Výběr držáku na toaletní papír

Druhy držáků toaletního papíru

V místě připevnění jsou držáky papíru 2 typů: podlaha a stěna. Každý druh má své vlastní výhody a vlastnosti.

Nástěnné

Držáky na zeď mají různé vzory: špendlík, koš, krabici nebo jiné geometrické tvary. Výrobky jsou považovány za spolehlivé a praktické, protože je nelze zakopnout nebo převrhnout při vstupu nebo výstupu z toalety.

Stojící na podlaze

Držáky podlah přicházejí v různých konfiguracích. Mohou být čtvercové, kulaté, stojaté nebo ve tvaru krabice. Podle materiálu výroby jsou to ocel, bronz, stříbro nebo zlato.

Některé modely mají zabudované další možnosti: s hodinami, osvětlením, poličkou na odkládání novin nebo zabudovaným osvěžovačem vzduchu.

Materiál používaný při výrobě výrobků

Držáky papíru jsou vyrobeny z různých materiálů. To je kov, plast, dřevo. Jsou pokoveny stříbrem, zlatem, zlacením. Každý druh má své vlastní výhody a nevýhody.

Bronz

Kov / pochromováno

Kovové výrobky se vyznačují zvýšenou pevností a odolností proti mechanickému namáhání. Je obtížné je poškrábat nebo zlomit.

Možnosti provedení mohou být stříbrné, zlaté nebo jen matné. Vyrobeno z mosazi nebo chromu. Proto výrobky září a jiskří.

Držáky kovového papíru jsou náchylné ke korozi v důsledku vysoké vlhkosti v místnosti. Některé modely jsou však potaženy speciální směsí, která zabraňuje destrukci struktury.

Držáky jsou podlahové a nástěnné, se suchým zipem nebo přísavkami, uzavřené nebo otevřené, různých konfigurací. Vybaveno dalšími doplňky — popelník, prostor pro kartáč, osvětlení, zabudovaný osvěžovač vzduchu.

Kovové výrobky stojí mnohem více než plastové výrobky, protože mají další zařízení a vyznačují se zvýšenou odolností proti opotřebení.

Dřevěný

Držáky dřevěného toaletního papíru se dodávají v různých barvách a konfiguracích. Některé modely jsou namalované polostariny nebo v podobě zvířat, například ryb nebo medvědů. Výrobky s vyřezávanými ozdobami nebo vzory se často nacházejí.

Dobré vědět:  DIY dekorativní studna na zahradu: pokyny krok za krokem + designové nápady

Držáky jsou relativně lehké na rozdíl od kovových konstrukcí.

Plastický

Plastové držáky jsou často vybaveny krytem a zádržnými prvky. Z barev jsou považovány bílé, béžové nebo mléčné odstíny. Barevný rozsah se však může lišit a je vybrán podle designu místnosti.

Výrobky jsou snadno použitelné a lehké.

Mezi nevýhody patří:

  • nestabilita vůči mechanickému poškození — často se zlomí pod silou;
  • křehkost.

Mezi výhodami je relativně nízká cena, různé barvy a vzory.

Kovaný

Kovaný kov se vyznačuje zvýšenou odolností proti opotřebení, pevností, nezhoršuje se při silných nárazech. Tvary a vzory těchto držáků se liší. Výrobky jsou zdobeny vzory, vyřezávanými abstrakcemi.

Konstrukce jsou spolehlivé a vhodné do každého moderního interiéru. Kov má zvýšenou pevnost, proto se prakticky nevyskytuje vlhkost a rozvoj koroze. Odolává teplotním změnám.

Mezi nevýhody patří vysoká cena a hmotnost: konstrukce jsou objemné a těžké.

Doporučení a rady

K vytvoření pohodlných podmínek a pohodlí při používání držáku je třeba dodržovat následující doporučení:

Při výběru držáku papíru se řídí interiérem a stylem, v němž je místnost vyzdobena. Pokud se šatna právě opravuje, použijí se univerzální držáky klasických barev a barev, vhodné pro jakýkoli design.

Materiály

Držáky papíru nepodléhají zvláštním podmínkám a zatížení, takže je možné je vyrobit z nejrůznějších materiálů.

Dřevo

Ideální materiál pro přidání útulnosti do každé místnosti.

Porcelán

Tento materiál je velmi krásný a samozřejmě přítomnost takového příslušenství vyzdobí celkový vzhled místnosti. Má však také nevýhody:

  • Vysoká cena
  • Slabá odolnost proti náhodnému rázovému zatížení

Funkce:

Vzhledem k tomu, že toaleta je místnost, která má svá specifika, a kromě toho je nejčastěji malá, příslušenství k ní má své vlastní vlastnosti. Zvažme je.

Druhy struktur

Držáky na toaletní papír jsou uzavřeného typu s víkem, policemi, kartáčem a dokonce s vestavěným popelníkem. Liší se navzájem designem, náklady, praktičností.

Dobré vědět:  Jaké materiály jsou vhodné pro opláštění vnitřních stěn domu postaveného ze dřeva

Typy struktur v závislosti na konfiguraci:

Existují další doplňky, díky nimž je použití držáků praktické a pohodlné. Hodně záleží na konkrétní značce nebo výrobci produktů.

Jak vytvořit strukturu vlastními rukama

Držák na toaletní papír si můžete vyrobit vlastními rukama. Před výrobou nejprve určí design a model.

Metoda 1

Metoda 2

Pokud máte starý skateboard, výroba držáku nezabere mnoho času ani námahy. Za tímto účelem se zbaví kol a upevní konstrukci ke zdi pomocí stejného montážního lepidla nebo tekutých hřebíků.

Metoda 3

Metoda 4

U držáku na panenky musíte nejprve připravit látku. K tomu je vhodný strečový materiál. Jako výplň se používá vata, syntetický zimní prostředek, drát. Materiál pro držák papíru bude lepenka nebo silný papír.

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří se zabývají šitím nebo pletením. Fantazie a představivost vám pomohou vytvořit skutečně úžasný a originální držák papíru.

Funkce:

Vzhledem k tomu, že toaleta je místnost, která má svá specifika, a kromě toho je nejčastěji malá, příslušenství k ní má své vlastní vlastnosti. Zvažme je.

Příslušenství pro skladování pleteného papíru

Jehly a řemeslnice, které umí plést, nestály nic za to, aby si vyrobily toaletní dekorace v podobě držáku na toaletní papír. Příslušenství může být vyrobeno z světlé, vícebarevné příze nebo naopak v obyčejných omezených barvách.

Podívejte se na fotografii držáku toaletního papíru vyrobeného tímto způsobem, vypadá to docela originálně.

Příslušenství může být vyrobeno pro několik rolí najednou nebo pro jednu, navíc bude první možnost vypadat mnohem zajímavěji.

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector