Zahradní postele z WPC: cenově dostupná náhrada za ploty ze dřeva a břidlice

Cena za záhony, květinové záhony, květinové záhony Holzhof


Rohový (dokovací) prvek
zahradní závěs, plast.
Úhel otáčení od 60 do 300 stupňů. Doky na výšku.
Hloubka průniku do země 130 mm

Cena — 250 rublů / kus. (hnědý)
Cena — 200 rublů / kus. (Černá)

Příklad výpočtu záhonu (záhonů) o rozměrech 3 * 1 metr:

Deska WPC: 8 metrů * 300 rublů = 2400 rublů
Rohový (dokovací) prvek: 4 ks. * 200 rublů = 800 rublů.
Celkem: 2400 rublů + 800 rublů = 3200 rublů.
Pozornost! Desky se dodávají v násobcích 2,95 metrů.

Různá konstrukční řešení pro výrobu výškových a víceúrovňových záhonů, záhonů a záhonů z WPC najdete na stránce Postele a záhony z WPC.

Vlastnosti postelí z polymerových desek

Ukazuje se krásně a co je nejdůležitější — odolné

Jak si vyrobit postele z WPC vlastními rukama

Existují dva hlavní způsoby výroby teplých postelí z kompozitu dřevo-polymer. Vše záleží na tom, jaký druh materiálu je k dispozici:

Teplá lůžka mohou být vyrobena z palubek pomocí standardních otočných rohů, prvků Hоlshof nebo instalována pomocí samořezných šroubů na kovové sloupky vyrobené z profilované trubky.

Nástroje a materiály

Seznam bude obsahovat:

 • Stavební páska, sekání laku, pokud je délka budoucích teplých postelí větší než 2 m;
 • Truhlářský čtverec, pár svorek;
 • Šroubovák nebo elektrická vrtačka;
 • Ruční pila na dřevo.

Kromě toho budete v závislosti na způsobu montáže postelí, jejich výšce a způsobu upevnění na zemi potřebovat otočné spojovací rohy, ocelovou trubku 60 × 20 mm nebo hotové rohové prvky Hоlshof.

Standardní ploty pro postele WPC

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak vyrobit plot plantáže, je použití hotových spojovacích rohů. K tomu můžete použít otočnou jednotku, jako na fotografii.

Otočné rohové spojky

Druhým prvkem plotu zahradního záhonu bude deska z WPC 250 × 20 mm.

Musíte pouze zasunout desku WPC do rohu postele

K sestavení plotu je potřeba pouze ruční pilou rozřezat požadovaný počet desek WPC, zafixovat rotační rohy na koncích a položit hotové lůžko na zem.

Konstrukce spojovacích prvků umožňuje dodatečně nainstalovat mřížku — mřížku, která chrání dekorativní výsadbu, nebo namontovat druhou řadu WPC.

Jak vyrobit vysoké postele z WPC

Není obtížnější spojit se s držáky než s otočnými uzly

Na svařované konzoly je možné sestavit vysoké postele WPC prakticky neomezené výšky. V praxi se vyrábějí s výškou stěny skříně až jeden metr.

Teplé postele z WPC

Nejprve je nutné z desek WPC řezat polotovary podle dříve naměřených rozměrů lůžek na staveništi

Každá strana postele bude sestavena ze dvou desek o rozměrech 250 × 20 mm. Za tímto účelem položíme pár WPC na předem vyříznutý stojan, vyvrtáme otvory pro samořezné šrouby a připevníme dřevo-polymerové stěny k kovové trubce.

Vyvrtáme a zašroubujeme samořezné šrouby

Dále musíte shromáždit hotové stěny do jedné krabice. Desky lze držet rukama, pokud je k dispozici asistent, nebo můžete k upevnění použít standardní tesařské svorky.

Délka každého kovového stojanu je o 15–20 cm větší než výška stěny, což stačí k upevnění krabice na měkkou zem teplých postelí.

Výhody a nevýhody zahradních záhonů WPC

Při stavbě vysokých teplých struktur pro výsadbu rostlin můžete použít různé materiály. Pokud však volba padla na WPC, pak stojí za pochopení, že takový materiál bude mít vysoké technické vlastnosti, což se o dřevě nedá říci.

Věčné postele WPC tedy mají následující výhody:

Jak si vyrobit postele z polymerové desky vlastními rukama

Podrobný algoritmus práce je následující:

Tipy od zkušených zahradníků

Před pokračováním v práci stojí za zvážení následující body:

Panely WPC pro postele by měly být zakoupeny od důvěryhodných dodavatelů, kteří dodávají na prodej pouze vysoce kvalitní zboží. Před nákupem stojí za to zkontrolovat pravost stavebního materiálu a zkontrolovat vadné jednotky.

Zahradní plot: odrůdy

Výzdoba postelí je vyrobena ze zbytků různých materiálů. Dřevo, cihly a kámen jsou považovány za tradiční. Aby živý plot vydržel dlouho, měli byste pečlivě zvážit, jak udělat plot pro zahradu.

Dřevo na zahradní postele

Plot z něj je velmi krásný, ale ne odolný. Nejčastěji jsou pozemky oploceny deskami. Dražší pro oplocení bude stát mříže, plot, podšívka a deska. Vhodný je jakýkoli druh dřeva.

Praskne a začne odcházet ve vrstvách.

Speciální ošetření lze použít k obnově plotu pouze na krátkou dobu. Ale po několika letech bude nutné instalovat nové, které nahradí staré strany, protože se objeví mezery, kterými se bude vylévat půda. To tedy není dobrý nápad.

Krabice ze dřeva

Zahradní cihla

Postel z bloků

Je třeba mít na paměti, že staré cihly nebudou vypadat atraktivně a slušná částka bude muset být vynaložena na nový materiál. Cihla je rozložena úhlopříčně nebo v řadách. Každá jednoduchá dívka zvládne tuto jednoduchou práci.

Zahradní břidlice

Břidlice je střešní krytina. Ale ne vždy se používá k zamýšlenému účelu. Někdy je z ní vytvořen okraj pro postele. Toto je ekonomická možnost, protože si můžete postavit vlastní plot.

Břidlicové postele

Dobré vědět:  Výběr trávníku pro zemi

Umístění materiálu do jedné vrstvy může poškodit hranu, která vyčnívá ze země. V příliš měkké půdě se desky zkosí.

Také břidlice bude muset po silných deštích věnovat určitou pozornost a pravidelně ji opravovat.

Přírodní kámen do zahrady

Obrubníky

Je třeba mít na paměti, že pokud jsou ploty pro postele těžké, může se půda následně prohýbat. Materiál proto nelze instalovat bez upevnění, jinak budete muset neustále sledovat jeho stav.

Plot pro zahradu z bloků

Výhody zahradního oplocení

Někteří letní obyvatelé dodržují tradiční způsob obdělávání půdy a nechápou, proč uzavírají postele.

Rozdělení zahrady na mini-zóny s výstavbou plotů má řadu výhod, praktických i dekorativních:

Vyrábíme ploty vlastními rukama

V zemi existuje mnoho technik rámování zahradních hřebenů. Chcete-li vybrat nejlepší možnost, musíte porovnat pozitivní a negativní vlastnosti každé metody.

Dřevěné zábradlí — různé možnosti

Při výběru materiálu je třeba věnovat pozornost druhu a stavu dřeva. Vhodné druhy dřeva:

Jak vyrobit desky z desek vlastními rukama

Postupně budeme analyzovat, jak ohradit postele deskami vlastními rukama. Navrhovaná varianta je vhodná pro rozložení zahrady na otevřeném poli, velikost boxu je 1 * 1,6 m.

Materiály a nástroje:

 • desky 150 * 25 mm, délka 2,5 m — 4 ks .;
 • desky 150 * 25 mm, délka 3 m — 2 ks .;
 • deska 100 * 50 mm, délka 2,5 m — 1 ks;
 • šrouby;
 • Svinovací metr, tužka a pravítko;
 • šroubovák a pila.
 1. Podle zvolených rozměrů označte desky na deskách — místa řezu.
 2. Řez podél čar. Každá strana krabice bude vyžadovat dvě desky.

Přesuňte bednění na požadované místo a vyplňte úrodnou půdu.

Praktické kovové oplocení

Vlastnosti kovových zahradních plotů:

Rada. Je lepší instalovat ploty pro postele s polymerním povlakem — vrstva snižuje tepelnou vodivost kovu a chrání půdu před přehřátím.

Při vytváření plotů vlastními rukama se často používá pozinkovaná vlnitá lepenka. Zvažme postupně, jak udělat plot pro hřebeny:

Odolné kamenné ploty

Z kamene můžete postavit neobvyklý dekorativní plot vlastními rukama. Forma, pořadí rozvržení, velikost použitých prvků jsou na uvážení umělce. Níže jsou uvedeny možnosti pro vlastní stavbu kamenných obrubníků pro postele.

Suchá metoda. Velké dlažební kostky se používají jako plot. První řada balvanů je zakopána 5-8 cm do půdy, což zajišťuje stabilitu konstrukce. Následné dlažební kostky jsou položeny na posyp písku a zeminy.

Postele můžete ohradit pískovcem, vápencem, čedičem nebo oblázky. Je nežádoucí rámovat postele žulou — minerál okyseluje půdu a zhoršuje její výživové vlastnosti.

Pokládání na maltu. Tato metoda je pracnější, ale umožňuje vám vybudovat pevnou monolitickou strukturu, která nevyžaduje žádnou údržbu. Tento přístup zahrnuje použití velkých i malých kamenů ve stavebnictví.

Použití obrubníku. Někteří obyvatelé léta kupují na přikrytí postelí hotové ozdobné talíře. Široká škála vhodných obrubníků pro zahradní postele vám umožní vytvořit originální ploty v různých barvách.

Nevýhodou této metody je omezená výška. Obrubník není vhodný pro konstrukci vyvýšeného termohonku.

Jak udělat dekorativní pergon kolem zahrady

Gabiony a pergony — hromadné dekorativní ploty. Síťovaný ocelový rám je vyplněn kameny různých frakcí. Design je jednoduchý v provedení, nepotřebuje základ, je cenově dostupný a perfektně zapadá do jakéhokoli designu krajiny.

K vytvoření pergonu vlastními rukama budete potřebovat:

 • odolná pozinkovaná síťovina s tloušťkou drátu 2-3 mm;
 • svorky pro upevnění rámu;
 • geotextilie pro podklad;
 • plnivo — oblázky, kameny;
 • lopata, kleště, svinovací metr, úroveň.

K dispozici plastový plot

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak plotovat zeleninové výsadby vlastníma rukama, je lemovat postele plastem. V prodeji je široká škála hotových řešení pro letní chaty.

Technologie instalace pásky je velmi jednoduchá:

 1. Vyznačte hranice lůžek na webu.
 2. Umístěte kolíky rovnoměrně podél obrysu «zeleninové» oblasti.
 3. Přilepte pásku na klíny a částečně prohněte obrubník do země.

Důležité! Páska musí být dobře utažena — to zajistí tuhost plotu a zabrání průvěsu.

Alternativou flexibilní pásky jsou rovné ploché panely. Jsou tvrdší, ale vhodné pouze pro vytváření rovných minizahrad. Díky zubům na spodní straně je instalace plastových obrubníků snadnější.

Objemové panely „Zahradní deska“ a „Kámen“. Výrobky emitují přírodní stavební materiály. S jejich pomocí vznikají různé zahradní kompozice. Polymerní moduly jsou dekorativní a praktické, jedinou nevýhodou jsou relativně vysoké náklady.

Sestavení pro svépomoc nebude způsobovat žádné potíže — sada je vybavena panely, kolíky a zástrčkami. Úkolem dodavatele je připravit staveniště a opravit obrubník.

Rozpočet oplocení břidlice

Pro ty, kteří hledají, jak levně ohradit postele v zemi, je vhodná volba s použitím břidlice. Azbestocementové desky jsou odolné proti vlhkosti, snadno se s nimi manipuluje a instalují, jsou odolné a cenově dostupné.

Plot pro zahradní postele v zemi je často postaven z ploché nebo vlnité břidlice. V prodeji jsou speciální azbestocementové pásky standardních rozměrů: délka — 3 m, tloušťka — 16-40 mm.

Pokyny pro lemování postelí břidlicí:

Analogicky můžete postele zablokovat zvlněnou břidlicí. Pro posílení vysokých stran je nutné postavit rám z vyztužovacích tyčí a desek. Připevněte břidlicové desky k dřevěným prvkům hřebíky.

Než rámujete postele azbestocementovými deskami, musíte zvážit bezpečnostní opatření. Při řezání břidlice se vytváří velké množství prachu, proto je důležité chránit oči a dýchací cesty. Navlhčete místo řezu vodou.

Plastové oplocení lahví

Není těžké ohradit postele plastovými lahvemi. K implementaci jednoduché možnosti budete potřebovat PET lahve o objemu 1,5-2 litry, lopatu, písek a vícebarevné barvy.

Algoritmus krok za krokem pro oplocení postelí vlastními rukama:

Oplocená lůžka mohou být v rozích vyztužena podpěrnými sloupky. Předem vytvořte otvory v lahvích, natáhněte drát a pevně ho utáhněte na bočních kolících. Takové spojení zabrání vypadnutí prvků během zpracování půdy.

S kreativním přístupem k otázce, dokonce i z použitých kontejnerů, se ukáže stavět krásné zahradní ploty. Mohou mít neobvyklý tvar, skládat se z několika úrovní nebo být doplněny dekorativními prvky.

Jak se zakoření v zemi a veškerý další vývoj rostliny závisí na kompetentním výběru sazenic. Následovat. Dále

Ranní sklizeň okurek můžete získat jejich výsadbou přes sazenice. Okurky jsou však velmi vybíravé a nemají rádi transplantace. Dále

Tomel, přírodní lék na srdce, lze pěstovat samostatně na letní chatě. K tomu je důležité vědět. Dále

Zahradní heřmánek je nejen „nejvíce ruský“ a oblíbená květina každého v naší zemi, ale také. Dále

Pokud je léto horké, pak brambory vyschnou pod spalujícími paprsky slunce. Zvažte několik způsobů, jak chránit rostliny před teplem a. Dále

Hilling je běžná tradiční metoda péče o brambory. Tato metoda je dostatečně jednoduchá, ale je to tak. Dále

Lilek je poměrně rozmarná zeleninová plodina, která vyžaduje zvláštní péči a pozornost během vývoje a růstu rostliny. … Dále

Výhody a nevýhody

Nezkušení zahradníci se ptají, proč je plot pro postele z WPC lepší než běžné krabice z dřevěných desek. Chcete-li odpovědět na tuto otázku, stojí za zvážení hlavní výhody kompozitu dřevo-polymer:

Na fotografii záhonů a květinových záhonů z WPC:

Hotové sady postelí

Sady připravené k výrobě jsou k dispozici v široké škále. Rozdíly v designu jsou sledovány z hlediska výšek stran, tvarů krabic, délek a šířek stran. Mezi hlavní výhody hotových postelí:

Mezi výrobci zastoupenými na ruském trhu jsou nejlepší:

 • Euro postel (Rusko);
 • Kompodek-Plus (Rusko);
 • Bruggan (Belgie);
 • Legro (Maďarsko);
 • Mirradex (Malajsie);
 • Holzhof (Česká republika);
 • Volga-Decking (Rusko).

Po sestavení konstrukce podle doporučení pokynů můžete získat atraktivní univerzální teplé lůžko WPC, které dokonale zvládne úkol udržovat půdu a vlhkost v malé zahradě.

Velikosti a ceny hotových sad postelí WPC jsou uvedeny v tabulce:

Rozměry průměrná cena
2000×500 2650 s.
3000×500 3200 RUB
6000×500 5450 str.
6000×1000 5750 str.
9000×1000 8000 RUB

Výhody zahradního oplocení

Někteří letní obyvatelé dodržují tradiční způsob obdělávání půdy a nechápou, proč uzavírají postele.

Rozdělení zahrady na mini-zóny s výstavbou plotů má řadu výhod, praktických i dekorativních:

Vyrábíme ploty vlastními rukama

V zemi existuje mnoho technik rámování zahradních hřebenů. Chcete-li vybrat nejlepší možnost, musíte porovnat pozitivní a negativní vlastnosti každé metody.

Dřevěné zábradlí — různé možnosti

Při výběru materiálu je třeba věnovat pozornost druhu a stavu dřeva. Vhodné druhy dřeva:

Jak vyrobit desky z desek vlastními rukama

Postupně budeme analyzovat, jak ohradit postele deskami vlastními rukama. Navrhovaná varianta je vhodná pro rozložení zahrady na otevřeném poli, velikost boxu je 1 * 1,6 m.

Materiály a nástroje:

 • desky 150 * 25 mm, délka 2,5 m — 4 ks .;
 • desky 150 * 25 mm, délka 3 m — 2 ks .;
 • deska 100 * 50 mm, délka 2,5 m — 1 ks;
 • šrouby;
 • Svinovací metr, tužka a pravítko;
 • šroubovák a pila.
 1. Podle zvolených rozměrů označte desky na deskách — místa řezu.
 2. Řez podél čar. Každá strana krabice bude vyžadovat dvě desky.

Přesuňte bednění na požadované místo a vyplňte úrodnou půdu.

Praktické kovové oplocení

Vlastnosti kovových zahradních plotů:

Rada. Je lepší instalovat ploty pro postele s polymerním povlakem — vrstva snižuje tepelnou vodivost kovu a chrání půdu před přehřátím.

Při vytváření plotů vlastními rukama se často používá pozinkovaná vlnitá lepenka. Zvažme postupně, jak udělat plot pro hřebeny:

Odolné kamenné ploty

Z kamene můžete postavit neobvyklý dekorativní plot vlastními rukama. Forma, pořadí rozvržení, velikost použitých prvků jsou na uvážení umělce. Níže jsou uvedeny možnosti pro vlastní stavbu kamenných obrubníků pro postele.

Suchá metoda. Velké dlažební kostky se používají jako plot. První řada balvanů je zakopána 5-8 cm do půdy, což zajišťuje stabilitu konstrukce. Následné dlažební kostky jsou položeny na posyp písku a zeminy.

Postele můžete ohradit pískovcem, vápencem, čedičem nebo oblázky. Je nežádoucí rámovat postele žulou — minerál okyseluje půdu a zhoršuje její výživové vlastnosti.

Pokládání na maltu. Tato metoda je pracnější, ale umožňuje vám vybudovat pevnou monolitickou strukturu, která nevyžaduje žádnou údržbu. Tento přístup zahrnuje použití velkých i malých kamenů ve stavebnictví.

Použití obrubníku. Někteří obyvatelé léta kupují na přikrytí postelí hotové ozdobné talíře. Široká škála vhodných obrubníků pro zahradní postele vám umožní vytvořit originální ploty v různých barvách.

Nevýhodou této metody je omezená výška. Obrubník není vhodný pro konstrukci vyvýšeného termohonku.

Jak udělat dekorativní pergon kolem zahrady

Gabiony a pergony — hromadné dekorativní ploty. Síťovaný ocelový rám je vyplněn kameny různých frakcí. Design je jednoduchý v provedení, nepotřebuje základ, je cenově dostupný a perfektně zapadá do jakéhokoli designu krajiny.

K vytvoření pergonu vlastními rukama budete potřebovat:

 • odolná pozinkovaná síťovina s tloušťkou drátu 2-3 mm;
 • svorky pro upevnění rámu;
 • geotextilie pro podklad;
 • plnivo — oblázky, kameny;
 • lopata, kleště, svinovací metr, úroveň.

K dispozici plastový plot

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak plotovat zeleninové výsadby vlastníma rukama, je lemovat postele plastem. V prodeji je široká škála hotových řešení pro letní chaty.

Technologie instalace pásky je velmi jednoduchá:

 1. Vyznačte hranice lůžek na webu.
 2. Umístěte kolíky rovnoměrně podél obrysu «zeleninové» oblasti.
 3. Přilepte pásku na klíny a částečně prohněte obrubník do země.

Důležité! Páska musí být dobře utažena — to zajistí tuhost plotu a zabrání průvěsu.

Alternativou flexibilní pásky jsou rovné ploché panely. Jsou tvrdší, ale vhodné pouze pro vytváření rovných minizahrad. Díky zubům na spodní straně je instalace plastových obrubníků snadnější.

Objemové panely „Zahradní deska“ a „Kámen“. Výrobky emitují přírodní stavební materiály. S jejich pomocí vznikají různé zahradní kompozice. Polymerní moduly jsou dekorativní a praktické, jedinou nevýhodou jsou relativně vysoké náklady.

Sestavení pro svépomoc nebude způsobovat žádné potíže — sada je vybavena panely, kolíky a zástrčkami. Úkolem dodavatele je připravit staveniště a opravit obrubník.

Rozpočet oplocení břidlice

Pro ty, kteří hledají, jak levně ohradit postele v zemi, je vhodná volba s použitím břidlice. Azbestocementové desky jsou odolné proti vlhkosti, snadno se s nimi manipuluje a instalují, jsou odolné a cenově dostupné.

Plot pro zahradní postele v zemi je často postaven z ploché nebo vlnité břidlice. V prodeji jsou speciální azbestocementové pásky standardních rozměrů: délka — 3 m, tloušťka — 16-40 mm.

Pokyny pro lemování postelí břidlicí:

Analogicky můžete postele zablokovat zvlněnou břidlicí. Pro posílení vysokých stran je nutné postavit rám z vyztužovacích tyčí a desek. Připevněte břidlicové desky k dřevěným prvkům hřebíky.

Než rámujete postele azbestocementovými deskami, musíte zvážit bezpečnostní opatření. Při řezání břidlice se vytváří velké množství prachu, proto je důležité chránit oči a dýchací cesty. Navlhčete místo řezu vodou.

Plastové oplocení lahví

Není těžké ohradit postele plastovými lahvemi. K implementaci jednoduché možnosti budete potřebovat PET lahve o objemu 1,5-2 litry, lopatu, písek a vícebarevné barvy.

Algoritmus krok za krokem pro oplocení postelí vlastními rukama:

Oplocená lůžka mohou být v rozích vyztužena podpěrnými sloupky. Předem vytvořte otvory v lahvích, natáhněte drát a pevně ho utáhněte na bočních kolících. Takové spojení zabrání vypadnutí prvků během zpracování půdy.

S kreativním přístupem k otázce, dokonce i z použitých kontejnerů, se ukáže stavět krásné zahradní ploty. Mohou mít neobvyklý tvar, skládat se z několika úrovní nebo být doplněny dekorativními prvky.

Jak se zakoření v zemi a veškerý další vývoj rostliny závisí na kompetentním výběru sazenic. Následovat. Dále

Ranní sklizeň okurek můžete získat jejich výsadbou přes sazenice. Okurky jsou však velmi vybíravé a nemají rádi transplantace. Dále

Tomel, přírodní lék na srdce, lze pěstovat samostatně na letní chatě. K tomu je důležité vědět. Dále

Zahradní heřmánek je nejen „nejvíce ruský“ a oblíbená květina každého v naší zemi, ale také. Dále

Pokud je léto horké, pak brambory vyschnou pod spalujícími paprsky slunce. Zvažte několik způsobů, jak chránit rostliny před teplem a. Dále

Hilling je běžná tradiční metoda péče o brambory. Tato metoda je dostatečně jednoduchá, ale je to tak. Dále

Lilek je poměrně rozmarná zeleninová plodina, která vyžaduje zvláštní péči a pozornost během vývoje a růstu rostliny. … Dále

Břidlice

Dřevěný

Z prken

Beton

Betonová lůžka mohou být skládací a velká. Demontovatelné konstrukce jsou vytvořeny z prefabrikovaných železobetonových prvků. Například z chodníků, plotových panelů, železobetonových dlaždic a dokonce i z parapetů.

Betonové ploty se často vyrábějí ve sklenících. Na těchto úrovních můžete použít topný kabel k zahřátí půdy brzy na jaře. Na otevřeném prostranství je vhodné pěstovat nejen zahradní plodiny, ale také okrasné rostliny.

Aby se snížilo zvedání půdy pod konstrukcí, je nutné nejprve v příkopu pod bedněním uspořádat pískový zásyp o tloušťce nejméně 10 cm a dobře jej utěsnit. To je zvláště důležité na jílovitých a černozemských půdách.

Alternativou k betonovým konstrukcím mohou být cihlové postele nebo přírodní kameny.

Klasifikace a vlastnosti druhů

  Hřebeny bez oplocení. Od běžných se liší větší výškou (30-70 cm) a malou vzdáleností mezi nimi (30-40 cm). Šířka — 90-100 cm. Pohodlné v oblastech s mělkou úrodnou vrstvou (do 15 cm) a blízkým výskytem podzemní vody (do 1 m).

Zařízení a rozměry vyvýšených přistání

Jak vypočítat rozměry konstrukce

Základy stavby a základy stavby

K krátkým prknům jsou připevněny podpěrné tyče, na něž jsou potom připevněna dlouhá prkna. Hotová konstrukce se instaluje na označené a připravené místo.

Zalévání pro vysoké postele

Zavlažovací systém pro vysoké postele lze vyrobit v různých verzích:

Odkaz na hlavní příspěvek
Adblock
detector