Veselý květinový zahradní vláček s vlastními rukama: kreativní nápady + fotografie

Záhony v zemi s vlastními rukama

Původní řešení záhonu v podobě zeminy rozptýlené z květináče s květy petúnie

Nespěchejte, abyste vyhodili staré písčité kolečko, bude to vynikající květinový záhon, který ozdobí vaši zahradu

Osvětlený květinový záhon vás potěší i ve tmě

Květiny na záhony

Původní použití starého sudu pod krásnou květinovou zahradou petúnie

Krásně zdobený záhon ze zářivě podměrečných květin vás potěší až do podzimu

Rozřezáním sudu na dvě části získáte originální velké květináče na záhon

Obzvláště důležité jsou barvy, jako je fialová, světle zelená, oranžová, které se získávají pouze v důsledku smíchání základních barev. Tyrkysová, modrá, světle modrá jsou studené odstíny.

Černobílé, polární odstíny jsou kombinovány s jakoukoli barvou. Díky široké škále barev tak můžete na zahradě vytvořit jedinečnou paletu.

Pro optimální harmonii je velmi důležité mít na záhonu správnou kombinaci barev rostlin.

Krásné jarní složení čerstvých květin a kovu

Pokuste se umístit nejjasnější a nejvyšší květiny do středu květinového záhonu a vysaďte kolem nich nízko rostoucí rostliny

Před zdobením zahrady musíte nejprve rozhodnout o hlavní barvě a přechodu tónů. Pokud jste vybrali základní barvu, neměli byste vedle ní vysazovat podobné barvy, v takovém případě nebude zahrada vypadat jasně a nudně.

Kreativní fantazie člověka neznají hranice, dokáže i z jednoduchých věcí udělat úžasný umělecký předmět

Není špatný nápad umístit záhon poblíž vchodu do areálu nebo vedle jiné budovy, čímž zušlechtíte budovy. Přesné umístění květinových záhonů stojí za to nakreslit náčrt vaší zahrady, abyste mohli předpovědět konečný výsledek.

Krásný živý plot nádherných růží každý den vám dá jarní náladu

Je lepší instalovat jasný vertikální květinový záhon v blízkosti místa odpočinku, abyste mohli neustále obdivovat svůj nápad

Nejhrubší chybou při zdobení zahrady je přehnané to, jak v barvách, tak v uspořádání květin. Nezabírejte všechny volné místo kvetoucími rostlinami.

Pohodlné uspořádání záhonu s krásnými vytrvalými rostlinami

Pokud jsou všechny květinové záhony v zemi vyráběny ručně, pak je to dvojnásob příjemné

Stylová letní chata obklopená krásnými květinovými záhony

Zahradní květinové záhony vyrobené ze šrotu jsou vždy hodné úcty

Originální složení krásně kvetoucích rostlin macešky

Možnosti výzdoba , Na zahradě je spousta barev a uspořádání záhonů, tady, jak se říká, kdo, co je skvělé. Přesto stojí za to se řídit základními principy.

Vyzdobte svou zahradu správně, udržujte rovnováhu přírodních barev, protože existuje spousta nápadů na vytváření květinových záhonů.

Neobvyklé kytice 2020-2021 z neobvyklých materiálů

Zdálo by se, že původní kytice budou příjemné pouze pro ženy. Ale ne! Muži si také mohou vychutnat kytici, pokud mají takové neobvyklé kytice mužskou náladu.

Takže super dárek s náznaky kreativity a vtipu — originální kytice ponožek napodobujících růže.

Taková kytice bude nejen vypadat zajímavě, ale také se stane užitečným dárkem pro muže.

Kdo řekl, že děti nebudou s kyticí spokojené? Děti budou samozřejmě v sedmém nebi se štěstím, pokud jim budou jako dárek poskytnuty originální kytice sladkostí, sladkostí a plyšových hraček.

Dobré vědět:  DIY dekorace nábytku: decoupage, craquelure, papírová hmota, umělecká malba

Takové neobvyklé kytice se vyrábějí pomocí speciálního vlnitého papíru, který obsahuje kompozice v různých formách.

Bezpochyby se takové lahodné kytice budou líbit vašim blízkým, zvláště pokud je předložíte u příležitosti nějaké významné události.

Krásné a originální kytice květin 2020-2021 nepochybně potěší narozeninovou dívku, pokud je tvořena květinami různých velikostí, tvarů a kontrastních barevných kombinací.

Neméně originální vypadá neobvyklá kytice jedné květiny (glamelia), kterou květinářství nabízí nevěstám.

Rozkošné sezónní kytice 2020-2021: skvělé nápady pro kytice a kompozice pro interiér

Nepochybně nelze zapomenout na takovou formu jako originální kytice se sezónní náladou.

Okouzlující kytice čerstvých květin jaro-léto přinese svěžest prvních květů, něžnost květin.

Také potěší krásné možnosti s tulipány, narcisy, růžemi, pivonkami, orchidejemi, větvičkami zelených rostlin atd.

Pro sezónu podzim-zima květinářství připravilo neobvyklé kytice s gerberami, karafiáty, chryzantémy, tmavě kala, frézie a také další dekor v podobě šišek, jehel, bavlny, větviček, sušených částí atd.

Neobvyklé kytice 2019-2020 vypadají obzvláště působivě s nádechem sezónnosti v koších, hrncích, neobvyklých nádobách jako interiérových předmětech a výzdobě hostiny.

Díky takovému květinovému trendu bude váš interiér světlejší, zajímavější a váš stůl se promění, což hostům umožní cítit nejen chuť jídla, ale také estetické potěšení.

Jak si vyrobit záhon s vlastními rukama

Než začnete vytvářet záhon, musíte se rozhodnout pro nápad. Jasná prezentace konečného výsledku vám pomůže vybrat ty správné materiály.

Video ukazuje příklad květinového záhonu ve formě vlaku z krabic:

Záhon z vlakových boxů na zahradu

Krabice jsou vynikajícím materiálem pro výrobu vlaku. Ve skutečnosti se jedná o hotové květinové záhony. Potřebují pouze odpovídající vzhled, aby vytvořili automobily a samotný motor.

Chcete-li získat květinovou zahradu ve venkovském domě, jako na fotografii, vlastními rukama, nejprve připravte materiály:

Po přípravě materiálů začnou vytvářet záhony.

Kola a krabice jsou natřeny. Obrobky se nechají úplně vyschnout. Montáž začíná přišroubováním kol ke skříním. Všechny přívěsy jsou spojeny drátem do jednoho vlaku.

Kabina lokomotivy je sestavena ze dvou skříní. Jeden je umístěn svisle na koncové poličce a druhý je přitlačen naplocho. Jsou spojeny dohromady pomocí samořezných šroubů. Střecha je vyřezána z kusu překližky. Stejným způsobem upevněte pomocí samořezných šroubů.

Kola jsou připevněna k motoru a lakovaná. Po zaschnutí barvy je vlak spojen drátem.

Záhon je připraven k použití. Uvnitř krabic vybavují hydroizolaci, odvodnění, zasypávají půdu, zasazují květiny.

Záhonová lokomotiva z plastových lahví

Aby byl záhon prostorný, je optimální pořídit si velké láhve o objemu 10–30 litrů. Z 5litrových kontejnerů vyjde mini lokomotiva. V každém případě je vhodné vzít pro přívěsy láhve menší kapacity.

Po přípravě potřebné nádoby začnou vytvářet záhony:

Po vytvrzení barvy je záhon připraven k použití. Můžete připevnit oči k lokomotivě pro krásu z korku, namalovat úsměv barvou.

Květinová lokomotiva z kulatiny

K vytvoření dřevěného květinového záhonu budete potřebovat kousky kulatiny tří různých průměrů. Nejsilnější protokol se používá k vytvoření vlaku. Kokpit je vyroben ze staré stoličky. Trubice je pevná zahradní lucerna na solární energii.

Dobré vědět:  Ochranné zástěry: vlastnosti a použití

K vozům jsou připevněna kola. Vlak je spojen mezi sebou a s lokomotivou částmi řetězu. Aby byl květinový záhon záhonu zajímavější, jsou kolejnice sestaveny ze dvou dlouhých kolejnic a krátkých propojek. Vlak je uveden na železnici.

Záhonová lokomotiva ze sudů

Závěr

Záhon lokomotivy krásně zapadne do krajiny jakéhokoli dvora. Květinovou zahradu lze umístit před plot nebo podél zahradní cesty.

Řemeslné nápady

Postele pro podměrečné květiny. Ne každý amatérský zahradník myslí na krásný design své květinové zahrady. Květinové záhony ve formě čajových šálků pomohou diverzifikovat design zahrady.

Základ nádrže tvoří dva páry plášťů pneumatik různých průměrů. Menší pneumatiky jsou připevněny zespodu a větší průměr je nastaven nahoře. Rukojeť je vyříznuta ze staré pneumatiky a je připevněna ke straně pomocí samořezných šroubů.

Jas lze doplnit jasnými odstíny barev. Hotový květinový záhon je pokrytý půdou a jsou vysazeny krásné nízko rostoucí květiny. Tyto designy vyzdobí vaši domácí zahradu.

Postavy zvířat. Takový dekorativní prvek se stane skutečnou ozdobou vaší letní chaty. Řemesla do zahrady dodávají prostoru zvláštní nádech. Děti tento dekor určitě ocení. Kreativní nápady si můžete vypůjčit z oblíbených animovaných seriálů všech.

Víceúrovňové konstrukce z gumových pneumatik s ampelovými barvami, které napodobí živý plot, jsou vhodné pro kreativní jedince.

Nábytkové předměty ze starých pneumatik. Souhlaste s tím, že neobvyklý nábytek vždy vypadá neobvykle a dokonce stylově. Nejjednodušším kusem nábytku je pohovka vyrobená z automobilové gumy.

Hlavní část pneumatiky zůstává v původní podobě. Strukturu můžete zesílit překližkovým rámem, který je umístěn na vnitřní straně. Horní otvor zdobí dřevěný kruh.

Takový otoman se ideálně hodí do půdního nebo minimalistického interiéru. Povrch tohoto designu může být zdoben silnou pytlovinou.

Dráha je vyrobena ze staré gumy. Takový povlak je vhodný pro zdobení zahrady a zeleninové zahrady. To bude vyžadovat 10 kusů. pneumatiky. Boky pneumatiky jsou rozřezány na polovinu. Dále jsou položeny na povrch Země.

Hlavní výhodou takové dlažby jsou nízké náklady na materiál. Taková stopa vydrží dostatečně dlouhou dobu.

Originální kytice 2020-2021: trendy, nápady na kytice, krásné a neobvyklé kytice

Všechny originální kytice 2020-2021 lze bezpochyby zakoupit v květinářství a pro ty, kteří mají ve svém volném čase květinářství jako svoji oblíbenou zábavu, se mohou pokusit tyto neobvyklé kytice vyrobit sami.

Trendem jsou originální kytice květin 2019-2020 v krabičkách kombinované se sladkostí v podobě vícebarevných sušenek, bonbónů atd.

V poslední době se staly populární neobvyklé kytice z ovoce a zeleniny, které jsou neobvyklými součástmi kytice, a spolu s květinami vytvářejí velmi zajímavou, originální kompozici.

Takové originální kytice si často vybírají i nevěsty, které chtějí vymodelovat hravý a kreativní obraz.

Taková originální kytice se zeleninou a ovocem obchodních dívek a žen potěší. Budou nejen inspirováni představivostí dárce, ale také ocení jeho péči a pozornost.

Neobvyklé kytice kombinují ovoce, bobule a zeleninu, které jsou obvyklé pro naše zeměpisné šířky, a exotické odrůdy, například granátová jablka, kiwi, marakuya atd.

Dobré vědět:  DIY dekorativní studna ze dřeva: pokyny krok za krokem + fotka

Dále si přečtěte, jaké další originální kytice na období 2020–2021 nám nabídnou florističtí mistři.

Originální kytice 2020-2021: kreativní možnosti a módní trendy

Jak jsme již řekli, originální kytice 2020-2021, které jsou dnes módní, jsou prezentovány v krabicích.

Kromě sladkostí lze takové originální kytice vyrobit pouze ze samotných květů nebo je doplnit symbolickým dárkem, například vínem, suvenýrem.

V designu kytice hrají zvláštní roli materiály a dekorativní prvky, které mohou transformovat jakýkoli, dokonce i nejskromnější kytici.

Krásný balicí papír, zářivá krabička na klobouk se vzorem a dokonce i kousky pytloviny jako balicího materiálu mohou dělat zázraky a oživit originální nápady mistrů.

Také v našem výběru fotografií najdete originální kytice z mušlí, látek, neobvyklých pletených kytic, z knoflíků, stylové možnosti se šperky, které si nevěsty často vybírají.

Možnosti výroby pneumatik pro automobily

Jaké nástroje je třeba připravit pro práci s pneumatikami? K tomu budete potřebovat:

  • ostrý nůž;
  • samořezné šrouby;
  • barvy a laky;
  • kartáče různých průměrů;
  • gumové lepidlo;
  • tmel.

Bazén hlavní třídy ze staré pneumatiky

Každý z nás určitě přemýšlel o přítomnosti bazénu v zemi. Vysoké náklady na takový design nejsou vhodné pro každého spotřebitele. Dáváme vám do pozornosti bazén vyrobený ze staré pneumatiky automobilu vlastními rukama.

Před zahájením pracovního procesu se musíte rozhodnout pro umístění budoucího fondu. Faktem je, že spodní část je vyrobena z tenkého materiálu, který nevydrží neustálý pohyb.

Jak vidíte, vše je celkem jednoduché. Hlavní věcí pracovního postupu je být trpělivý a postupovat podle uvedených pokynů. Fotografie řemesel s pneumatikami ukazuje nejlepší možnosti zdobení letní chaty.

Nápady na výzdobu

Při navrhování polštářů se může toulat vaše představivost.

Polštáře zdobí:
• světlé pásky;
• příze;
• flitry;
• krajka;
• různé techniky šití: nášivka, výšivka, záhyby, obláčky a mnoho dalšího.


Vše záleží na vašich nápadech a schopnostech. Zvažme zajímavé techniky pro jejich návrh.

Obláčky jsou zajímavým povrchem pro závěsy a polštáře. Obláčky jsou sestaveny do tuhého geometrického tvaru a jsou získány z několika stejně vyrobených řad.

Polštáře — hračky pro děti

Při zdobení dětského pokoje vašeho dítěte můžete přidat kapku tepla a péče šitím originálních doplňků pro děti v podobě hračky.

Abychom šili hračky pro děti, obvyklý vzor pro standardní myšlenku již není vhodný. Ale nápady na vytváření hraček jsou kolem nás, mohou to být naše oblíbené kreslené postavičky nebo roztomilá zvířata.

Můžete si nakreslit vzor sami, ale síť má dostatečný počet osvědčených možností. Polštář — hračka nahradí obvyklou koupenou v obchodě a stane se oblíbenou pro dítě.

Zapojením dítěte do tvůrčího procesu se mu můžete přiblížit a přesněji pochopit jeho touhy. Výšivka rozvíjí motoriku a představivost dětské ruky.


Šití hraček je obtížnější než obyčejných figurín, ale to inspiruje vývoj nových možností. Hračky šité na míru, dětem se líbí více a jsou hodné zdobit dětský pokoj, nápady na jejich tvorbu je třeba hledat v koníčcích jejich vlastních dětí.

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector