejlepších novinek designu kuchyně | Green-Pages.info

Čištění mrazničky

Nejprve odpojte mrazničku a zahajte odmrazování. Pokud dojde k velkým hromadám ledu, pravděpodobně bude rozumné nechat chladničku přes noc vypnout.

Po vyjmutí všech potravin z nich nechte dveře mrazničky otevřené.

Otřete kapající vodu, položte plech na pečení na kuchyňskou podlahu pod mrazák. Doporučuje se používat staré ručníky ke shromažďování přebytečné vlhkosti.

Vyčistěte mrazák vlhkým hadříkem, používejte pouze čistou vodu, nikdy nepoužívejte mýdlovou vodu.

Umístěte misky na kostky ledu do mýdlové vody, poté je opláchněte čistou vodou a osušte.

Vyjměte a opláchněte zásuvky a formy mrazničky.

Po odstranění ledu a vody otřete vnitřek mrazničky. Schnout. Zavřete dvířka a zapněte ledničku, před opětovným vložením jídla ji nechte běžet asi 20 minut.

Čištění podlahové krytiny

Čištění kuchyně — tipy

Před zahájením čištění shromážděte potřebné vybavení a čisticí prostředky. Pokud přejdete z čištění na nalezení správného nástroje, rychle se unavíte a ztratíte spoustu času.

Co budete potřebovat pro všeobecné úklid kuchyně:

Je snadné s námi pracovat!

Necháte na webu požadavek, utrácíte jen 2 minuty

Zavoláme zpět a prodiskutujeme podrobnosti o práci

Platíte za službu online, aniž byste opustili svůj domov

Získáte dokonale čistou místnost

Obecná cena úklidu od 95 rublů / m2.
Obytná plocha do 40 m2 do 50 m2 do 60 m2 do 70 m2 do 80 m2 až do 90 m2 do 100 m2 Dále
jarní úklid 6400 ₽ 7200 ₽ 8000 ₽ 8400 ₽ 8800 ₽ 9600 ₽ 10400 ₽ 104 ₽ / m2

Vezměte prosím na vědomí, že v případě obtížných případů všeobecného úklidu bytu je třeba množství práce varovat a projednat předem na individuálním základě.

Odjezd vozu ze speciální. Zařízení mimo Moskevský okruh 1000r do 20 km. Další + 50r km.

Dobré vědět:  Jak si vybrat elektrický sporák do kuchyně | Green-Pages.info

Cestování zaměstnance z nejbližší stanice metra hradí klient (náklady na dopravu v obou směrech).

Čistý, uklizený byt je touhou mnoha manželek a majitelů. Bohužel, v dnešním rytmu života velmi často není dostatek času, žádná touha, žádná energie k čištění domu. Je možné v tomto případě získat to, co chcete? Samozřejmě ano!

Proč přesně naše společnost

Ušetřit čas

Výborný výsledek

Rychlost čištění

Zaměstnanci společnosti Nastenka se předem seznámí s množstvím práce, kterou je třeba vykonat, a neztrácejí čas, když se pustí do práce. A jejich skvělé zkušenosti s úklidem bytů jim umožňují řádně a rychle vyčistit pořádek.

Potřebujete profesionální úklid?

pošlete nám žádost

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector